PlayStation3 i gry HD (1080)

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pt 19 mar, 2010 01:18

rychu zakup sobie siakis telewizorek obslugujacy nowe stereofoniczne 3D i czekaj na granturismo ale nie prlogue :P do tego jeszcze okularki i łatka ktora sony ma udostepnic jakos w okolicy lata i pomykasz w giey w 3d no przynajmniej gt5 ma je obslugiwac :D a 3d w 1080p to juz jest wypas nad wypasy popedzane wypasem, chyba ze masz chorobe lokomocyjna to nie polecam bo mozesz niechcacy po dlugim giercowaniu tudziesz ogladaniu filmow puscic przyslowiowego pawia :D i to jest sprawdzone i potwierdzone przez kumpla ktory byl w kinie na avatarze 3d ma chorobe lokomocyjna i musial wyjsc w polowie bo mozg mu nie wyrabia czul sie jak w samochodzie i prawie nie yyy zabrudzil siedzacych przed saba :mrgreen:
a tak wogole gt5 w wersji pal powinno byc w pazdzierniku wiecej TUTAJ i tez pisze o wsparciu dla 3D

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pt 19 mar, 2010 07:28

serekr napisał(a):byl w kinie na avatarze 3d ma chorobe lokomocyjna i musial wyjsc w polowie bo mozg mu nie wyrabia czul sie jak w samochodzie


litości serekr :master:

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Pt 19 mar, 2010 10:52

wiec ja napisze moze niekoniecznie na temat ale o battlefield: bad company 2
w prawdzie jest w 720p ale grafa i grywalnosc zaje.... multiplayer swietny lepszy niz w cod mw2. ja kupilem tutaj wiec jedynie ang jezyk ale kuzyn w pl kupil z dubbingiem pl i mowi ze genialne polecam nowa kosztuje 37 funtow

wesoly_czlowiek
Bywalec

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): N 15 lip, 2007 19:54
  • Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

So 20 mar, 2010 01:17

andy napisał(a):
serekr napisał(a):byl w kinie na avatarze 3d ma chorobe lokomocyjna i musial wyjsc w polowie bo mozg mu nie wyrabia czul sie jak w samochodzie


litości serekr :master:

Ja serkowi wierze, sam sie z tym spotkalem jak bylem na Avatarze w 3D na I-maxie, troche to dziwne ale rzeczywiscie przed seansem kobitka wyszla na srodek sali i przekazala wszystkim ostrzezenie, ze moze sie slabo zrobic i takie tam. Poprostu dla niektorych za duza dawka efektow dzwiekowych i wizualnych.
Ale mniejsza o film bo to nie na temat ;)

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Cz 01 kwi, 2010 23:22

Dobrze, że Lucky wyjaśnił sprawę z kabelkami. To jest interfejs cyfrowy, więc albo działa, albo nie. Tak jak np youtube jeśli masz słabe łącze, to Ci przycina, ale nie masz pogorszenia jakości obrazu. Miałem na początku przy ps3 problem z tanim kablem. Co około 20-30 sekund obraz zanikał jakby się zmieniała rozdzielczość. Winny okazał się kabel. Pojechałem do CEX-a kupiłem za 8 funtów i mam obraz nie gorszy niż Ci, którzy kupili za 150 i więcej.

Co do samego tematu to ja mam High Velocity Bowling. Fajna gierka i niedroga na PSS.

Może jest ktoś kto chciałby się wymienić zakupami z Play Station Store? Kupiłem tam kilka gier. Jakby był ktoś zainteresowany to niech pisze od razu co ma z stamtąd.

FunWorld
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): So 29 wrz, 2007 21:28
  • Lokalizacja: Gateshead

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do HOBBY UK