Powrót rodaków do kraju

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 15 paź, 2008 06:22

Legia Warszawa napisał(a):
damian_oki napisał(a):
haha do jednych z najwyuzszych cen mieszkan w europie, prawdopodobnie do najdrozszych samochodow od dilerow, i do produktow ktore w angli kosztuja tyle samo albo i taniej ::wales


dla mnie ta wypowiedz jest oznakiem bezsilnosci ludzkiej, poniewaz mam mase znajomych ktorzy zostali w karaju i za wszelka cene z niego nie wyjada bo im dobrze!! Sam najchetniej bym juz wrocil lecz poki co zostane jeszcze nie rok lecz troche wiecej... rozne zyciowe okolicznosci na to wplywaja.. co do pozniejszych postow to.. Tesciowa mam tutaj na miejscu i nie narzekam.. ba! ze swieca takiej szukac ::aplauz

dobranoc ::piwo

bezsilnosc? moim zdaniem to tylko fakty

[ Dodano: Sro 15 Paź, 2008 07:31 ]
a tak btw ... znalazlem
http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,10467334,wiadomosc.html
hehe i jaka nie scislosc... w uk podaja o 500 000 wyjechanych a w artykuletylko o 100 000 :?

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Śr 15 paź, 2008 06:43

Vodun popieram ,mieszkalem w cieplych krajach .Ja tez za jakis czas tam wruce,pod palmy. Podruze ksztalca ::aplauz ::aplauz ::aplauz

Peter pan
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 29 lip, 2008 17:32
  • Lokalizacja: RPA/UK

Śr 15 paź, 2008 10:57

Peter pan napisał(a):Podruze ksztalca ::aplauz ::aplauz ::aplauz


dokładnie :gaah:

Avatar użytkownika
jacca
Bywalec

  • Posty: 177
  • Dołączył(a): Pn 03 kwi, 2006 10:29

Śr 15 paź, 2008 13:07

Vodun napisał(a):Ja licze na paszport UK i spadam do Australii lub inny kraj gdzie mowia po angielsku i slonko świeci cały rok


Vodun, a moze cos innego - mniej "zachodniego" np. Singapur... albo Malezja?
Pozatym, aby wyemigrowac do Australii nie potrzebujesz uk paszportu...
Ale aby sie starac - musisz posiadac kwalifikacje, na ktore jest zapotrzebowanie (plus doswiadczenie)... no i oczywiscie miedzynarodowy certyfikat potwierdzajacy Twoja znajomosc j.angielskiego. Jesli spelniasz te warunki juz teraz - sloneczko czeka ;)

Ps. Nie to zebym ci cos sugerowal... ale Azjatki maja wyjatkowa urode :mrgreen:

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Śr 15 paź, 2008 15:29

Oczywiscie myslalem Japonia, itd Ale tam rowniez ciezko sie dostać. Co do paszportyu to chce żeby było mi łatwiej. Nie obrazajmy się ale nasz PL to czasami mozna sobie w dupe wsadzic. POzatym chce jeszcze posiedziec zeby zarobic na taki dlugo terminowy wyjazd

Vodun


Cz 16 paź, 2008 00:06

Bravo Vodun. Zgadzam sie z tym naszym PL paszportem . Mozna go sobie wsadzic ale wczesniej trzeba go zwinac w rulon :lol: :lol: :lol: . Z nim jest kupa problemuw . :lol: :lol: :lol: pozdro

Peter pan
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 29 lip, 2008 17:32
  • Lokalizacja: RPA/UK

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do POGADUCHY