Slawny DJ radia 1 BBC obraza Polakow - ankieta yahoo

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 05 gru, 2008 17:57

Scofield napisał(a):wszyscy wiedza, ze kroje polakow na prawo i lewo na naprawach kompow :P minimum to 50k :P hahaha



CHYBA MIESIECZNIE!!! :) :) :)

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Pt 05 gru, 2008 18:27

matthew napisał(a):
Scofield napisał(a):wszyscy wiedza, ze kroje polakow na prawo i lewo na naprawach kompow :P minimum to 50k :P hahaha



CHYBA MIESIECZNIE!!! :) :) :)


nie no tyle co TY nie zarabiam jeszcze :P

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Pt 05 gru, 2008 19:45

Scofield napisał(a):
matthew napisał(a):
Scofield napisał(a):wszyscy wiedza, ze kroje polakow na prawo i lewo na naprawach kompow :P minimum to 50k :P hahaha



CHYBA MIESIECZNIE!!! :) :) :)


nie no tyle co TY nie zarabiam jeszcze :P


Ja jestem bezrobotny i mam tylko tax credit, child tax credit, child benefit, sick stationary, job search stationary, social grant, maternity grant i bezrobotne w polsce ;P

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Pt 05 gru, 2008 20:36

hehe :twisted: a nie mowilem ze polak potrafi hehe

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pt 05 gru, 2008 21:12

matthew napisał(a):
Scofield napisał(a):
matthew napisał(a):
Scofield napisał(a):wszyscy wiedza, ze kroje polakow na prawo i lewo na naprawach kompow :P minimum to 50k :P hahaha



CHYBA MIESIECZNIE!!! :) :) :)


nie no tyle co TY nie zarabiam jeszcze :P


Ja jestem bezrobotny i mam tylko tax credit, child tax credit, child benefit, sick stationary, job search stationary, social grant, maternity grant i bezrobotne w polsce ;P




ja kroje 400F dziennie za bilety :P

Anglik placi 2.50 a Polak 5.20F, w koncu klimatyczne musi byc....

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Pt 05 gru, 2008 21:53

Scofield hehe kłamco :mrgreen:

Avatar użytkownika
Credo bar
Rozkręca się

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 11 sie, 2008 22:50
  • Lokalizacja: n c l

Pt 05 gru, 2008 22:35

Już przeprosił:

Prezenter radiostacji BBC Radio 1, który stwierdził, że Polacy są dobrzy w prostytucji, przeprosił imigrantów znad Wisły. Chris Moyles zapewnił, że jego sugestia, była "niezamierzona" - pisze goniec.com.
Przeprosiny pojawiły się po tym, jak wielu oburzonych słuchaczy zadzwoniło do BBC mówiąc, że zachowanie prezentera było pozbawione smaku i dobrych manier. Ponadto polscy imigranci skupieni wokół strony infolinia.org zainicjowali protest, który został wysłany do szefów BBC, Press Complaints Commission oraz Ofcomu.

- Nie miałem zamiaru wskazywać na połączenie między Polakami i prostytucją, w sposób jaki zostało to zasugerowane. Ale oczywiście rozumiem, że niektóre osoby odebrały to właśnie w ten sposób i przepraszam, że je obraziłem, choć nie miałem takiego zamiaru – napisał Moyles w specjalnym oświadczeniu.

Jak sugeruje "Daily Mail" prezenter został zmuszony do przeprosin przez swoich pracodawców.

19 listopada tego roku w porannym programie radiowym Chris Moyles stwierdził: "Jeśli jesteś z Polski, jesteś bardzo dobry w prasowaniu, w prostytucji i oczywiście świetny w naprawianiu samochodów", wywołując kolejną akcję protestacyjną Polaków mieszkających na Wyspach.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

N 07 gru, 2008 07:41

Najlepiej podsumowal cala dyskusje Parsons w sobotnim(wczorajszym)Daily Mailu na 13 stronie.
Osmieszyl klauna i blazna z nadwaga,ktory nie wie co to dobry smak i obraza caly narod.Nazwal go Patetycznym rasista juz w samym tytule.
Nadmienil,ze wedlug opracowan istorycznych kiedy polacy walczyli o kazdy dom w powstaniu warszawskim,anglicy stali na przeciwleglym brzegu i przygladali sie,jak gina ludzie...
Warto przeczytac.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

N 07 gru, 2008 18:15

Elf napisał(a):Nadmienil,ze wedlug opracowan istorycznych kiedy polacy walczyli o kazdy dom w powstaniu warszawskim,anglicy stali na przeciwleglym brzegu i przygladali sie,jak gina ludzie...
Warto przeczytac.


