poszukuje ludzi zainteresowanych sportem... :)

Wt 02 lut, 2010 19:13

Witam, mam pytanie czy moze ktos nie ma czasami ochoty cos porobic,
Np. pouprawiac jakis sport??
Wiem ze czasami wielu osoba sie chce ale nie maja z kim wyjsc tez tak mam......
Wiec jezeli ktos zainteresowany wystarczy zadzwonic i sie umowic co jak i kiedy..
Ja sam trenuje okolo 11 razy w tygodniu ale i tak sie nudze wiec mam prosbe jezeli kto kolwiek mial by ochote wyjsc i pograc w sporty takie jak:
Badmiinton, table tennis, tennis( nie mam rakiety ale na upartego moge zalatwic), squash, swimming jezeli ktos nie umie plywac to niema problemu jestem ratownikiem wodnym i plywalem przez 11 lat wiec bez problemu moge nauczyc, football, bascetball, gimnastic (dla zainteresowanych do gimnastyki wlanczam opcje 3run), niebede sie rozpisywac bo mi to jeszcze by zajelo wystarczy zadzwonic i sie dowiedziec..NIegram tylko w szachy kiedys gralem ale niejestem w tym dobry XD.. I niegram w rugby bo niewiem jak i niebylo gdzie i kiedy. Przez jakis czas rower odpada poniewaz ktos mi go ukradl ale jak tylko kupie niowy to dam znac i ta opcja rowniez bedzie (dla zainteresowanych jezeli chodzi o rower to ja jezdrze normalnie na trasy :dlugie lub krotkie, a jezeli ktos lubi ostra jazde to rozniez zapraszam ja jedzilem niedaleko w gorki i tam zjezdzalem (downhill), rolki powinnienem miec do konca miesiaca.. wiec tez mozna wyskoczyc pojezdzic..
Ale sie rospisalem no ale coz zalezy mi to moze dlatego mam tylko jedna prosbe moze moze zabrzmi to glupio ale do zabawy zapraszam osoby w wieku 15 do 25 (+, -) lat z powodow zdrowotnych i moralnych ja mam 17 lat wiec za duzo mlodszych niemoge brac odpowiedzialnosci bo niemam uprawnien (jak narazie) a do osob powyzej 25 to troche glupio by bylo wychodzic z kims w wieku zblizonym do moich wieku moich rodzicow. :D

Ok rozpisalem sie jak nie wiem a numeru nie podalem
to jest moj nr 07846288597 mysalem zeby napisac kiedy mozna dzwonic ale u mnie to roznie z czasem wiec najlepiej jest wysylac sms a ja poprostu odpisze lub oddzwonie.. A teraz najwazniejsza sprawa aby sie nie krempowac pisac bo wiem ze czasami to troche glupio pisac do kogos kogo sie niezna i sie umawiac ale do mnie mozna pisac smialo i bez zadnych krempacji a wiec czekam na duzo-ow sms od osob zainteresowanych.. Pozdrawiam.. :)

Ja mieszkam w Stockton on Tees wiec ogarniam Stockton i okolice czyli Middlesbrough.

Timano92
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 01 lut, 2010 23:44
  • Lokalizacja: Stockton on Tees

Wt 02 lut, 2010 20:15

dobry kolezka bezkitu :blahblah:

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Wt 02 lut, 2010 20:24

Powiedz mi tylko co cie w tym wszystkim bawi ??? To ze tobie nie chce się ruszać z domu i wolisz spędzać cale dnie przed tv to tylko można ci pogratulować.. ::aplauz ::aplauz GZ

Timano92
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 01 lut, 2010 23:44
  • Lokalizacja: Stockton on Tees

Śr 03 lut, 2010 18:23

uzekla mnie twoja historia!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar użytkownika
Pogon Szczecin
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): So 28 lip, 2007 14:01
  • Lokalizacja: szczecin/eldorado

Śr 03 lut, 2010 18:53

mam 26 lat i nie czuje sie jak mama 17 latka...... a jak ci sie nudzi to może pluj i łap :master:

aro241
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 03 cze, 2009 23:25

Śr 03 lut, 2010 19:12

Ja myśle że ten list powstał pod wpływem czegoś a te wszystkie sporty muszą być uprawiane też pod wpływem czegoś.... innego (zwłaszcza że 11 razy w tygodniu).
Jestem jak najbardziej za sportem, szkoda że nie grasz w szachy :mrgreen:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Śr 03 lut, 2010 23:47

Tak masz racje to jest pod czegoś wpływem, tego ze ja jestem obecnie na sport course w collage i zaraz po tym idę na university aby być physiotherapist i personal fitness trainer. A wiec staram się ćwiczyć i uczyć cały czas o ludzkim ciele wytrzymałości, ćwiczeniach aby potem jak kogoś będę trenować nie mówić o czymś o czym zupełnie nie mam pojęcia... Jak większość z was na tym forum robi, nie znacie mnie nie wiecie nic o mnie a gadacie takie pierdoły. Widze ze nawyki z polski zostały aby jeden drugiemu w michę pluł i modlić się do Boga nie o to abyś ty coś miał "tylko żeby drugi miał mniej"...

