przekładka!!??

Wt 14 paź, 2008 18:42

Napewno każdy z Was kiedyś zastanawiał się nad przekładką!! Ceny somochodów w anglii napewno zachęcają to tego.I tu mam pytanie do Tych,którzy zdecydowali się na taki krok( lub macie znajomych którzy"zrobili przekładke"), ile mniej więcej was to wyniosło(wiem że wszystko zależy od typu auta,rocznika itp), i najważniejsze czy jesteście zadowoleni.Czy są jakieś problemy z jakimiś modelami ?? :D Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Aman_19
Rozkręca się

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Wt 16 paź, 2007 20:04

Wt 14 paź, 2008 20:16

JEsli auto ma byc dla ciebie, kup drozej ale z oryginalna lewa strona, jak na handel - to inna bajka, problemy za pewne beda wystpeowac. Ceny wahaja sie od modelu auta i tutaj nikt nic nie powe w ciemno.

Vodun


Wt 14 paź, 2008 21:26

Vodun napisał(a):JEsli auto ma byc dla ciebie, kup drozej ale z oryginalna lewa strona, jak na handel - to inna bajka, problemy za pewne beda wystpeowac. Ceny wahaja sie od modelu auta i tutaj nikt nic nie powe w ciemno.
Tutaj się z tobą zgodzę,cena zależy od modelu ,roku itd.
Rok temu,jak byłam w Polsce pytałam o przekładkę w wv passat kombi 98r,to uprzejmny pan w warsztacie powiedzial mi 5 tys. zl.Wydaje mi sie,ze nie bylo drogo,bo teraz to ceny poszly troszke do gory.Pokazywali ostatnio reportaz o sprowadzanych autach z uk,kiedys warsztat robil 1 przekladke na 3 miesiace,a teraz 1 na pare dni.Pozdrawiam.Pan poinformowal mnie rowniez,ze nie powinno byc problemow po przekladce,ale wiesz jak jest.....

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Śr 15 paź, 2008 17:58

Vodun


Śr 15 paź, 2008 18:08

Racja co orginalne to orginalne!! ale cena napewno niejednego kusi :twisted: do takiego kroku . chciałem tylko posłuchac porad i opini ludzi którzy jeżdzą takim samochodem!! Dzięki za odpowiedzi :D

Avatar użytkownika
Aman_19
Rozkręca się

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Wt 16 paź, 2007 20:04

Śr 15 paź, 2008 19:23

No raczej tutaj nie znajdziesz nikogo kto jezdzi przerobionym autem. Napisz na jakims forum w kraju.

Vodun


Cz 16 paź, 2008 12:25

to ja ci dam przykald znajomego, tu kupil golfa 3ke i po powrocie do kraju zrobil przekłdke i z tego co mowil to łącznie z kosztami rejestracji robocizna i calym tym polskim bajzlem wynioslo go ok 2.5tys nie wiem czy to drogo czy nie i nie wiem czy czesci wstawial nowe czy uzywane bo nie pytalem ale tak orientacyjnie juz wiesz, a przekladke robil w 2006 roku wiec teraz moze byc wiecej pozdro :)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 16 paź, 2008 16:30

COs sie chyba pomylilo twojemu koledze :) Za sama robocizne zaplacisz z 2tys plus czesci. CO do rejestracji zalezy od auta ale z 1500zł minimum.

Vodun


Cz 16 paź, 2008 17:04

Vodun napisał(a):COs sie chyba pomylilo twojemu koledze :) Za sama robocizne zaplacisz z 2tys plus czesci. CO do rejestracji zalezy od auta ale z 1500zł minimum.


przeciez napisalem ze ne wiem czy wzial uzywane czesci czy nowe to raz nie wiem kto mu to robil to dwa a trzy to bylo 2 lata temu ale sie nie czepiam bo mi sie nie chce :D

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 16 paź, 2008 18:04

nie no ok:) Tylko mowie, ze trzeba jednak liczyc sie z kosztem rzedu 5tys ( robota, czescim rejestracja)

Vodun


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do MOTO UK