xbox 360!!!

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 11 lip, 2006 08:57

witam. mam maly problem. czy ktos sie orientuje w jaki sposob podlaczyc xboxa 360 do internetu? posiadam stalke z firmy demon i gdy ich spytalem jak go podlaczyc przez ich modem to odpisali mi ze nie ma takiej mozliwosci. mam nadzieje ze istnieje jakies rozwiazanie:)?srednio sie na tym znam a angielski jeszcze tez nie jest perfekt, tym bardziej w kwestiach technicznych.pozdrawiam

Robert80
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 17:35

Wt 11 lip, 2006 12:25

Po pierwsze, trzeba wlozyc kabel sieciowy do Xbox'owej karty sieciowej :); po drugie, kliknij na link- tam wszystkiego sie dowiesz (zeby odpalic linka, musisz sie wpierw zarejestrowac) http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=35068

Avatar użytkownika
kabotyn
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 12:09
  • Lokalizacja: zewsząd

Wt 11 lip, 2006 15:16

a propos, ktos chetny na partyjke DoA4 po necie? moj gamertag:
[center]Obrazek[/center]

Avatar użytkownika
pedro
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 13:31
  • Lokalizacja: NE 8

Śr 12 lip, 2006 07:47

wszystko oki, wiem ze trzeba go podlaczyc przez kabel sieciowy tylko jak to zrobic skoro modem z firmy demon nie posiada odpowiedniego wejscia? ma tylko na stale zamontowany kabel z koncowka usb i wejscie typu "telefoniczne" przez ktory podlaczam kabel z gniazda BT.poza tym wczoraj udalo mi sie zagadac online z kims z "demona" i na pytanie jak mam podlaczyc xboxa do netu uzyskalem odpowiedz ze oni nie swiadcza takiej uslugi.to chyba jakies bzdury? :) Moze potrzebuje jakis adaptor lub podlaczyc go przez laptopa?

Robert80
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 17:35

Śr 12 lip, 2006 08:12

Napisz jaki to dokladnie model modemu, jezeli podlaczasz sie do BT to powinno sie dac cos wykombinowac. Na necie znalazelm info, ze uzytkownicy demon'a lacza sie do xbox live bez problemu (ale na stalym polaczeniu). Jedyna opcja z modemem to chyba udostepnianie polaczenia z komputera/notebooka.

Avatar użytkownika
pedro
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 13:31
  • Lokalizacja: NE 8

N 16 lip, 2006 19:43

najłatwiej poprzez router i wszystkie ustawienia na automatic :)

Avatar użytkownika
bull3t4u
Bywalec

  • Posty: 186
  • Dołączył(a): Wt 25 kwi, 2006 14:34

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do Forum ogólne