Siatkowka plażowa w Tynemouth (koło Newcastle)

So 02 maja, 2009 11:15

hej taki maly sontan :) jak ktos ma ochote pograc w plazowke to dzis o 14 w zatoczce obok zamku priory w tynemouth ja z kumplem bedziemy mieli rozlozona siatke i wogole wiec bedzie mozna sobie pograc posiedziec na kocyku i takie tam w koncu bank holiday weekend i pogoda nawet znosna wszystkich chetnych zapraszam :) wiem ze tylko 2 godziny przed ale jak w temacie taki spontan maly :D

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

So 16 maja, 2009 20:20

hello odnawiam watek jesli jutro bedize pogoda to zapraszam w to samo miejsce kolo zamku priory na plazowke wszystko zalezy od pogody :) godzina hmm ok 4 mysle :) wpadajcie :D
dzis bylo deszczowo czasem ale i tak gralismy wiec tylko ludzi nm potrzeba tzn conajmniej 2 osoby bo zawsze jestem ja i znajomy :D

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Śr 27 maja, 2009 20:04

fanow i zawodnikow siatkowki plazowej zapraszam na turniej ktory odbedzie sie w tynemouth w dzinach 11-12 lipca na plazy longsands( jest to plaza na przeciwko hotleu grand druga jesli bysmy szli od strony zamku priory
dnia 11 tj sobota odbeda sie mecze dwojek meskich i damskich oraz juniorow do lat 16 a w niedziele 12 odbeda sie mecze druzyn mieszanych 4 osobowych w ktorych musi bym minimum jedna kobieta lub junior(do 16 lat) wiecej informacji mozecie uzyskac od organiizatorki Sue Sowden oto kontakt do niej aby zuyskac entry form i wiecej info :

Sue Sowden - 0191 3871159
Mobile - 07749780283
2, Aberwick Drive, Chester-le-Street,
Co. Durham DH2 3TG
ASKK@sky.com
od siebie dodam takie male szczegoly :
THE EVENT
We are pleased to invite you to take part in this, our 17th Annual Beach Volleyball Tournament.

SATURDAY
2-ASIDE MEN
2-ASIDE WOMEN
4-ASIDE JUNIOR
(U14 + U16 Girls, Boys or Mixed
Dependant on entries)

SUNDAY
4-ASIDE MIXED
(min. 1 female or 1 junior (U16)

Beach Volleyball Rules apply.
The Organisers decisions are final.

Registration is 9.30 each morning.

ENTRY FEES
£5.00 per Junior Team – Saturday
£10.00 per Senior Team – Saturday
£16.00 per Team - Sunday


ostateczny termin zglaszania druzyn to 3 lipca :) platnosc czekiem ale wiecej info u sue bo rok temu mozna bylo placic gotowka w dizen zawodow
serdecznie zapraszam
Serek

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Wt 16 cze, 2009 11:02

A jak tam wygląda sprawa waszych treningów teraz na koniec czerwca gdzie się pojawiacie i kiedy?Grałam kiedyś w siatkówke ale tylko halową i jestem ciekawa jak to wygląda przy plażowej.

Piotr-legia
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pn 05 sty, 2009 19:00

Wt 16 cze, 2009 15:53

tak jak napisalem w artykule gramy praktycznie co tydzien od czwartku do niedzieli na plazy obok zamku priory w tynemouth od ok 17-18 do pozna czasem do bardzo pozna :P ostatni czwartek do 22 :D ja teraz zaraz wybywam na urlop i nie bedzie mnie przez 3 tyg ale mysle ze jak bedziesz zagladac na plaze jak bedzi pogoda to powinnas znalesc reszte ludzi choc malo chetnych puki co :/
na plazy bedziemy mysle do ok konca sierpnia po potem zaczyna sie liga regionalna w ktorej gramy( premier division) i potem to jzu treningi na sali w whitley bay marden sports centre w czwartki od 20 do 22 (tu cena za wynajem sali to 3 funty na glowe) i to juz jest normalny trening z trenerem i wogole mecze ;lligowe rozgrywamy w weekendy albo w centrum marden albo wyjazdowe :) to tak pokrótce hehe wiecej ?? pisz do mnie na gg 589321 jak bede mial chwile odpisze i pogadamy ale jak mowie wybywam na urlopik za tydzien i wracam dopiero 10 lipca i haaaa :D

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 18 cze, 2009 19:29

heja wszystkich zainteresowanych siateczka na plazy informuje ze wybywam na urlopik na 3 tyg wiec nie bede pisal czy gramy czy nie wiec jak chcecie to poprostu zagladajcie na plaqze tuz obok priory castle tam na dole w zatoczce od czwartku do niedzieli w godzinach od 18tej i jak bedzie rozlozona siatka to walcie jak w dym i dolaczajcie do grajacych :) pozdrawiam i kolejny update odemnie za 3 tyg howgh!
p.s na maile bede odpisywal w miare mozliwosci :)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pn 22 cze, 2009 10:22

siemasz serq,,,ja sie pisze na plazówke ,,daj znac co i kiedy,,,damian sosnowski aha i jesli ktos gral powaznie w siatkówke zapraszam do jak narazie nasilnijszego klubu na north east middlesbrough który w tym sezonie zakwalifikowal sie do pierwszej dywizji(najwyzszej w anglii),,transport jest bo dojezdzam tam moim autem co wtorek i czwartek,,,pozdro treningi na najwyzszym poziomie http://www.middlesbroughacklamvolleyball.co.uk/

Avatar użytkownika
damian
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 22 kwi, 2008 00:18

Wt 23 cze, 2009 15:06

no witam damiana :D hehe generalnie to gramy od czwartku do niedzieli przy priory castle od 17gdizes tak wiec jak masz czas to zagladaj bo teraz to nie wiem czy graja chlopaki czy nie bo ciezko sie do nich dodzwonic z pl :P bo mi sie cyferki na tel zaczesto zlewaja :D ale jak wroce to dam ci znac :) a w tym turnieju w tynemouth grasz w tym roku ?

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Wt 23 cze, 2009 15:07

serekr napisał(a):bo mi sie cyferki na tel zaczesto zlewaja


OT - a można wiedzieć dlaczego? :P
p.s. nieczego nie sugeruje ;)

::pijacy ::pijacy ::pijacy ::pijacy ::pijacy

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 24 cze, 2009 12:39

Rych napisał(a):
serekr napisał(a):bo mi sie cyferki na tel zaczesto zlewaja


OT - a można wiedzieć dlaczego? :P
p.s. nieczego nie sugeruje ;)

::pijacy ::pijacy ::pijacy ::pijacy ::pijacy


yyyy no bo ze iz gdzyz poniewaz bo ze .... malo sypiam na tym urlopie i oczy mi sie kleja :mrgreen: :mrgreen: ::pijacy ::pijacy ::pijacy

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 25 cze, 2009 08:49

taa,,gram na tynemouth ,,i bedzie tam mocna paka do grania przeciw,,pozdro

Avatar użytkownika
damian
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 22 kwi, 2008 00:18

Cz 25 cze, 2009 11:48

damian napisał(a):taa,,gram na tynemouth ,,i bedzie tam mocna paka do grania przeciw,,pozdro


no w koncu :D to zobaczymy sie w finale :D

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Wt 04 sie, 2009 16:22

w ten weekend pogoda dopisala wiec (jak zwykle :P ) bylismy na plazy tym razem mielismy fotografa :)
dzieki Gosia lub/i Aga a moze i Michal ? za fotki moze teraz przekonam was zebyscie zagladali na plaze kolo priory ? :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
do nastepnego :cheer: :cheer:
wszystkim przybylym tez wielkie dizeki :)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Wt 04 sie, 2009 20:22

Luz Serekr,
cała przyjemność po naszej stronie :), zobaczymy jak będzie z czwartkiem, bo jeszcze nie wiem jak Mateusz, ale ja mam inne spotkanie, ale słyszałem coś o piątku, może bym pyknął ze dwa mecze jakby ktoś chiał być ze mną w drużynie :P

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Wt 04 sie, 2009 20:27

spoko dam znac :) komoreczki mamy bedziemy in touch :D wsterpnie czwartek ok 18-19 piatek 16-17 :)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do SPORT