Przeniesienie numeru telefonu stacjonarnego - zmiana adresu

Śr 15 wrz, 2010 20:17

Czy ktos z Was przenosil kiedys swoj numer telefonu pod nowy adres?
Dzisiaj zadzwonilam do Talk-Talk , a tam powiedzieli mi ,ze mogo przeniesc , ale jednoczesnie zmienia mi numer telefonu na inny. Obawiam sie , ze w ten sposob chca pozbawic mnie dzwonienia za darmo do Polski 24h/dobe w ramach abonamentu. I beda chcieli podpisac ze mna niekorzystna dla mnie umowe na nowy numer , mimo ze zapewniaja , ze nic sie nie zmieni oprocz numeru telefonu. Obecnie ich oferta jest taka , ze mozna dzwonic za darmo w weekendy. Jesli ktos moze mi pomoc , z gory dziekuje. Dodam ,ze jest to dla mnie sprawa b. pilna.

elwira
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Pt 04 cze, 2010 05:18
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 15 wrz, 2010 20:29

Dziwi mnie , ze wraz ze zmiana adresu zmieniaja numer telefonu. Gdyby wszystkim przeprowadzajacym sie Talk-Talk zmienial numery na inne ... Co o tym myslicie?

elwira
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Pt 04 cze, 2010 05:18
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 15 wrz, 2010 20:42

ja przenosilam stacjonarny , tyle ze bt , numer mam ten sam , na zyczenie ...... dziwi mnie to ze w talk talk jest inaczej.....

Avatar użytkownika
marusia
Rozkręca się

  • Posty: 98
  • Dołączył(a): Wt 21 paź, 2008 11:18

Śr 15 wrz, 2010 21:07

Jeżeli dadzą ci nowy kontrakt a to jest nie uniknione to zeby mieć do polski za darmo trzeba dobrać opcje która kosztuje 2funty miesięcznie takie sa nowości w talktalk poza tym reszta po staremu. Wiem to pewne na 100% bo sam niedawno zmieniałem i tak samo jak tobie nikt mi o tym nie powiedział dopiero był lol przy pierwszym rachunku.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
bono
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 30 sty, 2007 08:26
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Śr 15 wrz, 2010 21:09

Mialem podobna sytuacje 2 lata temu,moglem przeniesc numer tylko musialbym zaplacic ,zaproponowali mi przejecie numeru telefonu tego domu do ktorego sie przeprowadzalem,umowa pozostala ta sama nic sie nie zmienilo
w sumie jestem z Talk-talk 4 lata i jestem bardzo zadowolony :D :D :D

Avatar użytkownika
Xm-S
Weteran

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): So 12 wrz, 2009 19:46
  • Lokalizacja: NE

Śr 15 wrz, 2010 21:21

bono napisał(a):Jeżeli dadzą ci nowy kontrakt a to jest nie uniknione to zeby mieć do polski za darmo trzeba dobrać opcje która kosztuje 2funty miesięcznie takie sa nowości w talktalk poza tym reszta po staremu. Wiem to pewne na 100% bo sam niedawno zmieniałem i tak samo jak tobie nikt mi o tym nie powiedział dopiero był lol przy pierwszym rachunku.
Pozdrawiam


Po czesci jest to racja ze doliczaja do rachunku 2 funty na rozmowy miedzynarodowe sa to nowe warunki talk-talku ale dla osob ,ktore podpisuja nowe umowy,dla osob ktore przenosza lub przedluzaja umowe zostaja na tych samych warunkach co brali,wiem to na 100% bo dwa razy juz przedluzalem z nimi umowe a trzecia przedluzylem 2 miesiace temu i nic mi sie nie zmienilo od 4 lat place £18,48(telefon+internet)

Avatar użytkownika
Xm-S
Weteran

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): So 12 wrz, 2009 19:46
  • Lokalizacja: NE

Śr 15 wrz, 2010 21:50

Xm-S napisał(a):
bono napisał(a):Jeżeli dadzą ci nowy kontrakt a to jest nie uniknione to zeby mieć do polski za darmo trzeba dobrać opcje która kosztuje 2funty miesięcznie takie sa nowości w talktalk poza tym reszta po staremu. Wiem to pewne na 100% bo sam niedawno zmieniałem i tak samo jak tobie nikt mi o tym nie powiedział dopiero był lol przy pierwszym rachunku.
Pozdrawiam


Po czesci jest to racja ze doliczaja do rachunku 2 funty na rozmowy miedzynarodowe sa to nowe warunki talk-talku ale dla osob ,ktore podpisuja nowe umowy,dla osob ktore przenosza lub przedluzaja umowe zostaja na tych samych warunkach co brali,wiem to na 100% bo dwa razy juz przedluzalem z nimi umowe a trzecia przedluzylem 2 miesiace temu i nic mi sie nie zmienilo od 4 lat place £18,48(telefon+internet)

To masz jakiś inny kontrakt bo ja płace 16.99 tez za telefon+internet i nie chodzi o przedłużenie umowy tylko o zmiane adresu i w takim przypadku kontrakt jest na nowych warunkach. Zmieniałem adres dwa razy i za pierwszym razem rok temu nic się nie zmieniło a teraz tak bo wprowadzili nowe zasady

Avatar użytkownika
bono
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 30 sty, 2007 08:26
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Cz 16 wrz, 2010 06:57

bono napisał(a):
Xm-S napisał(a):
bono napisał(a):Jeżeli dadzą ci nowy kontrakt a to jest nie uniknione to zeby mieć do polski za darmo trzeba dobrać opcje która kosztuje 2funty miesięcznie takie sa nowości w talktalk poza tym reszta po staremu. Wiem to pewne na 100% bo sam niedawno zmieniałem i tak samo jak tobie nikt mi o tym nie powiedział dopiero był lol przy pierwszym rachunku.
Pozdrawiam


Po czesci jest to racja ze doliczaja do rachunku 2 funty na rozmowy miedzynarodowe sa to nowe warunki talk-talku ale dla osob ,ktore podpisuja nowe umowy,dla osob ktore przenosza lub przedluzaja umowe zostaja na tych samych warunkach co brali,wiem to na 100% bo dwa razy juz przedluzalem z nimi umowe a trzecia przedluzylem 2 miesiace temu i nic mi sie nie zmienilo od 4 lat place £18,48(telefon+internet)

To masz jakiś inny kontrakt bo ja płace 16.99 tez za telefon+internet i nie chodzi o przedłużenie umowy tylko o zmiane adresu i w takim przypadku kontrakt jest na nowych warunkach. Zmieniałem adres dwa razy i za pierwszym razem rok temu nic się nie zmieniło a teraz tak bo wprowadzili nowe zasady


Calkiem mozliwe ze wszystko sie pozmmienialo teraz ,bo w lipcu przedluzalem z nimi umowe i dalej mam te same warunki co 4 lata temu ,ja rowniez podstawowego mam £16.99
+£1.49 place za Identyfikacje dzwoniacego i dlatego wychodzi mi £18.48(sorry za wprowadzenie w blad)(z ciekawosci sprawdzalem kontrakt wczoraj) czyli tak jak ty place £16.99
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Xm-S
Weteran

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): So 12 wrz, 2009 19:46
  • Lokalizacja: NE

Cz 16 wrz, 2010 21:09

Bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi.Troche mnie uspokoily. Ciesze sie , ze na forumowiczow mozna liczyc. Pozdrawiam serdecznie . elwira

elwira
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Pt 04 cze, 2010 05:18
  • Lokalizacja: Newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES