Wyrzucili na bruk

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 06 sty, 2012 15:36

Mam informacje dotyczace tych osob, u ktorych Pawel mieszkal przed swietami.

Nazywaja sie Tomek i Asia, i do swiat mieszkali w Bensham (znam dokładny adres).

W piatek przed swietami, pod nieobecnosc Pawla, wystawili jego rzeczy na smieci i tego samego dnia smieciarka wszystko zabrala. Pawel wracajac z pracy do domu, pocalowal klamke.

Mieszkal u nich na czarno, dlatego tez czuli sie bezkarnie, wywalajac czlowieka na bruk.

Quwerty
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2012 15:20

Pt 06 sty, 2012 16:40

Jezeli to prawda to brak slow na takie zachowanie.
Z drugiej strony nie powinienes podawac publicznie ich adresu, bo jesli przez Twoja informacje osoby te zostana np. napadniete albo ich dom zostanie zniszczony oraz udowodnia, ze dzialania te byly skutkiem Twojego postu, to Ty bedziesz mial ogromne problemy.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 06 sty, 2012 16:43

Jak mógł wracać z pracy, skoro stracił ją trzy tygodnie wcześniej (wg jego mamy)?
Dlaczego nie wezwał policji?

KrechaNS
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Śr 16 wrz, 2009 15:24
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 06 sty, 2012 19:13

No fakt. Z braku pracy wylądował na bruku i tu nagle znowu miał pracę?? Coś tu nie gra....

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

So 07 sty, 2012 05:43

Może trochę nie na temat.

Wstałem dziś rano, podszedłem do komputera, wykonującego kilkanaście tysięcy milionów obliczeń na sekundę (dwadzieścia lat temu spakowanie jednego utworu do formatu mp3 trwało 30 do 40 minut), patrzę na dwudziesto-dwu calowy płaski ekran LCD komputera, a tam pokazuje, iż mamy dwudziesty pierwszy wiek, trochę nie wierzę, więc otwieram kalendarz, i rzeczywiście 07 Stycznia 2012, z wrażenia biegnę do pokoju dzieci a tam moja trzy letnia córka śpi obok własnego aparatu cyfrowego, nagle przypomniało mi się, że niedawno widziałem sześcioletnią sąsiadkę z własnym telefonem komórkowym, patrzę za okno a tam samochody, ładne, szybkie, wyposażone w odtwarzacze, telewizję, klimatyzację, systemy GPS. Uszczypnąłem się, nie to nie sen. Więc znów siadam wygodnie przed komputerem, otwieram przeglądarkę, wchodzę na forum internetowe, a tam pisze iż dwie małpy strąciły z drzewa inną małpę i to razem z bananami.

Jak już na początku pisałem, przepraszam, że nie na temat.

Milczus
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): Pn 11 kwi, 2011 19:59

So 07 sty, 2012 06:18

Milczus napisał(a):Może trochę nie na temat.

Wstałem dziś rano, podszedłem do komputera, wykonującego kilkanaście tysięcy milionów obliczeń na sekundę (dwadzieścia lat temu spakowanie jednego utworu do formatu mp3 trwało 30 do 40 minut), patrzę na dwudziesto-dwu calowy płaski ekran LCD komputera, a tam pokazuje, iż mamy dwudziesty pierwszy wiek, trochę nie wierzę, więc otwieram kalendarz, i rzeczywiście 07 Stycznia 2012, z wrażenia biegnę do pokoju dzieci a tam moja trzy letnia córka śpi obok własnego aparatu cyfrowego, nagle przypomniało mi się, że niedawno widziałem sześcioletnią sąsiadkę z własnym telefonem komórkowym, patrzę za okno a tam samochody, ładne, szybkie, wyposażone w odtwarzacze, telewizję, klimatyzację, systemy GPS. Uszczypnąłem się, nie to nie sen. Więc znów siadam wygodnie przed komputerem, otwieram przeglądarkę, wchodzę na forum internetowe, a tam pisze iż dwie małpy strąciły z drzewa inną małpę i to razem z bananami.

Jak już na początku pisałem, przepraszam, że nie na temat.



o kurde!!! 3 letnia corka ma aparat cyfrowy !!!

W O W !!!!

z wrazenia biegne do pokoju moich kotów, a tam kazdy spi na wlasnym ipadzie 2 ....


kolego, jaki sens ma to, co piszesz? te malpki ????? nie wiem ...... ale mysle ... ale lepiej zatrzymam to dla siebie .....

Obrazek

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 07 sty, 2012 06:47

Jak już wcześniej napisałem to nie ma związku z tematem, moja córka ma taki oto aparat: "VTech Kidizoom".

Jedyny sens w tym co pisze to jest to, iż próbuje uświadomić czytającym o aktualnym postępie technologicznym i jego łatwym dostępem dla wszystkich, więc nie mogę zrozumieć jak jest to możliwe aby jedni inteligentni ludzie wyrzucali na bruk drugiego inteligentnego człowieka, oraz pozwalali na to by przepadły jego własności razem z dokumentami, a nie próbowali tego rozwiązać inteligentną rozmową lub za pomocą wszelakich organizacji pomocy społecznych.

p.s. Widzę, iż nie tylko mój pies lubi badziewie. :)

Milczus
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): Pn 11 kwi, 2011 19:59

So 07 sty, 2012 09:26

Postęp technologiczny jest nie tylko dla inteligentnych ludzi. Wioskowe, chciwe tłuki też z niego korzystają i co gorsza potrzebują mieć wiecej niż inni, i niekoniecznie z tego korzystać.
Zazwyczaj jest tak że wyrządzone zło wraca do nadawcy. Kwestia czasu. Warto wiec być sprawiedliwym.
Apropos kotów i ich ipodów Scofield, wiem że jesteś geniuszem komputerowym. Wszczepiłeś im jakieś implanty elektroniczne? Czy mówią już ludzkim głosem? :D

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

So 07 sty, 2012 10:19

jawik napisał(a):Scofield, wiem że jesteś geniuszem komputerowym.

No, proszę, nie wiedziałem, a mam taki mały problemik, otóż kupiłem niedawno dwa dyski SSD 128GB Cruciala M4, które zespoliłem w RAID0, niestety moja płyta główna wyposażona jest w łącza SATA II, jaką modyfikację kompa byś polecił by maksymalnie wykorzystać tę macierz?
Z góry dzięki.

Milczus
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): Pn 11 kwi, 2011 19:59

So 07 sty, 2012 11:12

Milczus napisał(a):mam taki mały problemik, otóż kupiłem niedawno dwa dyski SSD 128GB Cruciala M4, które zespoliłem w RAID0, niestety moja płyta główna wyposażona jest w łącza SATA II, jaką modyfikację kompa byś polecił by maksymalnie wykorzystać tę macierz?


To chyba nie jest watek Porady komputerowe...

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 07 sty, 2012 11:31

Lucy napisał(a):
Milczus napisał(a):mam taki mały problemik, otóż kupiłem niedawno dwa dyski SSD 128GB Cruciala M4, które zespoliłem w RAID0, niestety moja płyta główna wyposażona jest w łącza SATA II, jaką modyfikację kompa byś polecił by maksymalnie wykorzystać tę macierz?


To chyba nie jest watek Porady komputerowe...


Tak, masz rację, więcej się to nie powtórzy. Poproszę o odpowiedź na p.m., którą to przeniosę pod odpowiedni temat.

Milczus
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): Pn 11 kwi, 2011 19:59

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do POGADUCHY