Wymiana paska rozrządu

N 22 mar, 2009 15:38

Obrazek TO JEST JAK PISALEM TIMING BELT KIT ZDJECIE KOLEGA NORBIKUS NIE UMIE CZYTAĆ -DO SZKOŁY!!! DLATEGO MASZ FOTKE

arex-mot
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Pt 04 kwi, 2008 21:28

N 22 mar, 2009 16:42

Doskonale wiem co jest timing belt a cam belt nie myle pojęć umieszczam zdjęcie dla niedowiarków, jak ci cos nie pasi to napisz do firmy SKF ze myli słowa i wkleja złe zdjęcia do opakowań produktów.Krytyke i słownik zostaw dla siebie :evil: Jesli jestes tak dobry w tłumaczeniu to prosze ostatnio na diagnostyce wywaliło mi takie błędy PORTED VACUM SWITCH,DECELERATION SOLENOID,-JA WIEM Napisałemo diagnostyce tzw domowej kolega munir miał problem z stukami a ty piszesz jak sie sprawdza łożysko-skąd sie urwałeś czy łożysko na dziurach puka-do szkoły!! na praktyki!! JESTES MECHANIKIEM MOZE CO NAPRAWIA AUTA NA SŁUCH TAK WYNIKA Z TWOJEJ WYPOWIEDZI Opisz ty swoja diagnostyke bez narzedzi zapomniałem ze należy słuchać tylko radio wyłącz :D CO do moich wypowiedzi myśle ze sa sformuowane poprawnie-staram sie nie krytykuje innych wiekszosc tzw mechaników ma grubiański język i pusty i krytyka innego.JA NIE JESTEM PERFEKCYJNY DOBRA RADA ZAMIAST KRYTYKI NAPISAŁ BYŚ COS SENSOWNEGO ACHA JAKIS ANDKAN NAPISAŁ ZE MOGE SPRAWDZIĆ LUZ NA ŁOŻYSKU KOLEGO CHWYĆ KOŁO W PIONIE JAK BEDZIE WALNIENTY SWORZEŃ TO ZOBACZYSZ :evil: POZDRAWIAM[/code]

arex-mot
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Pt 04 kwi, 2008 21:28

Pn 23 mar, 2009 21:43

arex-mot napisał(a):[url=http://images42.fotosik.pl/85/501b3751d0db9d3dm.jpeg]Obrazek[/URL] TO JEST JAK PISALEM TIMING BELT KIT ZDJECIE KOLEGA NORBIKUS NIE UMIE CZYTAĆ -DO SZKOŁY!!! DLATEGO MASZ FOTKE

czlowieku!!! co sie tak stresujesz?moze wiesz co to jest timing belt i cam belt,ale nie wszyscy wiedza i jesli ktos pojdzie do mechanika z zamiarem wymiany paska rozrzadu i powie ,ze chce wymienic timing belt to sie moze troche zdziwic jak mechanik sie wezmie za pasek klinowy.Widac ze niektore firmy nazywajac CAM BELT KIT i TIMING BELT KIT odnosza sie do paska rozrzadu,co mnie dziwi.no ale dobra moj blad. dalej......gosciu w poscie pyta sie czy nie zerknol bys mu do auta bo mu cos stuka,a ty wyskakujesz z jakims wierszykiem typu "zrob to sam" powinienes wiedziec,ze ktos kto niema o tym pojecia i nawet zastosuje sie w 100% do tej "zlotej metody" ,zacznie "szarpac" kolem na wszystkie strony to i tak nie bedzie w stanie stwierdzic czy cos jest zepsute czy moze tak ma byc. A co do lozyska.to jesli ma choc minimalny luz to zaczyna "huczec"- co znaczy ze czas na wymiane.i to tyle,takze nastepnym razem nie krzycz tylkoo daj na luz......polecam ::piwo

norbikus
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pt 13 mar, 2009 15:58
  • Lokalizacja: darlington

Śr 25 mar, 2009 12:58

Kolego Norbikus to zes gafe strzelil z tym haslem, ze timing belt to pasek klinowy.
Jak swiat swiatem timing belt to ZAWSZE pasek rozrzadu inaczej tez zwanym cam belt.

paul78uk
Bywalec

  • Posty: 145
  • Dołączył(a): So 15 mar, 2008 12:00

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do MOTO UK