Timano92
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 01 lut, 2010 23:44
  • Lokalizacja: Stockton on Tees

Cz 04 lut, 2010 16:46

Timano92 napisał(a):Tak masz racje to jest pod czegoś wpływem, tego ze ja jestem obecnie na sport course w collage i zaraz po tym idę na university aby być physiotherapist i personal fitness trainer. A wiec staram się ćwiczyć i uczyć cały czas o ludzkim ciele wytrzymałości, ćwiczeniach aby potem jak kogoś będę trenować nie mówić o czymś o czym zupełnie nie mam pojęcia... Jak większość z was na tym forum robi, nie znacie mnie nie wiecie nic o mnie a gadacie takie pierdoły. Widze ze nawyki z polski zostały aby jeden drugiemu w michę pluł i modlić się do Boga nie o to abyś ty coś miał "tylko żeby drugi miał mniej"...


sidzialem cicho i nic nie pisalem ale napisze.. brawo stary :)

jak bys byl zainteresowany siatkowka to wiem ze w midelsborough jest klubik graja w pierwszej lidze jest tam jeden polak Damian(pozdro) wiec moze tam sproboj :) ja sam bym tam jezdzil ale za daleko i puki co gram w klubie w whiltey bay z paroma polakami
a w sumie korzystajac z chwili ze ten temat jest wielce czytany :) dam linka do stronki naszego klubu i zapraszam chetnych Marden Rhinos
Tobie zycze powodzonka i wytrwalosci
pozdrawiam

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 04 lut, 2010 19:06

Timano92 napisał(a):Tak masz racje to jest pod czegoś wpływem, tego ze ja jestem obecnie na sport course w collage i zaraz po tym idę na university aby być physiotherapist i personal fitness trainer. A wiec staram się ćwiczyć i uczyć cały czas o ludzkim ciele wytrzymałości, ćwiczeniach aby potem jak kogoś będę trenować nie mówić o czymś o czym zupełnie nie mam pojęcia... Jak większość z was na tym forum robi, nie znacie mnie nie wiecie nic o mnie a gadacie takie pierdoły. Widze ze nawyki z polski zostały aby jeden drugiemu w michę pluł i modlić się do Boga nie o to abyś ty coś miał "tylko żeby drugi miał mniej"...



sporty zawsze uprawia się pod wpływem czegoś, uwielbiam grać w tenisa i w siatkówkę. oczywiście uwielbiałem nim zacząłem wychowywać dwójkę maluchów (to też sport). teraz tylko poker sportowo. czekam z utęsknieniem na wiosnę. zapraszam do Sunderlandu na kilka partyjek tenisa.

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Cz 04 lut, 2010 21:18

Dzieki za oferte z siatkowka ale to tez gram ja jestem w collage w volleyball academy i w przyszlym tygodniu jedziemy do newcastle na student club zobaczymy jak bedzieme bo narazie wszystkie teamy zesmy ograli w setach 3-0.. :) A co do kolegi z sunderlandu to zolezec bedzie od transportu ale tez dzieki .:)

Timano92
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 01 lut, 2010 23:44
  • Lokalizacja: Stockton on Tees

Pt 05 lut, 2010 14:20

Timano92 napisał(a):Powiedz mi tylko co cie w tym wszystkim bawi ??? To ze tobie nie chce się ruszać z domu i wolisz spędzać cale dnie przed tv to tylko można ci pogratulować.. ::aplauz ::aplauz GZ


ok nie deneruj sie tak. Ja bardzo lubie boks ::admin

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Pt 05 lut, 2010 17:05

To fajnie ze lubisz boks ja cwiczylem boks przez jakis czas, ale teraz sie przezucilem na martial arts.. A to z ta palka to miala byc grozba... ??

Timano92
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 01 lut, 2010 23:44
  • Lokalizacja: Stockton on Tees

Pt 05 lut, 2010 19:25

Timano92 -dawno nie słyszałem o tak wszechstronnych zainteresowaniach. co jeszcze robisz oprócz uprawiania sportów?

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pt 05 lut, 2010 20:26

Pozatym, ucze sie chodze do biblioteki, siedze na kompie gadam z kumplami z uk i z polski itp a jak jest cieplo to jezdze z rodzicami wokul angli i zwiedzam..Bo nie samym sportem czlowiek zyje ale ja przewaznie :)

Timano92
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 01 lut, 2010 23:44
  • Lokalizacja: Stockton on Tees

Pt 05 lut, 2010 23:15

Jest taki dowcip:


Dyskoteka, leci muzyczka, koleś podchodzi do dziewczyny i się pyta:

- Tańczysz?

- Tańczę, śpiewam, gram na gitarze...

- Co ty pleciesz?

- Plotę, wyszywam, lepię garnki...

Tak tylko mi się skojarzyło na temat wszechstronnych uzdolnień...

mrufka
Weteran

  • Posty: 644
  • Dołączył(a): Pt 29 sty, 2010 12:30

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do SPORT