poszukiwana piekarnia polska i + tatoo & chrzciny:)

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 14 lip, 2007 09:34

Witam!

Szukam w North East polskiej piekarnii. Moze ma ktos namiary na takowa - potrzebuje zrobic w niej krotka sesje zdjeciowa. Nie zostalem podkupiony przez żadnego ciapatego z sasiadztwa :zly: , zebym mu chlebek zalatwil tanio dla Polakow - osobiscie kupuje w Food CO i tyle.

Odp. prosze per post (tu post) lub na miala tomekkasztelan@wp.pl

z gory dziekuje

Tomek

P.S. Jesli juz o sesji mowa. Zbieram material na wystawe foto. Poszukuje modela/modelki (czytaj osoby, ktora zgodzi sie na kilka zdjec) z wytatulowanym krzyzem (katolickim, lub stylizowanym na taki ... zadne sfastyki lub Luftwaffe:P). Uwaga, z racji podzialu wystawy na generacje zwracam sie do osobnikow miedzy 18 a 25 rokiem zycia. Szczegoly na miala lub GG 2806056. Dziwne zapytanie - nie?! Nie jestem zboczkiem;)

P.S. 2 Dorzuce jeszcze, ze poszukuje rodzicow, ktorzy w najblizszym czasie beda chrzcili swoje dziecko (chodzi o bobasa) w kosciele w Newcastle lub gdzies w okolicach. Oferuje free profi zdjecia z chrzcin w zamian za 3-4 fotki pozowane. Kontakt 07892722018, mail lub GG. Nie jestem pedofilem;)

rowniez pozdrawiam

T.

Avatar użytkownika
TomekK
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 19 lut, 2007 13:29
  • Lokalizacja: Legnica/Mainz

So 14 lip, 2007 20:57

w north shields jest piekarnia gdzie pracuje polski piekarz i pieka polski chleb i bulki(zerszta pyszny :D i codziennie swiezutki :D )

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

Pn 16 lip, 2007 15:02

Dzieki za info.

Masz moze jakies konkretniejsze namiary na ta piekarnie? Adres, telefon ...?

z gory dziekuje

Tomek

Avatar użytkownika
TomekK
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 19 lut, 2007 13:29
  • Lokalizacja: Legnica/Mainz

Wt 17 lip, 2007 11:26

mam do piekarza ale musze go najpierw zapytac i dam znac ;) oni pracuja ten i przyszly tydzien a pozniej zamykaja piekarnie bo maja urlop :cool:

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do POGADUCHY