Mamy i rodzice z Middlesbrough

Wt 02 cze, 2009 20:30

uuuu wielka zmiana planów kupilismy mieszkanie w PL

kamiludek80
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Pn 16 lut, 2009 10:47
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Wt 02 cze, 2009 21:01

Witam , ja czasami tu zaglądam ,ale od dłuższego czasu cisza tutaj była,
A co do Sure Star , mam ulotke z 2008r i w centrum znalazłam dwa punkty " Abingdon Road oraz Newport Centre -St. Pauls Road,

anulka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Wt 31 mar, 2009 12:40
  • Lokalizacja: Middlesbrough

N 07 cze, 2009 21:43

Ha!
Kamiludek - to rzeczywiscie wielka zmiana :D powodzenia ::aplauz
Ja za to swoja chalupe w Pl wystawilam do wynajmu i po tym urlopie mam marzenie zeby nastepnym razem jechac do domu jak Lena bedzie juz dobrze tuptac na wlasnych nozkach.
Samotna matka z wozkiem w Pl - koszmarrrr :gaah:

Anulka, dzieki za adresy, sprobuje ich namierzyc i zadzwonic w tym tygodniu. Nie wiem tylko czy sie ewentualnie umawiac na teraz, czy po wakacjach?
I prosba jeszcze o jakas mala sonde wsrod znajomych z dzieciakami - czy byloby pare chetnych osob na takie spotkania.

pzdr :mrgreen:

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Wt 09 cze, 2009 20:11

ggate , wydaje mi się że takie spotkanie lepiej zorganizować po wakacjach, bo wiem że dużo matek z dziećmi wybiera sie na wakacje do Polski.Mój syn chodzi do przedszkola ,gdzie do szkoły chodzi spora ilość polskich dzieci i myśle że będą chętni na takie spotkanie . Ale popytam sie jeszcze dla pewności, Wcześniej można też wystawić ogłoszenie np w polskim sklepie.

anulka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Wt 31 mar, 2009 12:40
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Cz 25 cze, 2009 18:42

Drogie Panie (bo Pan sie zaden do tej pory nie odezwal :)

Pogoda piekna - wiec proponuje jakis wspolny spacerek - w przyszlym tygodniu :?: :?: :?:
Np w Stuart Parku (autobus 63 w kier. Redcar, albo 37 w kier James Cook Hospital + duzy bezplatny parking dla samochodow),
bardzo sympatyczny park z zywym inwentarzem ;)
mozna nawet na miejscu zakupic zywego kroliczka dla pociechy :P
Co Wy na to? na spotkanie oczywiscie nie na kroliczka :lol:

Proponuje nastepny poniedzialek lub srode? po poludniu

odezwijcie sie
pzdr
G

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Pt 26 cze, 2009 20:31

ja z checią bo w polsce ciagle pada........hehe
no ale jestem tu... a chcialam na troszke przyleciec ale ceny biletów teraz w wizzair strasznie drogie...a moj mąż ciągle w niemczech

kamiludek80
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Pn 16 lut, 2009 10:47
  • Lokalizacja: Middlesbrough

So 27 cze, 2009 09:21

hey mamuski!!
Melduje sie po 2 miesiecznych wczasach w PL,jestemy zwarte i gotowe do spotkania oczywiscie,tylko sie uporam z walizkami i mozemy ruszac w plener,jestem za spotkaniem w Stewart Park jak najbardziej,w razie niepogody zapraszam do mnie na kawe,mieszkamy dokladnie naprzeciw parku:)pozdrawiamy mamuski i dzieciaczki.
ggate odezwalam sie na gg:)

me79
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Wt 10 mar, 2009 23:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

So 27 cze, 2009 17:19

Ja również chętnie wybiorę się na spacerek, tylko w tygodniu jestem uzależniona od godzin przedszkolnych synka , które kończy 15,30 .W teren wyruszamy dopiero po 16 , w wekendy mamy całe dni do naszej dyspozycji. Jeżeli jest mozliwość spotkania w tych godzinach to bardzo chętnie się umówimy ::wales

anulka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Wt 31 mar, 2009 12:40
  • Lokalizacja: Middlesbrough

N 28 cze, 2009 16:48

No to moze sroda po poludniu? mozemy sie umowic np. 15-16 i poczekac.
A wlasciwie to ja sie z Leniem na 100% wybiore w srode i w razie czego prosze nas zaczepiac w parku. Bedziemy sie krecic "na koncu zwierzatek" :lol:

Haslo: Najlepsze kasztany rosna na placu Pigal (nie wiem jak sie to pisze :oops: ) :horse:

Acha to 100% zalezy oczywiscie od pogody :gaah:

::wales

pozdr.

