prawo jazdy po polsku

Wt 25 lis, 2008 20:41

Tutaj jest oferta wydawnictwa Emano (angielskie prawo jazdy po polsku):
http://www.polnews.co.uk/index.php/pols ... olsku.html

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

So 20 gru, 2008 13:30

Jak tam banan, jakies postepy w zdobywaniu prawka? Udalo Ci sie dotrzec do ksiazek emano?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow swiatecznie :D

nina
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pn 24 lis, 2008 19:26

Śr 18 lut, 2009 18:11

Rych napisał(a):Tutaj jest oferta wydawnictwa Emano (angielskie prawo jazdy po polsku):
http://www.polnews.co.uk/index.php/pols ... olsku.html


Dzieki Rych za te namiary. Poczatki w UK nie sa latwe, przynajmniej moje a takie wskazowki sa jednak bardzo cenne. Pozdrawiam :D

konko
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 17 lut, 2009 18:13

Śr 18 lut, 2009 21:03

3 razy podszedłem do egzaminu na prawko (teoria), odpowiedziałem na wiecej pytan niz wymagaja - prawidłowo. Pytania sa banalne (w Polsce wszyscy mieli by prawo jazdy gdyby tylko odpytan zalezalo). Natomiast za kazdym razem wysypuje sie na tescie Hazard Perception. Test polega na zdobyciu 44 punktow na 75 mozliwych, klikajac w odpowiednim momencie podczas filmu video myszką w odpowiedzi na zauwazone zagrozenie.

Mimo dwutygodniowych cwiczen w domu i zdobywaniu (w domu) odpowiedniej ilosci punktow, na egzaminie za kazdym razym na tej czesci oblewam (brakuje 10 pkt).
Trzeba jeszcze dodac ze egzamin wcale nie jest stresujacy :mrgreen:

taka dygresja :mrgreen: nastepny egzamin (nastepne 30 F ) przede mną :mrgreen:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pn 16 mar, 2009 11:10

Martinek, szczerze wspolczuje. Ja oblalem hazard per. raz ale do drugiego razu juz nie dopuscilem. Mowisz ze cwiczyles dwa tyg, to wydaje sie byc calkiem sporo, moze za bardzo sie stresujesz? Czasami im bardziej sie staramy tym gorzej nam wychodzi.

A testy tez mi sprawnie poszly, uczylem sie z materialow emano. I zgadzam sie z Toba, ze pytania na tescie sa banalne :D
Pozdro :)


martinek77 napisał(a):3 razy podszedłem do egzaminu na prawko (teoria), odpowiedziałem na wiecej pytan niz wymagaja - prawidłowo. Pytania sa banalne (w Polsce wszyscy mieli by prawo jazdy gdyby tylko odpytan zalezalo). Natomiast za kazdym razem wysypuje sie na tescie Hazard Perception. Test polega na zdobyciu 44 punktow na 75 mozliwych, klikajac w odpowiednim momencie podczas filmu video myszką w odpowiedzi na zauwazone zagrozenie.

Mimo dwutygodniowych cwiczen w domu i zdobywaniu (w domu) odpowiedniej ilosci punktow, na egzaminie za kazdym razym na tej czesci oblewam (brakuje 10 pkt).
Trzeba jeszcze dodac ze egzamin wcale nie jest stresujacy :mrgreen:

taka dygresja :mrgreen: nastepny egzamin (nastepne 30 F ) przede mną :mrgreen:

lucjusz
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pn 16 mar, 2009 10:59

Śr 22 kwi, 2009 17:36

Ja tez uczlem sie z emano i oblalem niestety jazde. Moja dziewczyna ciagle sie ze mnie nabija, co gorsza zaczela sie juz nabijac ze wszystkich facetow - "jacy to z nas zawodnicy". Ona na moje nieszczescie zdala za pierwszym razem. Ach te baby!! :twisted:

kamis
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 22 kwi, 2009 17:22

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do MOTO UK