Slawny DJ radia 1 BBC obraza Polakow - ankieta yahoo

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 04 gru, 2008 11:09

Afera sprzed dwóch tygodni.
Sławny prezenter Chris Moyles w swojej audycji żartowal na temat prostytutek, komentując, że są dobre w prasowaniu.

A następnie powiedział: "I just find that if you're Polish, you're very good at ironing ... and prostitutes ... very good also at fixing cars."

(w moim wolnym tłumaczeniu: Po prostu sądzę, że jeśli jesteś Polakiem/Polką, jesteś bardzo dobry/a w prasowaniu, w prostytucji... bardzo dobry w naprawianiu samochodów.)

Dzisiaj temat na głównej stronie www.uk.yahoo.com (w tecj chwili jako najnowszy temat).
Link do calego artykulu tutaj.
http://uk.news.yahoo.com/5/20081203/tuk ... dbed5.html

Ciekawa jest ankieta z prawej strony artykulu:
Czy sądzisz, że Moyles powinien być zawieszony w pracy za tweirdzenie, że Polacy są dobrymi prostytutkami.
W tej chwili:
41% ankietowanych twierdzi, że TAK
a 37%, że NIE.

Wyraź swoja opinię.

Gryzipiórek
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pn 26 lis, 2007 14:01

Cz 04 gru, 2008 14:05

przestancie krecic sztuczne afery ....

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 04 gru, 2008 14:17

Scofield napisał(a):przestancie krecic sztuczne afery ....


o tuż to ja nie wiem kiedys pamietam top gear zrobil specjalny odcinek ground force special i w nim clarkson sie tez nabijal z polakow i jakos afery nie bylo kurde jesli was to rusza to prasujcie sobie dalej :D pozdro i wiecej dystansu ::wales

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 04 gru, 2008 15:10

zreszta :P jaja sobie robic bedzie kazdy - czytam dzisiejsze newsy:


Rada Europy domaga się wyjaśnień ws. zachowania polskich posłów, którzy zasiadają w zgromadzeniu parlamentarnym Rady Europy.
Posłowie PiS Karol Karski i Łukasz Zbonikowski podczas pobytu w hotelu, będąc pod wpływem alkoholu, prowadzili dwa wózki golfowe i spowodowali szkody szacowane na 10,140 euro plus VAT.
Pismo dotyczące incydentu, do którego dojść miało 25 listopada 2008 r. w Limmasol, zostało przesłane przez cypryjską kancelarię adwokacką do polskiej ambasady w tym kraju w imieniu właścicieli hotelu.



buahahahahaa :):):):) europo !! przybywamy !!!!

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 04 gru, 2008 15:54

Scofield napisał(a):zreszta :P jaja sobie robic bedzie kazdy - czytam dzisiejsze newsy:


Rada Europy domaga się wyjaśnień ws. zachowania polskich posłów, którzy zasiadają w zgromadzeniu parlamentarnym Rady Europy.
Posłowie PiS Karol Karski i Łukasz Zbonikowski podczas pobytu w hotelu, będąc pod wpływem alkoholu, prowadzili dwa wózki golfowe i spowodowali szkody szacowane na 10,140 euro plus VAT.
Pismo dotyczące incydentu, do którego dojść miało 25 listopada 2008 r. w Limmasol, zostało przesłane przez cypryjską kancelarię adwokacką do polskiej ambasady w tym kraju w imieniu właścicieli hotelu.



buahahahahaa :):):):) europo !! przybywamy !!!!



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zawsze wiedzialem ze Polak potrafi a swoja droga takimi wózkami sie faktycznie fajnie smiga po pijaku :P

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 04 gru, 2008 16:01

ej no :p prawko im zabrać !!

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pt 05 gru, 2008 10:25

oki damian_oki- wspanialy pomysl gratuluje, z kad ty je bierzesz?? normalnie kapibara pry tobie to wyjatkowo sprytna i madra bestia

Avatar użytkownika
punisher
Rozkręca się

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): Pn 21 kwi, 2008 08:23

Pt 05 gru, 2008 11:09

punisher napisał(a): z kad


panie Punisher'ze kazde dziecko co ukonczylo przynajmniej 2 klasy podstawowki wie ze nie pisze sie "z kad" tylko SKĄD wiec widze ze nie ma z kim polemizowac... frajer bez szkoły szukajacy zaczepki hahahahahahahahahahahahahahah

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pt 05 gru, 2008 11:35

Wracając do tematu głównego i odpowiadając m.in. Scofieldowi...

A dla mnie jest ważne, co się mowi w PUBLICZNYM radiu w kraju, w którym mieszkam, o mojej narodowosci!
Ważniejsze jest to, niż pijani europarlamantarzyści na Cyprze, drogi panie/ droga pani Serekr.
Istotne jest dla mnie, co moi sąsiedzi, rodzice kolegów mojego syna ze szkoły itp. mogą usłyszeć o mnie jak Polce, o nas, jako Polakach.

I wkurza mnie to, że jakiś czas temu inny dziennikarz BBC zostal zawieszony w pracy za to, ze zadzwonił na antenie do dziadka pewnej dziewczyny i powiedział mu, że z nią spał. Zrobili z tego aferę, bo dziadek to znany brytyjski aktor. Dziennikarz powiedział prawdę, faktycznie spał z tą dziewuszką, ale nie powinnien był o tym powiadamiać jej dziadka (i całą Wlk. Brytanię) na antenie telewizyjnej.

Tutaj gościu rzuca ostre slowa o całej naszej nacji i co? Myślimy, że jest OK. Nic się nie stało?
Póki co, to BBC działa z pieniędzy ludzi, którzy płacą abonament, więc także z moich pieniędzy, a takze Twoich, Scofield i Twoich, Serekr, i Waszych, drodzy forumowicze.
Jeżeli nie będziemy reagować na takie "drobne" zaczepki słowne pod naszym adresem, to niedługo inni dziennikarze (i nie tylko) nie będą się wahali używać mocniejszych tekstów.

Jeżeli się ze mną zgadzacie, możecie poprzec petycję:
http://infolinia.org/poradnik/news/2439/
Tam znajdziecie także Clipy z nagraniami fragmentów audycji.

Na zakończenie cytat z nieznanego źródła:

"Plują Ci w twarz, a Ty mówisz, że to deszcz pada."

Gryzipiórek
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pn 26 lis, 2007 14:01

Pt 05 gru, 2008 11:58

Jaki slawny ? :-)

Jezeli on jest slawny, to scofield zarabia 10k rocznie :) :) :)

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Pt 05 gru, 2008 12:08

Scofield napisał(a):zreszta :P jaja sobie robic bedzie kazdy - czytam dzisiejsze newsy:


Rada Europy domaga się wyjaśnień ws. zachowania polskich posłów, którzy zasiadają w zgromadzeniu parlamentarnym Rady Europy.
Posłowie PiS Karol Karski i Łukasz Zbonikowski podczas pobytu w hotelu, będąc pod wpływem alkoholu, prowadzili dwa wózki golfowe i spowodowali szkody szacowane na 10,140 euro plus VAT.
Pismo dotyczące incydentu, do którego dojść miało 25 listopada 2008 r. w Limmasol, zostało przesłane przez cypryjską kancelarię adwokacką do polskiej ambasady w tym kraju w imieniu właścicieli hotelu.



buahahahahaa :):):):) europo !! przybywamy !!!!




To niemożliwe ,jeden z nich był na "antybiotykach" hahahahahha;))

Avatar użytkownika
Credo bar
Rozkręca się

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 11 sie, 2008 22:50
  • Lokalizacja: n c l

Pt 05 gru, 2008 12:10

[ Dodano: Pią 05 Gru, 2008 12:11 ]
matthew napisał(a):Jaki slawny ? :-)

Jezeli on jest slawny, to scofield zarabia 10k rocznie :) :) :)




jest tak samo sławny jak Janusz Weiss w zetce czy piotr kaczkowski w trojce czy nie wiem do kogo to tam jeszcze porównac.

to w koncu ile ten Scofield zarabia? :mrgreen:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pt 05 gru, 2008 13:44

No i mamy finał sprawy.
Moyles przeprasza (pod naciskiem władz radia, przymuszonych petycjami i skargami Polaków).
http://wiadomosci.onet.pl/1875456,28350 ... osceu.html
(Na razie nie znalazłam jeszcze tego w oryginale, więc tym razem notka tylko z onet-u.)

I o to mi chodziło.
Sprawę można uznać za zamkniętą.

Dziwię się tylko, że dla tak wielu z Was nie było żadnego problemu.

Polscy emigranci w USA sto lat temu też tak dali sobą pomiatać i teraz są tam tak popularne kawały o Polaczkach. A jest to równocześnie kraj, gdzie nikt nie odważy się żartować o Żydach, kolorowych czy homoseksualistach. Dziwne, prawda?

Zarobki Scofielda mnie nie interesują. I Was też nie powinny, bo to jego prywatna sprawa.

Gryzipiórek
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pn 26 lis, 2007 14:01

Pt 05 gru, 2008 14:14

Gryzipiórek napisał(a):Zarobki Scofielda mnie nie interesują. I Was też nie powinny, bo to jego prywatna sprawa.


nie bądź taki zasadniczy Gryzipiorku, to było pytanie retoryczne, wszyscy wiedza ze zarabia 15 :mrgreen:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pt 05 gru, 2008 17:34

martinek77 napisał(a):
Gryzipiórek napisał(a):Zarobki Scofielda mnie nie interesują. I Was też nie powinny, bo to jego prywatna sprawa.


nie bądź taki zasadniczy Gryzipiorku, to było pytanie retoryczne, wszyscy wiedza ze zarabia 15 :mrgreen:



haha :) jakbym zarabial marne 15 to bym juz dawno w pl siedzial :D

wszyscy wiedza, ze kroje polakow na prawo i lewo na naprawach kompow :P minimum to 50k :P hahaha

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do POGADUCHY