tyle dla gowniarzy znaczy zycie..konsole i komputery

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 03 lip, 2008 15:44

Oj dziewczyny.....
Wcale nie jest prawda ze granie na komputerze przez doroslych chlopcow jest dziwne...
Przychodzimy {"} z pracy to lepiej wyzyc sie na jakims fikcyjnym hitlerowcu niz jakby mialo Wam sie oberwac "bo zupa byla za slona".
Osobiscie uwazam iz lepiej zlapac w reke wirtualny karabin niz przyp****** w gebe swojemu szefowi pomimo iz ewidentnie widac ze jest skonczonym kretynem....

Wy jak macie handre albo gorszy dzien to wystarczy karta kredytowa i centrum handlowe...
a my wolimy monitor.... mniej szkodliwe i o wiele bezpieczniejsze dla domowego budzetu.


Scofield: ostatnio nie mam za wiele czasu na granie ale obiecuje ze to sie poprawi i jakos sie zgramy.
W polsce kumple z osiedla maja wlasny serwer CoD 4 wiec dowiem sie co i jak i w razie czego z nimi mozna.
Albo skopac dupsko angolom.....

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Pn 21 lip, 2008 17:06

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pn 21 lip, 2008 23:57

10 lat temu lekarz powiedział mi że może takie coś u mnie wyleczyc (bo też tak miałem), po 8 latach, na kontroli u tego lekarza okazało sie że jestem całkowicie wyleczony. Lekarz do dziś jest przekonany o swoim sukcesie. Niestety 2 lata temu wyjechałem do Anglii, ataki się wznowiły a tu lekarze sugerują mi tylko Paracetamol.
Tylko jak krzycze to ciszej bo małe dziecko śpi za ścianą.


:mrgreen:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Wt 22 lip, 2008 07:07

ja tu jestem niecale 2 lata, mam juz druga klawiatura, 2 monitor i trzecia myszka.... :horse:

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Wt 22 lip, 2008 13:49

kasiuniaa napisał(a):http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5471885,Dziecko_przed_komputerem.html


a obczajcie to :master: :master: :master: :master: :master:

Stare ;) Podejrzewam, ze gral w WoWa, albo traviana.
Przerobilem ;) Klawe zmieniam, jak zaleje kawa, a mysz, jak czujniki padna.

rebelradiator


Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do POGADUCHY