pytanie

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 14 lip, 2006 14:52

Ile biorą angielscy fachowcy za malowanie ścian, układanie glazury i terakoty. Pytam bo chcę założyć własną firmę, ale nie wiem jakie ustalić ceny.

dariuszi


Pt 14 lip, 2006 16:28

najlepiej zadzwonic do kilku firm z yellow pages i popytac - ze niby jestes klientem i bedzie wiadomo ;))

Avatar użytkownika
leon_uk
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 14 lip, 2006 05:39

So 15 lip, 2006 07:11

Jesli chodzi o tutejszych fachowcow;sa nieliczni i to bardzo drodzy.Takich cen,jak oni nie otrzymasz Ty napewno.Rowniez nie zrobisz nigdy takiej baledry,jaka oni potrafia robic.Do tego trzeba sie tu urodzic i wychowac.
Ty powinnes pomyslec,jak pokazac im gdzie raki zimuja pokazujac prawdziwa fachowosc,a wowczas bedziesz mogl ustalac wlasne ceny.Inaczej to skonczysz,jak rzesze poskich fachowcow,ktorzy robia to co miejscowi za mniejsze pieniadze.Na marke trzeba zapracowac...Tak samo na mozliwosc dyktowania cen.
Sposob najprostszy to podzwonic po firmach.jak wczesniej wspomnial juz kolega i zapytac wprost,jakie sa ich ceny za to,czy inne ich dzialanie.Udawaj klienta,a nie konkurenta,bo przegrasz.
Graj tak,jak oni graja :!:
Powodzenia :!: :D

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do Forum ogólne