wybory - komentarze...

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 22 paź, 2007 14:59

no to mamy samych "wykształciuchów" w naszym kochanym NCL :cool:

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pn 22 paź, 2007 15:00

KW SAMOOBRONA 0,1 procent!!! Andrzej by sie na urnie polozyl!

Pytanie do elektoratu Nowej Wizji Polski: jaka jest Nowa Wizja Polski??

Thomas
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:19
  • Lokalizacja: Gdynia/Newcastle

Pn 22 paź, 2007 15:03

I to wlasnie zasluga PiS, ale malo kto to wie, bo tutaj wiekszosc o polityce nie ma pojecia :mrgreen:

Brawo ::aplauz ::aplauz

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 22 paź, 2007 16:31

Aniolek napisał(a):I to wlasnie zasluga PiS, ale malo kto to wie, bo tutaj wiekszosc o polityce nie ma pojecia :mrgreen:

Brawo ::aplauz ::aplauz

Angel


Aniolku prosze nie wypowiadaj sie juz wiecej na tematy polityczne bo zachowujesz sie jak byly premier, kasasz i jad ulewa Ci sie. Daj juz spokoj, wszyscy wiedza, ze jestes zwolennikiem PiS wraz z Damian_oki. Szanuje Was za poglady, za to, ze sie ich trzymacie i wierzycie ale nie atakujcie innych nie kazcie nam wypier....., nie wypowiadajcie sie zlosliwie bo to do niczego nie prowadzi. Polacy pokazali czego chca i powinniscie to uszanowac PEACE bo to gadka do Tadka, nie obrazajac Tadka, zadnego Tadka :blahblah:

Mowie o calosci wypowiedzi, nie w tym temacie

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Pn 22 paź, 2007 17:21

:shock: naprawde malo wiesz :shock: bo gdybys wiedzial/interesowal sie troche tym, co sie dzialo w Polsce, dlaczego sie tak dzialo i jakie zmiany sie dokonaly w ostatnich miesiacach, to bys sie nie wypowiadal, tylko dlatego, zeby nabic sobie kolejnego posta. Poza tym z mojej strony NIKT nie zostal obrazony. Nieuwaznie sledziles watek...

Nie jestem akurat ani zwolennikiem PO, ani PiS ::wales Wiem natomiast, co komu mozna zawdzieczac, i co sie dzieje u nas w kraju...

Lubie podkrecac i lubie patrzec, jak ludzie emocjonalnie reaguja na tematy typu POLITYKA ::wales

Mielismy przyklad.

Juz po wyborach, wiec po co krecic temat???

PEACE

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 22 paź, 2007 18:48

ona posiadla tajemna wiedze z kosmosu , ludzie wie wszystko.

Kolezanko mnie osobiscie obrazilas. I mowie to calkiem serio. Jak lubisz podkrecac atmosfere to nie siedz przed komputerem tylko wyjdz z domu , zaszalej troche , moze ci napiecie przedmiesiaczkowe spadnie. Albo faceta sobie znajdz




Czeladzianin - moze piwko? ::pijacy

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pn 22 paź, 2007 19:00

Nie przypominam sobie, zebym cie choc raz obrazila. Obrazilam twoje ukochane PO i dlatego masz w tym jakis problem.

Poza tym, ty wyjdz z domu, idz do ludzi, nie boj sie, ze cie napadna, itp. Nie siedz na benefitach i nie pytaj ludzi na forum, czy oplaca ci sie pracowac, skoro sa tutaj benefity do zgarniecia. Jak na 24 - latke mysle, ze jestes bardzo infantylna osobka. Jesli to cie obraza, to powinnas podniesc wlasna samoocene.

Zreszta, napisalas kiedys, ze zostajesz tutaj na stale, a po kilku miesiacach glosno krzyczysz, ze, jak wygra PO, to twoim dzieciom bedzie sie zylo latwiej w Polsce. Cos mi tutaj sie nie zgadza ::wales


Wiesz co, zapisz sie do szkoly, albo wyjdz do ludzi, bo to tobie zaszkodzilo TVN24.

Koncze temat polityki a z toba juz wiecej nie zamiezam polemizowac.

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 22 paź, 2007 19:10

kochanie mam 26 lat a ty nie baw sie w detektywa i zejdz lepiej ze mnie , bawisz sie dobrze???
Sluchaj dziewczyno to jest forum publiczne a nie twoje prywatne.

A naprawde g... cie obchodzi o co pytam , szkoda ci???

Jak ci nie pasuje nie czytaj bo naprawde ciebie to nie dotyczy, a obrazilas mnie i moje coreczki twierdzac ze maja glupia matke i nie baw sie w slowka ubrane bo to ci nic nie da.


Napisalam , tak bo tak bedzie kto wie co bedzie??? Oprocz ciebie oczywiscie, od razu widac , ze jestes egoistka zadufana w sobie , mam dzieci wiec mysle o nich przedewszystkim, a w Polsce mam rodzine , ktora bardzo kocham i chcialabym dla nich jak najlepiej. To tyle ze mnie dla ciebie .

Sorry ale nie moja wina ze jestes pusta jak piwnica na wiosne. Twoje posty , ktore piszesz swiadcza ze jestes normalnie wszechwiedzaca , inteligentna , jejku jaka ja madra jestem . Jestes tutaj bo tam mieli cie dosyc?

Odwal sie ode mnie i tyle, a ps do szkoly chodze o madre , wszechwiedzaca panno.

Koniec tematu z toba. Normalnie jestes jak wsza , a sio zlaz............. :lol: :lol: :lol:

Ide do moich dzieciakow nie bede sie bawic w prawdanie z jakas pomylona

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pn 22 paź, 2007 19:35

Zamykam temat.

Administrator
Admin

  • Posty: 120
  • Dołączył(a): N 19 lis, 2006 14:08

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do POGADUCHY