problem z alarmem

N 26 paź, 2008 22:32

Hejka.Mam problem z alarmem w sumie z brakiem alarmu :roll: tak jak był już go nie ma przestał działac nie wiedzieć czemu.Chciałbym to naprawic ale nie wiem gdzie mam się udać.Moze ktoś z was zna jakiś garaż gdzie robią takie żeczy?
:master:

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Pn 27 paź, 2008 19:38

Napisz wiencej na temat alarmu marka typ pojazdu pilot (nadajnik)jest razem z kluczykiem ? osobny pilot ? - logo alarmu nazwa cobra,clifford,fox ???????

arex-mot
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Pt 04 kwi, 2008 21:28

Cz 30 paź, 2008 02:01

Hejka!
Nazwa alarmu/ Clifford,pilot osobno.Auto BMW 3-ka.Reszty nie powiem bo sie nie znam.Alarm działał ale zaczął mieć humory jak byłem ostatni raz na świeta w polsce.Mróz śnieg itp.Na początku myślałem że to pilot lub baterje.Baterje wymieniłem i wnioskuje że to jest problem gdzieś w środku w alarmie.może zaśniedziałe styki.Prubowałem jakoś dojść do tego całego g...a ale to qrwa nie na moje nerwy :gaah:

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Cz 30 paź, 2008 20:48

clifforda mamy kilka rodzajów nie wiem ile ich jest ale dosyc sporo .Problem tkwi mysle ze w centralce czasami starsze modele tak mialy,w gre wchodzi wymiana centralki i pilotów ,insalacja musi bys sprawdzona czy czasem nie jest zgnita czujniki itd .Prosty sposób wyjmujesz centralke(jak ja znajdziesz) wypinasz kostke z przewodami i szukasz tego samego modelu centralki jak znajdziesz wpinasz (w niektórych dochodzi programowanie) wszystko .Gdzie szukac alarmu u przedstawicieli znajdziesz w internecie w razie problemów z programowaniem na PW prosze.Pozdrawiam

arex-mot
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Pt 04 kwi, 2008 21:28

Pt 31 paź, 2008 00:50

Dzięki Kolego za info :master: Będe miał czas to postaram sie dojść po kablach gdzie jest ta centralka no i zobaczymy co się da zrobić.Bo tak jak już stwierdziłem wcześniej nie mam qrwa nerwów do takich żeczy :mrgreen: Mimo wszystko wielkie dzieki
Pozdro ;)

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

So 01 lis, 2008 09:31

Ja rowniez sie przylacze, do niedawna dzialal mi alarm. Gdy nie wylacze alarmu a podniose maske alarm sie wlancza, wiec dziala. Natomiast gdy otwieram, drzwi i nie wylaczam alarmu to sie nie zalancza! Moze wiesz w czym tkwi problem.
POzniej napisze co za alarm.

Vodun


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do MOTO UK