Wysłanie Registration Certificate do DVLA

Wt 25 lis, 2008 21:30

Omega napisał(a):Witam, muszę wysłać kartę rejestracyjną ale nie jestem pewien które druki wypełnić i co im wysłać. Wiem że druk nr 10 daje się nowemu właścicielowi, druk nr 6 czyli (New Keeper of Name/ New Adress Details) wypełnia się danymi nowgo właściela jak się nie mylę. Nie wiem co z pozostałymi, czyli drukiem nr 7 (Changes to Current Vechicle), drukiem nr 8 (Declaration -You must sign the date this section when notifying any changes), drukiem nr 9(Notification of sale/transfer to the motor trade, no i druk nr 11, ale tam nie trzeba nic wypełniać. Proszę o udzielenie mi wskazówek które druki dokładnie wypełnić i co wysłąć do DVL.
Dzięki wielkie, pozdrawiam

Mnie się wydawało,że to dyskusja o problemie ,który ma kolega.Troszkę zboczyliście z tematu....Ale fajnie by było,jeśli już skonczyliście,lepiej chodzmy na piwko dla orzeźwienia umysłu ::pijacy ::pijacy ::pijacy

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wt 25 lis, 2008 21:37

Tymot napisał(a):Hehe... :mrgreen: Pomysły się skończyły i rzucamy prostackimi wyzwiskami...

Żenada...

Żenada to twoje drugie imie SCHIZOFRENIKU.Coś się ruszyło męczy koniu w okól ciebie ciesz się,baw i tańcz :lol:

do LUCY
zauważyłem Lucy że robie błedy i nie obrażam się ;) bo na co? to jest fakt
Jeżeli chodzi o mnie to kończe temat.Szkoda mi czasu na takie bzdety.Mam wiele innych zajęć nie tylko praca i forum jak ..... :lol:
Pozdrowonka dla Was

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Wt 25 lis, 2008 21:56

Poziom a raczej brak poziomu, który prezentujesz, świadczy o tym, ze jesteś po prostu ograniczony! Zredukuj dawki testosteronu, to może znów kiedyś będziesz w stanie myśleć tą większą głową...

A wtedy może podyskutujemy...

Temat zakończony! A Ty jeśli chcesz - to po bluzgaj sobie jeszcze troszku... jest szansa, ze jakieś trzynastolatki to czytają - na pewno im to zaimponuje! :blahblah:

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do MOTO UK

cron