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

N 28 cze, 2009 18:30

No to super, my napewno zjawimy się w parku około 16 , oczywiście jak nie bedzie padało :D

anulka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Wt 31 mar, 2009 12:40
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Pt 03 lip, 2009 17:38

Spacerek sie udal :cheer:
kto nie byl niech zaluje :D
Dziewczyny rzucam propozycje jakiegos rodzinnego garden party (u mnie).
Sprobujmy na forum ustalic termin, a szczegoly sobie juz pozniej dogramy.

znajdzcie jakis weekend kiedy meze nie pracuja, dzieci nie choruja, wy nie myjecie okien, pogoda dopisuje itp.

ja jestem otwarta - jak stara stodola
:cheer:

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Pn 06 lip, 2009 08:43

Gosiu mam nadzieje ze jestes cale lato w miescie
bo mamy zamiar przylecieć dzis mąz ma sie dowiedziec jak tam szef....ale wstepnie na 20 lipca :) bo od 1 zaczynamy remont swojego mieszkania

kamiludek80
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Pn 16 lut, 2009 10:47
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Pn 06 lip, 2009 14:39

Witam wszystkie Mamusie :))) Jestem mama 2 letniego Maxa. Mieszkamy w Billingham...pare minutek od Middlesbrough wiec postanowilam sie do Was przylaczyc:))) Ja i synek mieszkamy w UK dopiero dwa miesiace i mi rowniez zaczela doskwierac samotnosc w kontaktach z innymi mamami,wspolne spacerki, zabawy itd. :)) Jesli chodzi o propozycje ggate to my sie bardzo chetnie piszemy :)))

IzaPabloMax
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pn 06 lip, 2009 14:27

Pn 06 lip, 2009 17:32

:cheer: :cheer: Hej, Gosiu ja jestem chętna na kolejne spotkanie , jak juz mówiłam ,możemy umówić sie na jakieś grilowanie, jesli chodzi o date to akurat w lipcu mój małżonek pracuje prawie wszystkie weekendy , wolne mamy piątki 17 i 24 lipiec oraz sobota 25 lipiec , 31-2 sierpnia , no i pózniej w sierpniu .Jak nie uda nam się wszystkim spotkać teraz u ciebie to możemy naprawić to spotkaniem u mnie póżniej . :cheer: :cheer:

anulka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Wt 31 mar, 2009 12:40
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Wt 07 lip, 2009 09:29

Witam
Kamila - jestem w Boro caly czas (mam nadzieje, ze nie do konca zycia, ale do konca wakacji napewno ;) )
Jak przyjedziecie to daj znac. Acha i napisz mi swoje gg, bo mialam przeinstalowywany komputer i mi zezarlo kontakty.
Jak bedziesz po 20 to moze uda sie grilla zrobic i przyjdziecie.

Iza, daj znac na gg to sie wymienimy kontaktami i zapraszam oczywiscie (nr gg 5145258)

Na grilla proponuje 25 lipiec. Mam nadzieje, ze do tego czasu chwasty mi wymra (potraktowalam je roundapem i czekam ::admin )
A w razie niepogody moze jakas wycieczka pod dach. Nie wiem gdzie tu mozna blisko jechac, tak zeby bylo cos dla dzieciakow, pod dachem i ciekawego :?:
Rozmawialysmy ostatnio z Me79 o butterfly world - ale nie bylam nie wiem :neutral:
Moze macie jakies propozycje - na wszelki wypadek.

Acha i o czywiscie termin jest do dyskusji :mrgreen:
g.

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do RODZICE

cron