potrzebna informacja

So 21 cze, 2008 15:58

Witajcie moje dzieciaczki,
Mam taki mały problem i pytanie. Zmienilem adres zamieszkania oraz pracę, chcialbym wyslac list do HO, i moje pytanie jest takie czy to co mi przyslali pierwszy raz z HO ( to ze zdjeciem i to drugie) Czy musze to tez wyslac, czy tylko aplikacje i list potwierdzajacy zatrudnienie

[ Dodano: Sob 21 Cze, 2008 17:06 ]
i jeszcze jedno czy wyslac to normalnym listem czy ubezpieczonym jak za pierwszym razem

Vodun


So 21 cze, 2008 20:38

Z tego co ja się orientuję musisz wysłać tylko aplikację,dokumenty ,które dostałeś za pierwszym razem nie wysyłasz.Dla własnego bezpieczeństwa wyślij przesyłką ubezpieczoną. :) Zawsze to pewnie,a w razie jakiś komplikacji dostaniesz zwrot kasy..,no i zawsze to pewniej.Pozdrawiam :)

[ Dodano: Sob 21 Cze, 2008 21:39 ]
Aha ,no i list potwierdzający też musisz wysłać

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

So 21 cze, 2008 20:45

Z tego co ja sie orientuje, to potrzebujesz formularz taki jak wypelnia sie za pierwszym razem i wypisujesz wszystko jeszcze raz tyle ze nie placisz i nie wysylasz paszportu, poniewaz w tym formularzu jest pytanie CZY POSIADASZ JUZ NUMER HOME OFFICE, JESLI TAK TO MASZ GO PODAC

Ja tak zrobilam i przyslali mi nowy certyfikat, a starego nie odsylalam.

olkahof
Rozkręca się

  • Posty: 97
  • Dołączył(a): Śr 06 cze, 2007 19:35
  • Lokalizacja: consett

N 22 cze, 2008 14:19

ok dzieki tak myslalem, a powiesz mi jakim listem bylo wyslane za 2 razem?

Vodun


Wt 24 cze, 2008 01:28

Tylko aplikacje i list potwierdzajacy zatrudnienie.Możesz wysłac poleconym jeśli nie szkoda ci ok 5 F ale nie musisz, gdyż nie wysyłasz paszportu ani dowodu . Raczej nie zdarza się, zeby nie dostali itp.A nawet jeśli...to po jakimś czasie jeśli nie dostaniesz odpowiedzi ( ok 2-3 tygodni, latem czasem ciut dłużej) można zadzwonic i w razie czego wysłac następne( ale o takim przypadku jeszcze nie słyszałam).Nic nie tracisz.Twój wybór!

Avatar użytkownika
dimona
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Pn 27 mar, 2006 21:18
  • Lokalizacja: Whitby/Gdańsk

Śr 25 cze, 2008 12:14

dzieki

Vodun


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES