Praca w Tesco - Kingston Park

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

So 06 maja, 2006 16:38

Wiem, że w Tesco na Kingston Park poszukuja dwóch osób do pracy na kasie, jedna do pracy w Customer Service Desk i jedna do pracy w Electrical Desk. Trzeba tylko wziąc aplication form z customer service. Ważna jest znajomośc angielskiego. Rekrutacje prowadzi bardzo miła managerka :D

ulala
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pt 07 kwi, 2006 22:30
  • Lokalizacja: Kielce

N 07 maja, 2006 21:21

witam.mam pytanie zwiazane z praca w tesco.poki co mieszkam w consett 20 mil od newcastle ale chcialbym sie przeniesc z dziewczyna wlasnie tam(ncl). znam angielski w stopniu podstawowym tzn. nigdy sie nie uczylem ale potarfie sie porozumiec raczej bez problemu. w jakim stopniu trzeba znac angielski zeby dostac sie do tesco i jesli maja jeszcze jakies wymagania to jakie?..pozdrawiam

Robert80
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 17:35

Pn 08 maja, 2006 11:45

Zależy czy chcesz pracowac na kasie - wtedy wymagana jest raczej biegła znajomośc, ale jezeli chodzi o pracę na magazynie lub układanie na półkach wtedy zupełnie wystarczy podstawowa znajomoś. Kiedys byłam świadkiem rozmowy kwalifikacyjnej i główne pytania to: dlaczego przyjechałeś do Anglii? dlaczego chciałbys pracowac w Tesco? Czym zajmowałes sie wczesniej? na jakim stanowisku chcialbys pracowac? jaka szkołe ukonczyłes? czy bylby to full time czy part time? nocki czy dniowki? i czy nadgodziny wchodza w gre? Wiem, ze w Tesco pracuje sie 9 godzin, z 3 przerwami, ktore niestety sa bezplatne. Dlatego w sumie placa za 7,5 godziny pracy, alez tego co wiem nie ma problemu z nadgodzinami :)

ulala
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pt 07 kwi, 2006 22:30
  • Lokalizacja: Kielce

Pn 08 maja, 2006 15:39

W Tesco Jesmond (Acorn Road) tez obecnie szukaja na kilka stanowisk, 7-26 godzin/tydzien, rozne godziny pracy (zaleznie od stanbowiska).
Choc nie jest to ogloszone jeszcze zupelnie publicznie, to wiem ze mozna juz skladac aplikacje (prawdopodobnie po prostu o prace, a potem sie dogada co jest do wziecia;)). Formularze mozna chyba dostac w kasach, a jak nie to zostawic CV i powinni przyslac formularz poczta...
Nie wiem jak wysoka znajomosc jezyka jest potrzebna, ale prawdopodobnie do przynajmniej niektorych stanowisk (np. piekarnia in-store?) wystarczylaby komunikatywna...

pzdr,Michal

MichalS
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 08 maja, 2006 10:42

Wt 20 cze, 2006 19:25

Orientujecie sie moze czy w Tesco nadal poszukuja pracownikow? Czy mozna swoj zyciorys przeslac przez ich strone w internecie czy tez lepiej osobiscie sie zglosci?

anaiss
Rozkręca się

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): Cz 13 kwi, 2006 20:12
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 23 cze, 2006 15:03

Witam , jestem obecnie pracownikiem na zmianie nocnej w tesco (wykladanie towaru) kingston park - obecnie sa 4 stanowiska wolne - jedno na dziale produce (owoce i warzywa) w dni ,14 godzin tygodniowo oraz 3 miejsca w restauracji po 9 godzin tygodniowo - wymagana bardzo dobra znajomosc angielskiego ze wzgledu na kontakt z klientem - az tak bardzo dobra znajomosc nie jest wymagana na zmianie nocnej lecz takich miejsc nie ma poniewaz ma tu przyjechac jeszcze 12 polakow czyli w sumie bedzie nas 20. W razie jakichkolwiek pytan prosze pytac na PM

Avatar użytkownika
sireck
Rozkręca się

  • Posty: 77
  • Dołączył(a): Pn 19 cze, 2006 11:04

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do Forum ogólne