pytanie o pytania??

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 05 cze, 2008 07:27

::aplauz dobry pomysl.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Cz 05 cze, 2008 08:55

tez mi sie ten pomysl podoba :cheer:
faktycznie zaczyna byc denerwujace czytanie w kolko wciaz dublujacych sie postow np "P60 jak sie rozliczyc?" ::admin

Avatar użytkownika
pufcik
Rozkręca się

  • Posty: 41
  • Dołączył(a): N 17 lut, 2008 20:05

Cz 05 cze, 2008 10:17

kto pyta nie bładzi

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Cz 05 cze, 2008 11:54

Simon napisał(a):
serekr napisał(a):no a za używanie opcji szukaj to Simon chyba bany daje bo jakoś prawie nikt tego nie używa :P

Od banow jest Admin, ja jestem od tego aby jakos wam pomagac i goraco namawiam do uzywania opcji "szukaj" albo chociaz wyszukiwarki google, bo naprawde czasem rece opadaja...
:P

żeby tylko ręce opadały :D
111111 napisał(a):to może stworzyć podkategorię w stylu "Ale to już było" i wrzucać tam wszyskie posty, które się powtarzają i nic nie wnoszą na forum, a drugą "Pytania tak oczywiste, że az głupio je zadać" i wrzucać tam posty w stylu w jakim mieście mieszkam:)

jak najbardziej za !

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 05 cze, 2008 12:55

Pomysl swietny, szczegolnie o tych 'glupich' pytaniach. Wspolczuje tylko temu kto mialby to robic i mam wrazenie, ze bylyby to najpopularniejsze dzialy :lol: :lol: :lol:

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Cz 05 cze, 2008 15:37

A ja mysle inaczej. Nie chodzi tylko o P-60, ale o agencje pracy, mieszkan, lekarzy, mechanikow, co gdzie zalatwic i z kim. Wiec co drugi temat bedzie trzeba przenosic, a z czasem pewnie wszystko bedzie w dziale "O tym juz bylo". A wystarczy troche poszukac, chociaz to troche zajmuje czasu ale chyba mniej niz napisanie posta i czekanie kilka dni na odpowiedz, ktora czesto brzmi: "o tym juz bylo" :?

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Cz 05 cze, 2008 15:52

Simon napisał(a):A ja mysle inaczej. Nie chodzi tylko o P-60, ale o agencje pracy, mieszkan, lekarzy, mechanikow, co gdzie zalatwic i z kim. Wiec co drugi temat bedzie trzeba przenosic, a z czasem pewnie wszystko bedzie w dziale "O tym juz bylo". A wystarczy troche poszukac, chociaz to troche zajmuje czasu ale chyba mniej niz napisanie posta i czekanie kilka dni na odpowiedz, ktora czesto brzmi: "o tym juz bylo" :?


to może właśnie ludzie nauczą się żeby szukać a jak nie to będą wiecznie czekać na odpowiedź w dziale "to już było" :) pozatym wcale nie trzeba usuwać wszyskich wątków ale takich które nic nowego nie wnoszą i są jako głupie pytanie :) no nie wiem

albo wprowadzić tylko dział pytanie i niech się pytają o co chcą a ktoś kto ma ochote niech odpowiada a na wątkach tematycznych tylko rozmowy

innej rady jakoś nie widze, a denerwuje mnie to, że na forum w większości się tylko pyta a nie dyskutuje

111111
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Cz 06 kwi, 2006 23:39

Cz 05 cze, 2008 17:04

Simon napisał(a):A ja mysle inaczej. Nie chodzi tylko o P-60, ale o agencje pracy, mieszkan, lekarzy, mechanikow, co gdzie zalatwic i z kim. Wiec co drugi temat bedzie trzeba przenosic, a z czasem pewnie wszystko bedzie w dziale "O tym juz bylo". A wystarczy troche poszukac, chociaz to troche zajmuje czasu ale chyba mniej niz napisanie posta i czekanie kilka dni na odpowiedz, ktora czesto brzmi: "o tym juz bylo" :?

o tym juz było :P :P :P :P

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 05 cze, 2008 17:49

może da sie bardziej wyexponować wyszukiwarke??

o tym też było? :P :P

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Cz 05 cze, 2008 17:55

my tu gadu gadu, a ludzie i tak nie beda korzystac czesciej ani z opcji Szukaj ani z google ani z zadnej innej wyszukiwarki :?

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 05 cze, 2008 18:46

Dokladnie, jak bicie glowa w sciane. :wall: My sobie piszemy, a tu tylko dzisiaj pojawilo sie kilka powtarzajacych sie postow, np. o polskiego lekarza czy mp3. Szkoda sobie klawiatury strzepic :olaboga:

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Cz 05 cze, 2008 19:15

dokladnie ::pijacy tez na to zwrocilam uwage

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pn 09 cze, 2008 16:46

interesuje mnie jedna kwestia; szukałam, ale nie znalazłam, chociaż zajęło mi to godzinę:
jak, według angielskiego prawa wygląda kwestia pozostawienia dziecka(?) w domu bez opieki? chodzi o to, czy 13-letnia osoba może pozostawać w domu bez opieki na około 2 godziny dziennie i nie muszę się obawiać, że ktoś "życzliwy" narobi mi z tego tytułu nieprzyjemności?
...szukając trafiłam w miejsce, gdzie jest wiele informacji(często poszukiwanych na tym forum) na temat życia w Anglii: http://www.niezbednik.apsik.co.uk/
zainteresowanych informuję, że napisanie posta zajęło mi o wiele mniej czasu, niż poszukiwania( jak do tej pory-bezskuteczne)
niewątpliwe jest, że zajrzy tu ktoś, kto się orientuje w tym temacie i podzieli się swoją wiedzą:)

Avatar użytkownika
LIDA
Rozkręca się

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Pt 20 lip, 2007 23:58
  • Lokalizacja: NE28

Pn 09 cze, 2008 17:18

Sprobuj poszukac sobie tez tutaj www.infolinia.org

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Pn 09 cze, 2008 21:59

LIDA napisał(a):interesuje mnie jedna kwestia; szukałam, ale nie znalazłam, chociaż zajęło mi to godzinę:
jak, według angielskiego prawa wygląda kwestia pozostawienia dziecka(?) w domu bez opieki? chodzi o to, czy 13-letnia osoba może pozostawać w domu bez opieki na około 2 godziny dziennie i nie muszę się obawiać, że ktoś "życzliwy" narobi mi z tego tytułu nieprzyjemności?
...szukając trafiłam w miejsce, gdzie jest wiele informacji(często poszukiwanych na tym forum) na temat życia w Anglii: http://www.niezbednik.apsik.co.uk/
zainteresowanych informuję, że napisanie posta zajęło mi o wiele mniej czasu, niż poszukiwania( jak do tej pory-bezskuteczne)
niewątpliwe jest, że zajrzy tu ktoś, kto się orientuje w tym temacie i podzieli się swoją wiedzą:)


mi się ten temat gdzieś "obił o uszy" nie wiem czy nie na formum.gazeta.pl nie pamiętam zbyt dobrze ale chyba nie ma jakiś przepisów możesz dziecko zostawić na czas odpowiedn do wieku czyli według mnie 13 lat na 2 godz to ok ale sprobuj tam poszukac wiem ze bylo tez cos o zasadach mieszkania w domu ale to dotyczylo chyba consilowskiego mieszkania
sorki ze tylko tak moge ci pomoc :)

ps. nie zawsze wszystko sie znajdzie na forum i nie znaczy to ze nie wolno pisac na mysli mialam te posty ktore ewidentnie sie powtarzają wrecz nagminnie :D

111111
Rozkręca się

  • Posty: 57
  • Dołączył(a): Cz 06 kwi, 2006 23:39

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do POGADUCHY