QUAY PERSONNEL

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 24 sie, 2006 20:55

Kobieto, od 2 misiecy jeczysz o tym samym....nudne sie to juz robi. A pomyslalas, ze moze trzeba by bylo CV wyslac a nie wyczekiwac na maile. Takich jak ty to oni tu na peczki maja, a jesli to zrobilas to widocznie ten twoj chloptas sie nie nie kwalifikowal....tez nie jest jedyny. Sa lepsi i gorsi od niego, wiec przestan byc taka zgorzkniala, bo zycia szkoda. Zycze powodzenia i wiecej optymizmu

Ewcia
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Cz 24 sie, 2006 20:37

Cz 24 sie, 2006 21:30

Nie uwazasz,ze przesadzilas?
To jest strona dla wszystkich i prawo ma kazdy pisac co mysli,a jesli chodzi o agencje to;sa bardzo dziwnym tworem.
Nie kazdy jednak ich potrafi pojac i pogodzic sie z tym,jak postepuja.
Sa zgorzkniali i bezwzgledni,ale dziwne,ze nie potrafisz tego zrozumiec.

bary


Pt 25 sie, 2006 19:54

Jasne ze kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie Bary, ale ta laska od rowno 2 miesiecy jeczy o tym samym. Niech uderzy wiec gdzies indziej a nie traci czas i engerie na zale. Wiem jak dzialaja agencje i wiem ze potrafia byc bezwzgledni, ale to jest wkoncu biznes a nie fundacja charytatywna. Nie bronie ich - nie zrozum mnie zle - ale tak to dziala....jak ktos nie jest wystarczajaco dobry (doswiadczenie, jezyk itd.) to czego sie spodziewac. Na jedno miejsce jest wielu chetnych. Chyba zauwazyles te tlumy rodakow?? A poza tym, prawda jest taka ze to pracodawca na podstawie Cv wybiera kandydata, a nie agencja, wiec nie wiem skad to obrazanie sie. Poza tym czemu Ewka (na marginiesie moja imienniczka) ma odpowiadac na maile typu "mam chlopaka..jest spawaczem...". No i co z tego? Gdzie ona zyje? Jak sie chce prace to sie wysyla CV... Agencja to nie forum. Wiem ze moze jestem troche ostra w stosunku do tej laski ale takie sa realia, a mam wrazenie ze jej sie wydaje ze jest tu jedyna. Nie mialam zamiaru byc wredna, ale radzilabym wyslac CV, bo mysle ze na tego typu maile to oni moga nawet nie miec czasu odp. Nie wiem.... Take jest moje zdanie w kazdym badz razie. Zycze jej i chlopakowi powodzenia i.....pracy!!! :D

Ewcia
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Cz 24 sie, 2006 20:37

So 26 sie, 2006 19:28

Zgadzam sie z Toba Ewcia w calosci :!:
::wales

bary


So 26 sie, 2006 23:19

No to super! Troche mi to zajelo zeby Cie przekonac .....ale jak widze sie udalo. :cheer: Pozdrawiam!!!!
:D

Ewcia
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Cz 24 sie, 2006 20:37

N 27 sie, 2006 13:05

cv zostalo wyslane.Nie wymagam chyba zbyt wiel;e aby chociaz odpisala.
To chyba nie jset za duzo? nie uwazasz a przede wszytskim nie potrzebuje twoich rad mamy juz prace i kontakty z agencjami rowniez ,jest tylko mala roznica.
Inni dawali jakiekowliek odp. To,ze jest tylu polakow nie jest powodem aby nie odpisac na mail np. jest nie odp kandydatem itp.
I przestan sie tutaj wymadrzac.
Mam sowje zdanie na temat tej agencji i nie zminie pomimo twoich "MADROSCI"

xxx
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Pn 26 cze, 2006 19:29

N 27 sie, 2006 16:24

Teraz to mi cie juz naprawde zal. Skoro masz prace to po co dalej jeczysz? Ciesz sie, bo narazie to zzera cie tylko nienawisc. Nikt ci nie kaze przyjmowac moich rad a swoje zdanie mam prawo wyrazic tak jak i ty! Wiec skoncz juz dyskutowac, bo mnie nudzisz

Ewcia
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Cz 24 sie, 2006 20:37

N 27 sie, 2006 16:50

To ja już wolę spijać mądrości z ust mojego guru, Tmn`a.
Dlaczego tak często na tym forum pojawiają się słowa: nienawiść, zawiść...blax10?
Hallllo!!!! Nie jesteśmy już w PL...tu powietrze jest inne. Może, zamiast dusić grosze, wyjdźcie gdzieś do pub`u (upewniając się, że nie trzeba płacić "wejściówki ;) ), pójdźcie w tango...zobaczcie, jak żyją inni.....

Zorro


N 27 sie, 2006 19:58

Ewka Nienawisc?? o czym ty w ogole piszesz? wyrazilam swoja opinie i tyle gdzie tu\y widzisz w tym nienawisc??? czyli kazdy kto wyraza swoja opininie nieprzychylna innym osobom pala jednoczesnie nienaiwscia ?!
POWODZENIA!!!!!

xxx
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Pn 26 cze, 2006 19:29

N 27 sie, 2006 20:01

Co do tego tematu z Toba koncze dyskusje,ktora prowadzi do nikad.
Po za tym nie potrzebuje rowniez twoich madrosci i zali!!!
POWODZENIA w ulepszaniu swiata!

xxx
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Pn 26 cze, 2006 19:29

So 09 wrz, 2006 11:43

a wiecie ze w tej agencji podobno jakas Polka pracuje.to taka tylko ciekawostka dla zainteresowanych :cheer:

Avatar użytkownika
gogosia83
Rozkręca się

  • Posty: 83
  • Dołączył(a): So 26 sie, 2006 16:17
  • Lokalizacja: newcastle

So 09 wrz, 2006 20:34

Witam

Agencja moim zdaniem jest dobra Pracowalem dal niej i nie mialem zadnych klopotow kasa zawsze na konto i bez potracen wszystko co bylo uzgodnione.

jaro

njaro
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): N 30 lip, 2006 16:23

So 09 wrz, 2006 20:58

Tak powinno byc,gdyz oni na nas zarabiaja,a wlasciwie swiadcza nam uslugi.
Ciesze sie njaro,ze tak sie dzialo.W takim razie ciekawy jestem dlaczego nie pracujesz lub tez nie chcesz dla nich pracowac nadal lecz szukasz drugiej agencji.Zrozumialbym:pracodawcy,ale agencji?!
Ja pracowalem dla jednej agencji i nie bylem bardzo zadowolony z ich uslug,ale jednak dzieki nim funkcjonowalem.Poszedlem do drugiej i wystawila mnie do tzw.wiatru.Wowczas wrocilem do pierwszej i mam kontrakt.Jaki moral?

bary


So 09 wrz, 2006 22:39

Też jestem ciekawa dlaczego już dla nich nie pracujesz?

Avatar użytkownika
aziza
Bywalec

  • Posty: 174
  • Dołączył(a): Śr 24 maja, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Cramlington/Leszno

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do Forum ogólne