Ciekawe z jakich opracowań historycznych korzystał Parsons. O ile mi wiadomo na drugim brzegu Wisły stali Sowieci. Anglicy próbowali nieść pomoc powstańcom z bardzo odległych lotnisk, bo Sowieci odmówili lądowania w ich własnej strefie. Taka jest prawda historyczna. Churchill był mocno przestraszony widmem komunizmu, ale było za późno na pomoc. Byliśmy już w łapskach Stalina.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

N 07 gru, 2008 23:31

jawik napisał(a):
Elf napisał(a):Nadmienil,ze wedlug opracowan istorycznych kiedy polacy walczyli o kazdy dom w powstaniu warszawskim,anglicy stali na przeciwleglym brzegu i przygladali sie,jak gina ludzie...
Warto przeczytac.


Ciekawe z jakich opracowań historycznych korzystał Parsons. O ile mi wiadomo na drugim brzegu Wisły stali Sowieci. Anglicy próbowali nieść pomoc powstańcom z bardzo odległych lotnisk, bo Sowieci odmówili lądowania w ich własnej strefie. Taka jest prawda historyczna. Churchill był mocno przestraszony widmem komunizmu, ale było za późno na pomoc. Byliśmy już w łapskach Stalina.

ekhmmm Elf o ile dobrze mysle mial na mysli drugi brzg morza... w konteksie " Anglicy stali za morzem (na wyspie) i przygladali sie.... " :p nikt o Wiscle ani Warcie nie wspominal xD mam racje panie Elf ??

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 07 gru, 2008 23:32

Elf napisał(a):Najlepiej podsumowal cala dyskusje Parsons w sobotnim(wczorajszym)Daily Mailu na 13 stronie.
Osmieszyl klauna i blazna z nadwaga,ktory nie wie co to dobry smak i obraza caly narod.Nazwal go Patetycznym rasista juz w samym tytule.
Nadmienil,ze wedlug opracowan istorycznych kiedy polacy walczyli o kazdy dom w powstaniu warszawskim,anglicy stali na przeciwleglym brzegu i przygladali sie,jak gina ludzie...
Warto przeczytac.

Niech zgadne...Uzyto slowa "pathetic", ktore z patosem ma gie wspolnego. Chodzi [zapewne] o "zalosny", co bardziej podkresla skale glupoty w/w ...pana? Czasem slowa sa podobne, ale znacza cos innego ;)
btw - Anglicy to stali tam, nad Kanalem, ladne kilka stuleci i zawsze machali glowkami: "biedni ci Polacy". I tak stali...i stali...i stali... I stoja...i machaja...

rebelradiator


Pn 08 gru, 2008 05:15

damian_oki napisał(a):
jawik napisał(a):
Elf napisał(a):Nadmienil,ze wedlug opracowan istorycznych kiedy polacy walczyli o kazdy dom w powstaniu warszawskim,anglicy stali na przeciwleglym brzegu i przygladali sie,jak gina ludzie...
Warto przeczytac.


Ciekawe z jakich opracowań historycznych korzystał Parsons. O ile mi wiadomo na drugim brzegu Wisły stali Sowieci. Anglicy próbowali nieść pomoc powstańcom z bardzo odległych lotnisk, bo Sowieci odmówili lądowania w ich własnej strefie. Taka jest prawda historyczna. Churchill był mocno przestraszony widmem komunizmu, ale było za późno na pomoc. Byliśmy już w łapskach Stalina.

ekhmmm Elf o ile dobrze mysle mial na mysli drugi brzg morza... w konteksie " Anglicy stali za morzem (na wyspie) i przygladali sie.... " :p nikt o Wiscle ani Warcie nie wspominal xD mam racje panie Elf ??

O aż tak sokoli wzrok to bym nie podejrzewał Anglików, a nie było transmisji satelitarnych w tamtych czasach :D

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Pn 08 gru, 2008 09:18

ekhmmm Elf o ile dobrze mysle mial na mysli drugi brzg morza... w konteksie " Anglicy stali za morzem (na wyspie) i przygladali sie.... " :p nikt o Wiscle ani Warcie nie wspominal xD mam racje panie Elf ??

oki damian_oki, normalnie kubus puchatek przy Tobie to geniusz :master:

Avatar użytkownika
Troktolit
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): So 06 gru, 2008 10:48

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do POGADUCHY