Stop blokadom internetu

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 22 sty, 2012 15:10

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

N 22 sty, 2012 17:10

Oddałem :)

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

Wt 24 sty, 2012 21:16

Co sądzicie o tym co sie teraz dzieje w internecie? Dla mnie był on czymś do wszystkiego. Można było obejrzeć całkiem nowy film, ściagnąc i zainstalować program za grube tysiace. Można było rozwinać skrzydełka. Koncerny traciły duzą kase, jednak chyba znalazły sposób na powstrzymanie tego. Mysle ze trzeba będzie się przyzwyczaić do nowej roli internetu. Wymiany myśli. Za czjąś wykonaną robotę trzeba będzie zapłacić, iść do kina, kupić orginałke? Skończył się raj dla szaraka?

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wt 24 sty, 2012 22:07

Jawik i o czym my bedziemy bajerzyc? jezeli okaze sie ze zawartosc wikipedii byla nielegalna to straszna lipa, bedziesz musial wierzyc mi na slowo :plotki:

ACTA sa tak nieczytelne, ze za tlumaczenie np jakiegos tekstu do filmu, moga zabrac ci komputerek, a wiec utnie sie nie tylko szarakom ale tez osobom prywatnym, tlumaczacym jaki kolwiek tekst. Bo to panstwo ustala kiedy łamiesz prawo a kiedy nie ::admin

Moze stary jestem ale pasowala mi ta rola neta jakiego mielismy, wypracowana poniekad przez piratow, tesknic bede- sentyment zostanie.

A w nowej roli tez sie odnajde, sa jeszcze takie programy jak P2M w korych nie uplejdujesz a sciagasz:) W koncu sciagac na 24h mozna, chyba ze to tez zmienia. Wtedy jak mowisz, wstane od biurka, odsune zaslony, moze okno otworze... gdzies slyszalem ze polacy na piknikach spotykaja sie ;)

Co do programow, zawsze mozna znalesc odpowiedniki :)

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

So 28 sty, 2012 00:08

Avatar użytkownika
jacca
Bywalec

  • Posty: 177
  • Dołączył(a): Pn 03 kwi, 2006 10:29

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do POGADUCHY