Prace dam ludziom !!!!

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 21 mar, 2006 15:42

szamannn napisał(a):[Masz jakąś prace dla kierowcy??? Będę w Newcastle w czwartek pilne


Skoro masz dostep do internetu, to mozesz sam sobie poszukac przez agencje, ktore posrednicza w zatrudnianiu kierowcow.

ANgel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Wt 21 mar, 2006 16:16

ale kogo on sie pyta w ogole ?? :)

dudek


Cz 30 mar, 2006 12:09

pozdrawiam z Piły i mam prosbe dostalem oferte pracy z firmy Thomson produkujacej plastikowe elementy. siedziba znajdeuje sie gdzies w okolicach newcastle sunderland-u czy ktos moglby mi przyblizyc ta firme warunki itp? z gory dzieki

majkelZ
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 30 mar, 2006 04:34

Cz 30 mar, 2006 12:23

Jeśli chcesz więcej się dowiedzieć na ten temat musisz podać więcej informacji. Thompson to jest bardzo popularna nazwa a Sunderland to jest bardzo duże miejsce, więc bedzie bardzo ciężko coś znaleźć na ten temat. Podaj wszystkie informacje jakie masz?najlepiej adres lub nazwe agencji która ci to załatwiła.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Pt 31 mar, 2006 14:01

Witajcie ja i moi znajomi szukamy pracy w Newcastle - bardzo prosze o pomoc, jesli macie cos, to please:)bo jak na razie kiepskawo, wiec prosze o stronki z praca, zamierzamy wjechac w lipcu 1 - szego i byc do pazdziernika, czekam na odpowiedzi

1punia


Pt 31 mar, 2006 15:51

witam! czy moglbys powiedziec cos na temat roboty w stolarstwie meblowym jestem stolarzem ale przez 5 lat tyralem tez w stolarce PCV okna, drzwi, rolety itd. czy sa tam jakies firmy w tej branzy? a tak poza tym to moge robic cokolwiek na poczatek nawet gary zmywac.

grundol
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Śr 29 mar, 2006 11:21

Pt 16 cze, 2006 13:42

widze ze w okresie wakacyjnym to przybedzie nas tu troche. moze by pomyslec o utworzeniu agencji pracy na forum 8)

rysiek
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): N 09 kwi, 2006 10:59
  • Lokalizacja: Gliwice/Aberdeen

Pt 16 cze, 2006 21:40

"Nas" jak "Nas"...Rysiek, nie generalizuj - dajmy juz spokój z utożsamianiem wszystkich Polaków jako jedną wielką szczęśliwą rodzine - przecież jesteśmy tak różni!!!

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Pt 16 cze, 2006 23:04

Tak to czytam i.... jak mowi maloletni syn mego kolegi z pracy: "dramat".
Czy Seba prowadzi badania socjologiczne nad desperacja spoleczenstwa w PLesni?
Czy chodzi tylko o generowanie ruchu w sieci?
Szukajacym pracy powodzenia zycze, ale ludzie.... to nie tak.

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

Pt 16 cze, 2006 23:12

Seba troche sie nie okreslil a`propo oferowanej przez siebie pracy lub pomocy w jej znalezieniu,
wiec jakos bym nie wierzyla takiemu posrednikowi :|

ale to tylko moje prywatne zdanie....

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pn 19 cze, 2006 08:53

Hi

No to standardowo - szukam pracy w Newcastle:-)) w sierpniu wyjezdzam z naszego cudownego kraju;-) no i zaczynam juz się rozgladac za praca. Mam zamiar wyjechac na kilka lat. Mam pytanie czy warto korzystac z roznych agencji czy jest to moze pic na wode i raczej nie zaprzatac sobie nimi glowy?
Pracowałam przez kilka lat w Carrefour i z checia podjelabym prace w Tesco - no ale to tylko takie gdybanie:-))
Jak ktos ma jakies porady, no a moze jakas prace:-)) to prosze o kontakt - gg 9604367
DZIEKI
:-)
Anik

anik


Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do Forum ogólne