Najgwałtowniejszy od 17 lat spadek cen domów w Wielkiej Bryt

Wt 02 gru, 2008 11:04

darcia napisał(a):Taaa, zaraz sie posypie,ze glupki bo przeplacaja i kredyt 30 lat beda splacac. I co z tego?? To jak zawsze tak bedziemy myslec to nikt nigdy sie domu nie dorobi bo niby jak? Teraz nie kupie bo moze za 5 lat beda tansze,a za 5 lat tez poczekam jeszcze z 10 bo moze jeszcze pojda w dol. Ludzie opanujcie sie!!!


Niestety Darcia, każdy kij ma swoje dwa końce. Kredyt jest wziąść łatwo, trudniej ze spłacaniem. Ceny domów były ostatnio horrenadalnie wysokie, windowany hurra optymizmem kupujących. Każdy kupujący zakładał że po kupnie będzie tylko z górki... Niestety nie zawsze tak jest. Ostatnie turbulencje na rynku pracy przełożyły się na gwałtowne zwiększenie eksmisji wśród tych, co nie dają rady spłacać kredytu. Rok temu zajęto 26 000 domów, na ten rok szacunki mówią o 45 000 (72% wzrost). Mam nadzieję że nikt z Was nie doświadczy tego...

p.s. Do poczytania tu.

xywa


Wt 02 gru, 2008 12:59

Pewnie,ze kazdy kij ma dwa konce, nie przecze. Tylko wkurza mnie to ,ze wielku tylko krytykuje!! Nikogo nie krytykuje bo sama mieszkam jeszcze w wynajetym domu,ale zazdroszcze tym co juz podjeli takie decyzje o kupnie i zycze im jak najlepiej. A wkurza mnie to,ze inni potrafia tylko krytykowac choc sami nic nie robia Nie zrozum mnie teraz znow zle, po prostu mam kiklu znajomych,ktorzy maja juz swoje domy,splacaja i sa zadowoleni. Ja chce kupic,czekam na kredyt i interesuje sie tym i pod kazdym artykulem (np. onet czy inne) gdzie jest mowa o domach w UK wspaniali Palacy rzucaja glupie uwagi w strone tych co juz kupili. To jest smieszne dla mnie bo czemu y potrafimy tylko krtykowac (nie pisze tu o tobie ) ?? Tak jak napisalam nie mam pewnosci czy jak kupie dom za miesiac czy rok za 5 lat nie bede plakac bo jego cena bedzie o 3/4 nizsza, a mi bedzie ciezko splacac, a moze to bedzie w druga strone i dom bedzie 4 razy wiecej warty?? Nie wiem. czy ci wszysscy co wysmiewaja (jeszcze raz nie mam nic konkretnie do nikogo z was!!) wiedzieli 2 lata temu,ze bedzie taki krach??? Nie!!! Prosze wiec o wiecej zrozumienia i Polacy moze czas zaczac trzymac sie razem,a nie tylko robic sobie pod gorke>??? Pozdraiam

darcia
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pt 26 wrz, 2008 15:50

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES