16 luty - Polska impreza w Polskim klubie

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 19 lut, 2007 15:01

pomyślimy... może... kto wie ? :)

Avatar użytkownika
Norek
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Pn 22 sty, 2007 18:38
  • Lokalizacja: North Shields / BZG

Pn 19 lut, 2007 17:31

Tak, wszystko bylo by super, ale pojechalem na te imprezke z ekipa, powiedziano nam, ze sala jest przepelniona i chamsko zamknieto drzwi, a na moich oczach zamiast nas wpuszczono angielke. Zadaje sobie tylko pytanie ilu w tym samym czasie na tej imprezie bawilo sie anglikow a dla 5-ciu osob nie bylo miejsca. Troszke mi przykro, gdyz mialem nadzieje ze poznam ciekawych ludzi a tu ...... Ale na tym dla mnie wieczor sie nie skonczyl, dobrze ze byly "wolne miejsca" w Idol-u i impreza naprawde swietna To na tyle. Mam nadzieje, ze na nastepnej imprezie bedzie jakies wolne miejsce:)

piotrek.new
Rozkręca się

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 11:57
  • Lokalizacja: Newcastle Upon Tyne

Pn 19 lut, 2007 17:54

w takim razie.. przepraszamy , że Cie nie wpuszczono... ale naprawdę miejsc nie było... :-(

Avatar użytkownika
Norek
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Pn 22 sty, 2007 18:38
  • Lokalizacja: North Shields / BZG

Pn 19 lut, 2007 20:42

Przepraszam w imieniu organizatorow ze nie moglismy wpuscic wszystkich ale ilosc gosci przerosla nasze oczekiwania.
Sala naprawde byla przepelniona, nikt z nas nie spodziewal sie takiego zainteresowania ta impreza i choc bylo kilku cudzoziemcow napewno w srod nich nie bylo zadnej angielki, no chyba ze mi umknela ale nie sadze.
A na nastepna impreze zalecam przyjsc szybciej :wink:

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wt 20 lut, 2007 19:51

piotr sa jeszcze spotkania w naszym pubie jak chcesz kogos poznac ...... :cheer:

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Powrót do Forum ogólne