Robi sie kolorowo

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 30 kwi, 2009 12:39

damian_oki - ty to jak zwykle. Nie mówie o wszystkich, lecz polak ukradnie. Wszyscy mówią Polacy złodzieje, itd. Nikt na szczęscie nie pobił mnie, ale czytam i widze. Polaków w większości przypadków biją, oszukują rodacy a nie inni. Czy murzyn przejdzie się wieczorem ( czy nawet w dzien) Po, któryms z Polskich miast? ( Nie licząc Mika Tysona). Ludzie przyjeżdzając tutaj dalej są rasistami. Czemu w Polsce oprócz chinczykopodobnych nie ma innych narodowości. Dlaczego Pakole, Kurdy, itd nie przyjadą. Bo jesteśmy RASISTAMI.
Nie mowie, że wszysy ale tak niestety jest. Mniejszość wyrobiła nam wizytówkę i taką będziemy mieć cały czas.

Vodun


Cz 30 kwi, 2009 16:43

Vodun napisał(a):...jesteśmy RASISTAMI...


Ja akurat się nie poczuwam...

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Pt 01 maja, 2009 10:31

Kurcze sytuacja dziewczynki w autobusie mnie zaskoczyla.... :-(
Ja napewno bym tego bez echa nie zostawila !!!

naola
Bywalec

  • Posty: 157
  • Dołączył(a): Pt 11 lip, 2008 11:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pt 01 maja, 2009 20:22

Koleś to chyba jakieś problemy ma ::admin Albo jakiś Polak nieźle mu dał popalić...
Ale szkoda dziewczyny...

Avatar użytkownika
pchelka
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): N 26 kwi, 2009 17:11
  • Lokalizacja: Washington

Pt 01 maja, 2009 20:34

o ja piernicze gdyby mi tak ktokolwiek dziecko potraktowal to bym nieodpuscila rozglosnila bym to i afere zrobiła- co za kretynizm -zwolnic go powinni- na maxa

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pn 04 maja, 2009 23:06

madziusiek21 napisał(a):o ja piernicze gdyby mi tak ktokolwiek dziecko potraktowal to bym nieodpuscila rozglosnila bym to i afere zrobiła- co za kretynizm -zwolnic go powinni- na maxa
zgadzam sie w 100%.Obowiązkiem rodziców jest bronic swoje dzieci,juz sobie wyobrazam jak dziewczynka musiala sie poczuc :cry:

rosalia
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 14 lis, 2008 21:58
  • Lokalizacja: newcastle

Wt 05 maja, 2009 07:44

Chciałabym sprostować że moja córcia nie jest już dziewczynką:) w kwietniu skończyła 18 lat Co do rozdmuchiwania sprawy to przyznam szczerze że przestraszyłam sie że facet mógłby mojej córce poprostu krzywdę zrobić tym bardziej ze wie gdzie mieszkamy(autobus staje dokładnie przed naszym domem) Wtedy córka wsiadała do autobusu pod szkołą była sama nie rozmawiała przez tel.po polsku,zastanowiło mnie to skąd facet wiedział ze jest polką...przychodzi mi do głowy tylko jedno,pod moim domem stoi przyczepka z polską rejstracją i naklejką PL Moja córka nie raz jeżdziła tym autobusem kiedy prowadził właśnie ten kierowca i nie było problemu,więc co takiego sie wydarzyło że nagle mu odbiło?W jaki sposób upewnił sie że jest polką?Czy ten człowiek miał akurat zły dzień?Czy może on faktycznie ma coś do polaków?Może ma przyjaciół podobnych sobie,którym pokaże gdzie mieszka i jak wygląda moja córka?Te pytania często spędzają mi sen z powiek...nie zrozumcie mnie żle nie jestem osobą bojażliwą ale jeśli chodzi o dzieci...Moja córka co dzień wychodzi do szkoły sama,wraca sama, nie jest już małym dzieckiem a mnie nie ma w każdej chwili przy niej żeby odpowiednio zareagować.

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do POGADUCHY