szpital E.Queen

Pt 29 paź, 2010 21:51

Chwiałam zapytać dziewczyn które tam rodziły jakie maja doświadczenia i o badania w tym szpitalu usg a zawłaszcza czy były robione badania krwi tzw.test podwójny zespół downa itd..

Avatar użytkownika
martaZ
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Cz 02 lis, 2006 16:31

So 30 paź, 2010 09:53

Napisze Ci tylko ze tutaj wykonuje sie rutynowo 2 USG..12 tydzien i okolo 20 tygodnia,i robi sie badania na zespol Downa okolo 5 miesiaca..ale pytaja sie Ciebie o zgode.
Usg w szpitalu,a badania robi midwife.

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
marlenaruban
Weteran

  • Posty: 278
  • Dołączył(a): Cz 01 maja, 2008 17:11
  • Lokalizacja: Sunderland/kolobrzeg

N 31 paź, 2010 10:25

Mialam wspanialy porod w wodzie w tym szpitalu, mila i pomocna polozna... Jednak musze zaznaczyc ze trafilam szczesliwie na nieduzy "ruch porodowy". Chwale sobie ten szpital nie tylko ze wzgledu na porod ale i pozniejsza opieke.
Mysle, ze porownujac do RVI jest spokojnieszym i bardziej skoncentrowanym na osobe szpitalem,co mi bardziej odpowiada.
Pozdrowionka.

Avatar użytkownika
Nutka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): Cz 09 paź, 2008 18:58
  • Lokalizacja: Gateshead

N 31 paź, 2010 16:45

Ja odradzam ten szpital. Być może w spokojnych warunkach poród tam jest przyjemny. Ja trafiłam na duży "ruch porodowy". W tym czasie było kilka porodów, w tym jedna cesarka. Byłam pozostawiona sama sobie. Jedna położna obsługiwała dwa porody, a kiedy zaczęła się akcja porodowa jej przy mnie nie było. To wszystko spowodowało komplikacje przy porodzie, które na szczęście dobrze się skończyły. Ale gdybym miała jeszcze raz wybierać to na pewno rodziłabym gdzie indziej.

Avatar użytkownika
frezja
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): N 20 lip, 2008 18:56
  • Lokalizacja: Gateshead

N 31 paź, 2010 18:12

ja polecam ten szpital, caly czas byly ze mna 2 polozne, wszystko super

biedrona555
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Wt 25 maja, 2010 11:22

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do RODZICE