prosze powiedziec czy teraz jeste

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 07 lis, 2006 21:57

CZy teraz jest juz gorzej z praca jestem tutaj trzeci tydzien i nic jestem zarejst w agencjach 6 i chodze od baru do baru i hotele i nic

Avatar użytkownika
martaZ
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Cz 02 lis, 2006 16:31

Wt 07 lis, 2006 22:52

Witaj w klubie!!!
:gaah:
Po przygodach z tutejszymi agencjami mam o nich coraz gorsze zdanie,

radek
Rozkręca się

  • Posty: 89
  • Dołączył(a): Pn 04 wrz, 2006 09:48
  • Lokalizacja: South Shields/Kolobrzeg

Wt 07 lis, 2006 23:21

sama nie wiem ,ale chyba trzeba komus w koncu zaufac , ale zaczynam swirowac z braku zajecia

Avatar użytkownika
martaZ
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Cz 02 lis, 2006 16:31

Wt 07 lis, 2006 23:30

Odpowiem Wam obojgu jednym zdaniem i bez urazy,prosze.
Nie macie farta :-(
Wielu ludzi po przyjezdzie udalo sie do Prime Time Recruitment ltd.i po bardzo krotkim czasie otrzymali prace.Nie jest to praca,o ktorej niejeden/a,by marzyli,ale zawsze.
W innych agencjach rowniez.
Mam na mysli Pin-Point,czy Addeco-wymagana znajomosc jezyka w stopniu zadawalajacym.
Sa rowniez agencje polskojezyczne,gdzie rowniez znam osoby,ktore uzyskaly prace w krotkim czasie.
Poza tym na Forum ostatnio bylo ogloszenie,z ktorego skorzystal znajomy i ma spotkanie po trzech dniach od zlozenia aplikacji.
Nawiasem mowiac to zaczyna sie niepisana(coroczna) przerwa w zatrudnianiu nowego personelu.Jednakze nie wszedzie,gdyz okres przedswiateczny dla wielu branz to kokosy i potrzeba ludzi.
Warto pamietac o wierze we wlasne sily oraz umiejetnosci,bo inaczej nic z tego :-(
Zycze powodzenia.

bary


Wt 07 lis, 2006 23:52

The Officer Club w Cramlington wciaz przyjmuje. Bez posrednictwa agencji :wink:
http://www.ncl.to.pl/forum/viewtopic.php?t=1298

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wt 07 lis, 2006 23:58

Zgodze sie z Bary, nie macie farta, albo nie szukacie dokladnie. Simon zamiescil ogloszenie i wiem ze kilka osob z niego skorzystalo. Poza tym widzialam kilka roznych ogloszen na roznych knajpkach w centrum. Nie jestem zainteresowna, wiec nie pamietam szczegolow, niestety... Slyszalam tez, ze teraz mozna sie zalapac do pracy w duzych sklepach typu Asda, M&S itp..., bo przed swietami jest tam szal. Moja kolezanka w zeszlym tygodniu zaczela prace w care uk... Mysle, wiec ze nie jest jeszcze tak zle z prac w NCL, zalezy czego sie szuka...
Tak czy siak zycze powodzenia i glowa do gory...

Avatar użytkownika
yeri
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Cz 18 maja, 2006 12:16
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 09 lis, 2006 23:21

Ja od miesiaca jestem zarejestrowana w 5 agencjach, ale jakos nikt nie dzwoni...a to potwierdza moje przekonanie, ze to pic na wode...jednak preferuje jobcentreplus :) a druga sprawa, to fakt, ze oni (przynajmniej w moim przypadku) zawsze oddzwaniaja po 2-3 tygodniach. Tydzien temu bylam w wloskiej knajpce na Low Fell (tam ogolnie jest kilka knajpek) i wiem, ze tam szukaja ludzi, niestety nie pamietam dokladnie nazwy. Druga opcja to Domino's Pizza na:
Gateshead, 226 Durham Road, Low Fell, 0191 420 1100, tydzien temu szukali tam kierowcy i wyrabiacza pizzy (nie mam pojecia jak sie to nazywa :D )
pozdro:)

Avatar użytkownika
eluni
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): N 26 mar, 2006 01:11
  • Lokalizacja: Fenham, Newcastle

Cz 09 lis, 2006 23:51

jak to mowi przyslowie ''szukajcie aż znajdziecie'' ale zycze powodzonka w szukaniu i trzymam kciuki

wladek03
Bywalec

  • Posty: 162
  • Dołączył(a): Cz 20 lip, 2006 19:10
  • Lokalizacja: NEWCASTLE CITY

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

Powrót do Forum ogólne

cron