Przewoz rzeczy samolotem

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 11 paź, 2006 13:05

Lecę z dzieciakami 30 pażdziernika do Newcastle. Co mogę wziąć na pokład? Chcę przewieżć jak najwięcej naszych rzeczy. Co z kosmetykami? Perfumy są zakazane- co z szamponami płynami do kąpieli itd, muszą zostać??

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Śr 11 paź, 2006 17:25

co mozesz a czego nie mozesz wziasc na poklad,zalezy od regulaminu lini lotniczych,ktorymi zamierzasz podrozowac.

w bagazu podrecznym napewno nie mozesz miec kosmetykow(puder w kremie,balsam do ciala,itp...itd...) - jesli bedziesz je miec,to napewno wyladuja w koszu na smieci :!:
w kabinie mozesz miec wozek dziecka,ale radzilabym ci sie dowiedziec wszystkiego bezposrednio na stronie przewoznika albo telefonicznie.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Śr 11 paź, 2006 17:35

Wszystkie płyny out. Zapalniczka - out. Ostre przedmioty...zawsze były out. Leciałem w sierpniu i bardzo krzywo patrzyli na mp3playera.

Zorro


Śr 11 paź, 2006 17:43

teraz juz nie patrza krzywo na sprzet elektroniczny - przynajmniej jak ja lecialam Central Wings,to nie bylo zadnych problemow (no moze oprocz opoznien,ale to podobno zaczyna byc norma w tych liniach...)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Śr 11 paź, 2006 19:21

z tego co sie orientuje zlagodzono przepisy dotyczace plynow ale naprawde trzeba
sie zapoznac z regulaminem lini lotniczych ktorymi sie leci to od nich zalezy
:?:

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Cz 12 paź, 2006 05:49

przede mna sprawdzali dziewczyne,ktora miala ze soba wode mineralna w malej butelce i poprostu musiala sie jej napic,zeby pozwolili jej wziasc ta wode na poklad :D

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 13 paź, 2006 20:11

to czego nie jestes pewna zeby wziasc to nie biez pozniej kupisz tu wszystko co ci potrzeba bez zadnego ryzyka i za nieduze pieniadze oczywiscie jak lecisz do pracy to jak zarobisz pare paund-ow to sie przekonasz a jak chcesz przyleciec na wczasy to tez kupic chyba lepiej tu ale wiem jak ktos uzywa jais kosmetyk danej firmy i jest b.dobry i nie ma sie ochoty zmieniac na nieznany i nie przetestowany to mozna zaryzykowac a noz sie uda paka

wladek03
Bywalec

  • Posty: 162
  • Dołączył(a): Cz 20 lip, 2006 19:10
  • Lokalizacja: NEWCASTLE CITY

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do Forum ogólne