Spotkanie maluszkow w Heaton Park...

So 08 maja, 2010 14:56

Witam Wszystkich Rodzicow :)

Ja tez chetnie sie przylacze do tych spotkan. Niedawno przyjechalam znowu do Newcastle i szukam kontaktow matek z dziecmi. Mam dziewczynke w wieku 4 latka i rocznego synka.Obecnie mieszkamy w okolicach Sunniside.Jesli sa jakies mamy z okolic to prosze o kontakt : 07516345386 Ola
GG-19035784

P.S. Mam tez pytanie- bardzo chce podszolic moj skomny angielski, a przy dzieciaczkach to nielatwe. Moze macie jakies pomysly na nauke jezyka w domu?

Serdecznie pozdrawiam :)

(Pisze tego posta w imieniu kolezanki.Wiec prosze sie z nia kontaktowac telefonicznie lub przez GG)

bursztynek0704


So 08 maja, 2010 16:50

bursztynek0704 napisał(a):Witam Wszystkich Rodzicow :)
Niedawno przyjechalam znowu do Newcastle i szukam kontaktow matek z dziecmi. Mam dziewczynke w wieku 4 latka i rocznego synka.Obecnie mieszkamy w okolicach Sunniside.Jesli sa jakies mamy z okolic Newcastle i Gateshead,ktore wiedza cos na temat jakichs spotkan mam z dzieciaczkami, to prosze o kontakt : 07516345386 Ola
GG-19035784.Bardzo chetnie spotkam sie z mamami i ich pociechami zeby porozmawiac o naszych maluszkach :)

P.S. Mam tez pytanie- bardzo chce podszolic moj skomny angielski, a przy dzieciaczkach to nielatwe. Moze macie jakies pomysly na nauke jezyka w domu?

Serdecznie pozdrawiam :)

(Pisze tego posta w imieniu kolezanki.Wiec prosze sie z nia kontaktowac telefonicznie lub przez GG)


Angel, jesli masz juz nagrane jakies spotkanko w tej sprawie to daj znac ;)
A na kawe z Jolka wybierzemy sie juz niebawem... :)

Pozdrawiam

Bursztynek :)

bursztynek0704


N 09 maja, 2010 08:45

;) mam nadzieje;)

co do spotkanka, to my na razie biesiadujemy w ojczyznie;) jak wrocimy, to reaktywujemy spotkanka;)

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do RODZICE