pozwolenie na prace

Pt 10 paź, 2008 18:55

po 9 miesiacach zmienilam pracodawce,tyle ze pracuje w tej samej firmie.poprostu najpierw bylam zatrudniona przez agencje a teraz jestem na bezposrednim kontrakcie w tej samej fabryce.w zwiazku z tym wiem ze musze ponownie wyslac aplikacje na HO wydrukowalam sobie z ich strony,ale to jest aplikacja jakbym skladala po raz pierwszy o pozwolenie na prace,drugi raz to powinna byc chyba jakas skrocona forma?czy ktos moze wie gdzie taka aplikacje pobrac?

Avatar użytkownika
olena
Bywalec

  • Posty: 116
  • Dołączył(a): So 22 kwi, 2006 19:22
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 10 paź, 2008 19:07

Ja wysylalam tylko te czesc, gdzie jest info na temat pracodawcy plus contract i uwzglednili.

Ale to bylo ponad 4 lata temu, wiec moze teraz cos sie zmienilo :roll:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pt 10 paź, 2008 20:14

Olucha ty mał.... ! Myślałam że umarłaś ::admin :rozga: . ;) Wysyłasz dokładnie tą aplikacje, o której mówisz, tylko nie wypełniasz większości pól. Gdzieś zaraz na początku jest pytanie czy masz już HO, więc zaznaczasz ,że masz.Wpisujesz tam wszystkie dane, o które pytają z twojej karty HO jak numer itp i zaznaczasz okienko, że apklikacja jest nieopłacona(znaczy że teraz nie płaciłaś za nią, bo nie musisz), dane nowego pracodawcy, list z pracy i to wsio !
PS. Nie do uwierzenia.... 2,5 roku temu poznałyśmy się na tym forum jeszcze w Polsce. Zdzwoniłyśmy się i za kilka tygodni poznałyśmy się osobiście w autobusie jadącym do NC.Przypadłyśmy sobie jakoś do gustu ( mało powiedziane :lol: ) Pracowałyśmy razem jakieś 1,5- 2 m-ce. Po czym rozdzielił nas los ;) .Potem barrdzo sporadyczne kontakty telefoniczne i proszę... znów piszę do ciebie na forum :!: Teraz mam netka w domu, to moze znów się odnajdziemy :?:

Avatar użytkownika
dimona
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Pn 27 mar, 2006 21:18
  • Lokalizacja: Whitby/Gdańsk

Pn 13 paź, 2008 19:12

dziekuje kochani tak zrobie,Dimona napisze do Ciebie na poczte a na razie pozdrowka

Avatar użytkownika
olena
Bywalec

  • Posty: 116
  • Dołączył(a): So 22 kwi, 2006 19:22
  • Lokalizacja: Newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES