16 luty - Polska impreza w Polskim klubie

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 14 lut, 2007 10:39

>adres: 2 maple terrace
>kolo newcastle college
>dojazd np autobusem nr 1
>ok 10 min piechotka od central station

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Śr 14 lut, 2007 11:19

To ja tez napisze :P

2 Maple Terrace, Newcastle upon Tyne, NE4 7SE zaraz obok Polskiego kosciolka.
Fotka wyzej a mapka tutaj :wink:

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Śr 14 lut, 2007 23:47

Karolinka- nie sadze, ze by byl problem z obcokrajowcami. Oczywiscie nie unikniesz tego, ze wiekszosc rozmow prowadzona bedzie po polsku. Wszystko zalezy od osoby- czy Hiszpana to nie zrazi. Jedni moga czuc sie nieswojo, a inni beda w stanie sobie dac rade.
Pamietasz, jak na przyklad Colleen na jednym ze spotkan w pubie przy monumencie bezproblemowo sobie radzila. Zawsze znalazl sie ktos, kto zagadal :)
Kilka osob juz napisalo do mnie, ze mysli o zabraniu znajomych z innych krajow. Nawet ja prawdopodobnie wezme mojego sasiada Lotysza.
Takze sama ocen i do zobaczenia w piatek.

a! mysle, ze tych czterech dziadkow, ktorzy regularnie przychodza do klubu nie beda za bardzo przeszkadzac- zwlaszcza, gdy umiescimy ich w malej salce obok. nie ma sensu zaburzac ich tygodniowego cyklu zajec, jaki prowadza juz od 20 lat... ::piwo

Jesli pomimo wskazowek Frani i Simona- macie watpliwosci, gdzie znajduje sie Klub. Albo jeszcze nigdy nie byliscie na jakimkolwiek spotkaniu z forum i czujecie sie niepewnie..
W piatek o 19.30 na central station przy Burger Kingu- czekam na Was. Zbieram wszystkie zagubione duszyczki i idziemy razem. :horse: :mrgreen:
Do zobaczenia.

Avatar użytkownika
Zielka
Moderator

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 20:45

Cz 15 lut, 2007 13:01

Zielka napisał(a):Nawet ja prawdopodobnie wezme mojego sasiada Lotysza.


A jednak Stasiu bedzie... :mrgreen:

Ps. Ziela tylko pamietaj, ze od 20 wjazd 2£ :mrgreen:

Avatar użytkownika
yeri
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Cz 18 maja, 2006 12:16
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 15 lut, 2007 13:32

pamietamy yeri... Zielka bedzie szla baaaardzo powoooli ;)

do zobaczenia o 10pm 8) mam nadzieje, ze ktos uslyszy moj dzwonek...

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Cz 15 lut, 2007 17:13

yeri napisał(a):
Zielka napisał(a):Nawet ja prawdopodobnie wezme mojego sasiada Lotysza.


A jednak Stasiu bedzie... :mrgreen:

Ps. Ziela tylko pamietaj, ze od 20 wjazd 2£ :mrgreen:


Tak późno ??

[ Dodano: Czw 15 Lut, 2007 21:23 ]
Jeżeli macie jakieś specjalne życzenia odnosnie kawłków muzcznych(jakiś ulubiony kawałek,etc) na imprezie - Piszcie - GG, Meil w podpisie :)

[ Dodano: Czw 15 Lut, 2007 21:23 ]
Jeżeli macie jakieś specjalne życzenia odnosnie kawłków muzcznych(jakiś ulubiony kawałek,etc) na imprezie - Piszcie - GG, Meil w podpisie :)

Avatar użytkownika
Norek
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Pn 22 sty, 2007 18:38
  • Lokalizacja: North Shields / BZG

So 17 lut, 2007 00:50

::aplauz wielkie brawa dla DJ'a i Organizatorow imprezy.
Czulam sie jak na typowo POLSKIEJ BIESIADZIE!
mimo choroby tanczylam jak dziki rex :mrgreen: .
Oby wiecej takich zabaw....szkoda tylko, ze nic nie wylosowalam ::placz ale moze nastepnym razem :blahblah:
pozdrowienia dla tych co byli...lub tez nie :mrgreen:
:cheer: ::wales :cheer:

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

So 17 lut, 2007 09:28

Bylo superrrr a kto nie byl niech zaluje :D Norek oby tak dalej dzieki za muze ::aplauz

no i reszcie tez dziekuje ::aplauz

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

So 17 lut, 2007 13:56

czesc wszystkim!
wczorajsza impreza to naprawde byl strzal w dziesiatke, bylo super oby wiecej takich imprez bylo bo z tego co wiem ludzie potrzebuja tego typu zabawy. wielkie brawa ::aplauz ::wales
pozdrowienia dla zielarki

Avatar użytkownika
grzechoo
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Cz 09 mar, 2006 18:49
  • Lokalizacja: Newcastle/Szczecin

So 17 lut, 2007 15:35

Witam :D Dziękuje za uznanie... :) Następna impreza będzie Lepsza od tej!!! :D

Avatar użytkownika
Norek
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Pn 22 sty, 2007 18:38
  • Lokalizacja: North Shields / BZG

So 17 lut, 2007 16:32

Czesc :lol: ,

W imieniu 2B - Wielkie WOW WOW WOW :master: dla:

Norka - za gorace rytmy :cheer: i zbudowanie atmosfery :impra: . Jak mu się udalo wypędzić ludzi na parkiet????- nie wiem :shock: .. mlode to- a takie zdolne ;)
Simona (i Norka) - za rozwiklanie zagadek elektronicznych w klubie- dzieki czemu moglismy bardzo dobrze słyszeć muzyke. :gwizd:
Yeri, Agaty, Ani i Asi – które dzielnie przystawialy Wam pieczatki, przydzielaly numerki do loterii i załatwiały miliardy spraw, których mój maly rozumek nie jest w stanie objac… :horse:
Szymona, Ikisuru, Czeska i Marcina- stanowiących silowe zaplecze dla dziewczyn ::admin
Agaty i Frani- ze cali i zdrowi dotarliśmy do kolejnego klubu i mogliśmy kontynuowac zabawe..( i jeszcze w paru kolejnych klubach ;) ::pijacy

Dzieki dla Klubu, a przede wszystkim barmanki- biedulka myślała, ze będzie maksimum 20 osob (zreszta nie tylko ona… Przyznam, ze frekwencja zdecydowanie przerosła nawet moje oczekiwania…:-o)

Bardzo dziekuje wszystkim za impreze- szalonym organizatorom, jak i jeszcze bardziej szalonym uczestnikom :mrgreen:

Mam nadzieje, ze Wam się podobalo. Udalo nam się zebrac troche pieniążków na ksiazki. Pelne rozliczenie znajdzie się wkrotce na stronie 2B. Zachęcamy również do Waszych sugestii, jakie ksiazki chetnie zobaczylibyście w NASZEJ- POLSKIEJ bibliotece. Będzie oddzielny watek w dziale 2B.

PS 1 Przykro mi, jeśli Wasi znajomi stali się ofiara mojej wredności i nie zostali wpuszczeni. Niestety sala ma okreslona pojemność, która i tak zdecydowanie przekroczyliśmy. Wybaczycie?? :?

PS 2 Eva- nic nie wylosowałaś, ale były przeciez nagrody pocieszenia!! :D nie ma co plakac!!

PS 3 Grzechoo - witamy ponownie wśród żywych forumowcow :P i również pozdrawiam

Avatar użytkownika
Zielka
Moderator

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 20:45

So 17 lut, 2007 17:28

impreza sie udala ::aplauz ::aplauz ::aplauz bylo naprawde super ::aplauz ::aplauz ::aplauz

A Barmanka - hmmm....... nie lubi polakow, wiec tak bardzo bym jej nie zalowala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

So 17 lut, 2007 18:08

pani Nora jest ok tylko ze zamiast 1 pudelka browarka moglaby przyniesc jeszcze z jedno wiecej na sam koniec ale ogolnie bylo super nastepnym razem powiem swoim znajomym zeby przychodzili wczesniej apropo kiedy nastepna :impra: tez bede a kolega moj RICHARD mowil ze bylo lux no i piwerko tez smakowalo ::pijacy ::pijacy ::pijacy ::wales

wladek03
Bywalec

  • Posty: 162
  • Dołączył(a): Cz 20 lip, 2006 19:10
  • Lokalizacja: NEWCASTLE CITY

So 17 lut, 2007 18:18

Co robimy ze zdjęciami ? Dawać je gdzieś... czy co ? ::wales

Avatar użytkownika
Norek
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Pn 22 sty, 2007 18:38
  • Lokalizacja: North Shields / BZG

N 18 lut, 2007 02:22

Ja rowniez gratuluje organizatorom-swietna robota ::aplauz
I oby czesciej :lol:

Avatar użytkownika
Anek
Rozkręca się

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): Pn 12 lut, 2007 12:00
  • Lokalizacja: z daleka...

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do Forum ogólne