Spotkanie Integracyjne - 1 września 2007 (sobota) godz: 19

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 05 wrz, 2007 05:46

Karolinko a wiec to Ty nie rozstawalas sie z parkietem... przyprawiajac o palpitacje serca niejednego mezszczyzne..? :D

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Pt 07 wrz, 2007 21:33

:D :D :D
No nie wiem czy to akurat bylam ja, bo w sumie to az tak duzo nie plasalam !!!!

A Ty tez tam byles? To dlaczego sie nie poznalismy???? :roll:

Avatar użytkownika
Karolinka
Bywalec

  • Posty: 136
  • Dołączył(a): Śr 20 wrz, 2006 20:05
  • Lokalizacja: Gdynia/Warszawa/Gateshead

Śr 12 wrz, 2007 09:02

Legia Warszawa napisał(a):Kin.. Czekamy na karaoke ;)
Buzol :*


Legia slowo sie rzeklo kobylka u plota :D 22 wrzesnia robimy karaoke do zobaczenia w Globie ::wales

Avatar użytkownika
kin
Weteran

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): N 05 sie, 2007 22:31
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

So 15 wrz, 2007 22:53

kin napisał(a):
Legia Warszawa napisał(a):Kin.. Czekamy na karaoke ;)
Buzol :*


Legia slowo sie rzeklo kobylka u plota :D 22 wrzesnia robimy karaoke do zobaczenia w Globie ::wales


Jak uruchomie wyobraźnie, to juz widze ten wokalny horror, w wykonaniu polonii. :lol:

Jesli chodzi o Pub, to przybyłem, zobaczyłem, i zwymiotowałe. Nie dlatego, ze moj żołądek nie wytrzymał cisnienie, lecz dlatego, ze zobaczyłem najbardziej skundlone towarzystwo, jakiego jeszcze w zyciu nie widziłem na naszym globie (ilość globusów w "the globe" made in Poland była zatrważająca!). Bywałem często w piwiarniach, w miom rodzinnym mieście, i tam mozna spotkać sie ze zdecydowanie grzeczniejszy zachowaniem. Nawet sobie niewyobrażacie, jaką poczułem ulge kiedy wstąpiłem do angielskiego "lachonarium", i zobaczyłem te kręcącie sie fajne tyłeczki. :)

Uwaga! Jesli jesteś posiadaczem szarej susbtancji w iościach pozwalacych ci czytac i pisać, oraz wykazujesz sie kulturą na poziomie co najmnije Andru Leppiego, to odradzam "The Globe". A jezeli nie spełniasz powyższych waunków, to czuj sie jak u siebie w domu.

PS. Cholernie współczuje barmankom (jakby co to znam dobrego psychologa)

Avatar użytkownika
kabotyn
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 12:09
  • Lokalizacja: zewsząd

N 16 wrz, 2007 11:06

Skuszona oferta polskiego bigosu umowilam sie w The Globe z siostra. Zanim jeszcze tam dotarlam, siostra do mnie dzwoni, ze jest kolo pubu, ale boi sie tam wejsc, tak nieprzyjaznie to miejsce i klientela wyglada! Wszyscy sie do tego gapia na kazdego wchodzacego, jak sroka w gnat :evil: No ale w koncu weszlysmy, zamowilysmy zurek - bardzo smaczny, duza porcja, ale temperatura tego zurku byla mniej niz pokojowa. Prosze mnie skorygowac, ale mnie sie zawsze wydawalo, ze zurek sie podaje na goraco?
Bigos byl bardzo smaczny i dla odmiany - bardzo cieply.
Ogolnie mowiac, jedzenie, jak na cene, super.

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do Forum ogólne