Tanie telefony do Polski

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 22 sie, 2006 16:35

Jak wyzej napisano i wszystkie po 13 p./min.
Nie ma juz tanszych chyba,ze masz darmowe minuty w abonamencie.

bary


Pt 25 sie, 2006 13:03

jezeli ktos korzysta dzwioniac do polski z skyp-a i jest zadowolony to polecam internetcalls.com wykupujac min za 10 euro dostajemy 300 min free na stacjonarne w calej europie do wykorzystania przez 7 dni od pierwszej rozmowy (po 7 dniach znowu mamy 300 min free )pozniej 0.93 p /min stacjonarne 12.99 p komorka. w ramach testow mamy 30 min darmowych.

Avatar użytkownika
pila_senior
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 11:42
  • Lokalizacja: NE2 1RE

Pt 25 sie, 2006 14:55

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Cz 31 sie, 2006 15:31

bary napisał(a):UK do Polski najtanszy nr dostepowy na domowe z tutejszego domowego to: 08448615615.Koszt to 1p./min.Korzystam i tak place od dawna.Nie ma zadnych ograniczen;chodzi o dni;kazdego dnia i o kazdej porze.


Na wstępie...

Witam Was wszystkich, to mój pierwszy post tutaj. W NCL pojawię się dopiero w październiku (zresztą po raz pierwszy). I być może dołącze na dłużej do zacnego grona rezydujących tu Polaków. :P

Koniec kurtuzazji... :wink:

Mam pytania, Rychu... (a może ktoś inny wie?)

1. Czy po tych zmianach z 17.08 numer ten (08448615615) jest nadal aktualny za te śmieszne 1p/min ? I to 24/7 ?
2. Czy po rozmowie, osoba dzwoniąca do mnie z UK, może sprawdzić od razu jej koszt (żeby mogła się rozliczyć ze współlokatorami jak przyjdzie rachuneczek) ?
3. Czy są jakieś tanie karty (5p/min?) do dzwonienia z komórki do Polski ?
4. Albo wogóle jak najtaniej dzwonić z komórki do Polski po tych okrutnych zmianach ?

off topic...

5. Czy da się gdzieś Alana Shereara złapać na mieście, bo wisi mi piwo, a zmienił mobajla ostatnio i nie mam kontaktu ? :P :mrgreen:

Pozdrowienia (jeszcze) z Gdańska!

Avatar użytkownika
szelak
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Śr 30 sie, 2006 08:38
  • Lokalizacja: Gdańsk

So 02 wrz, 2006 11:20

Szelak-nr.dostepowy jest ciagle aktualny,a jesli chodzi o rozliczenie to niebardzo,bo to widac dopiero na comiesiecznym bilingu.
Ponadto kiedy wybierzesz numer dostepowy jestes poinformowany przez mily kobiecy glos co i za ile.Nie widze zadnego problemu,aby dac wysluchac tego komunikatu niedowierzajacym wspolokatorom(bo chyba o nich chodzi).
Dotyczy to rozmow ze stacjonarnego w UK na stacjonarny w Polsce.
::wales

bary


So 02 wrz, 2006 17:14

Dla zainteresowanych - tanie numery telefonów do Polski ze stacjonarnego i komórki http://www.auracall.com/asp/main.asp

LWQ
Rozkręca się

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): Cz 30 mar, 2006 07:38
  • Lokalizacja: Sunderland

So 02 wrz, 2006 20:04

Wczytaj sie dokladnie,bo pod nr.telefonu 02084974698 (wiadomosc z Express Polish nr.83 z 29 sierpnia)dowiesz sie,ze to blaga.
W rzeczywistosci placisz £5 z ktorych bedzie odliczane 2 p.za minute plus normalna taryfa,ktora bedzie pobieral Twoj operator,chyba,ze masz darmowe minuty.
To odnosi sie do tel.stacjonarnych.
Komorki 14 p/m plus taryfa operatora.
To o wiele drozej niz w dotychczasowych ofertach.
Coraz wiecej naciagaczy...

bary


Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do Forum ogólne