Polsat cyfrowy VS telewizja N

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 12 maja, 2011 09:26

Ja mam akurat N'ke, rodzice maja polsat.

Jezeli chodzi o nagrywanie, lub interface to polecam N.

Kilka faktow :)
- Nagrywanie w polsatcie to porazka, nagrywa 'co do minuty'. Czyli jak EPG pokazuje, ze film sie zaczyna o 20 konczy o 22, to o 22:01 wylaczy nagrywanie. Jezeli bylo przesuniecie na zegarze, nie zobaczysz koncowki filmu :) N'ka, zawsze nagrywa +5 min i -5 min
- Pilot, polsat ma okropny pilot z malymi przyciskami. NA prawde nie wiem po co tyle przyciskow, opisy niewidoczne nawet dla mnie - jezeli jest ktos starszy, boji sie go obslugiwac.
- Kanaly - tutaj to juz raczej preferencje uzytkownika. Odkad Polsat ma TVN HD i n'ka ma Polsat HD troche sie wyrownalo. N'ka prowadzi jezeli chodzi o BBC (caly pakiet) i TVP 1 HD. Polsat ma za to lepsze kanaly sportowe.
- Cena/ilosc - n'ka wygrywa. Wiecej kanalow HD, tansze HBO. Tylko jezeli interesuje Ciebie najtansza opcja, to wybierz polsat.

Ogolnie na koncu liczy sie cena :) Dla mnie najwazniejsze jest nagrywanie, bo telewizje ogladam wtedy kiedy ja mam czas, a nie wtedy kiedy cos leci. N'ka pozwala mi wejsc online z pracy i wlaczyc nagrywanie filmu zdalnie. Przychodze do domu i moge go sobie zobaczyc wieczorem.

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do POGADUCHY