Rozbój w biały dzień ???

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 04 cze, 2007 18:43

Co myślicie o ofercie na usługi zawiązane ze sprzedażą i montażem dekoderów/anten Polsatu Cyfrowego i CYFRY+ w Newcastle???? - (zamieszczone ogłoszenie na ncl.to.pl)
:horse:
Ciekawa jestem, czy znajdą na to chętnych? Kupiłam dekoder w Polsce za 90 PLN (wprawdzie we wrześniu), roczny abonament to 12x35 PLN , pozostałe akcesoria to ok 100 PLN. Antenę zamontowaliśmy i ustawiliśmy sami - z odrobiną cierpliwości to nie żadna filozofia. Wg dzisiejszych kursów to trochę ponad Ł100. Tutaj Ł160 nie mowiąc o ewentualnym montażu. Może mi się tylko wydaje, że można na tym nieźle zarobić...

Ik
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 20:58
  • Lokalizacja: Gateshead

Pn 04 cze, 2007 19:51

Malboro w Polsce też kupisz za funta, a tutaj w drugim obiegu sa juz za 2.5 - 3 funty, i myslisz ze nikt nie kupuje?

A tak mówiąc za te 60 funtow roznicy nie kazdemu oplaca sie wsiadac w samolot i leciec po dekoder, ewntualnie leciec po raz kolejny gdy cos sie zepsuje (a zakladam ze dekodery jak kazda elektronika sie psuja). I co wtedy?
Lepiej przepracowac extra dniowke i miec to wszystko w ..., niz w razie awarii mowic dzieciom, ze beda bajki za.... 6 tygodni, bo wtedy tata poleci na urlop do Polski dekoder wymieniac. Oj daly by mi dzieciaki, nie mowiac o zonie i M jak Milosc :lol: :lol:

Ale to tylko moje zdanie :P :P

Avatar użytkownika
lalamido
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): So 21 kwi, 2007 19:26
  • Lokalizacja: Consett / Walbrzych

Pn 04 cze, 2007 21:05

Ik napisał(a):Co myślicie o ofercie na usługi zawiązane ze sprzedażą i montażem dekoderów/anten Polsatu Cyfrowego i CYFRY+ w Newcastle???? - (zamieszczone ogłoszenie na ncl.to.pl)
:horse:
Ciekawa jestem, czy znajdą na to chętnych? Kupiłam dekoder w Polsce za 90 PLN (wprawdzie we wrześniu), roczny abonament to 12x35 PLN , pozostałe akcesoria to ok 100 PLN. Antenę zamontowaliśmy i ustawiliśmy sami - z odrobiną cierpliwości to nie żadna filozofia. Wg dzisiejszych kursów to trochę ponad Ł100. Tutaj Ł160 nie mowiąc o ewentualnym montażu. Może mi się tylko wydaje, że można na tym nieźle zarobić...


to jest 60% drozej nieprawdaz, a zarabiasz co najmniej 4 x wiecej wiec relatywnie w stosunku do zarobkow jest taniej jak w polsce , wiec tak nie ::placz

zeby ktos mogl dobrze zarobic to ktos musi zaplacic :idea:

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Pn 04 cze, 2007 22:19

Kup polska tv.a naszpikuja cie chorymi pogladami oraz odciagna od wlasciwej drogi w zyciu,czyli nauki jezyka kraju,w ktorym przyszlo ci zyc.
Z moje pieniadze chorobe w dom mialbym wpuszczac :shock: NIGDY :horse: :gaah:

Avatar użytkownika
Stanczyk
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 18 maja, 2007 02:09
  • Lokalizacja: z mgly historii

Śr 06 cze, 2007 23:38

Ik napisał(a):Co myślicie o ofercie na usługi zawiązane ze sprzedażą i montażem dekoderów/anten Polsatu Cyfrowego i CYFRY+ w Newcastle???? - (zamieszczone ogłoszenie na ncl.to.pl)

Ja mysle, ze emigracja zatęskniła do serialowych przygód "M jak miłość", i stąd ta oferta. Miłość do M, jest tak wielka ze nawet emigracja na Marsie pewnie zrobiła by wszytsko, by dostac w swoje łapska dekodery. Czyz nie trafnie odkodowałem intencje sprzedających. :)

Ja apeluje do polonii, uprawiajmy M jak miłość, wszedzię! Nawet na millenium Bridge! ::wales

Avatar użytkownika
kabotyn
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 12:09
  • Lokalizacja: zewsząd

Pt 15 cze, 2007 17:05

Mysle ,że to dobry pomysł ,jak komuś nie pasuje to niech nie korzysta Wolność rynku i wyboru ::wales

Avatar użytkownika
martaZ
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Cz 02 lis, 2006 16:31

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do POGADUCHY