Do wszystkich SIATKOWICZÓW!!!

Pn 17 paź, 2011 16:43

Najśmieszniejsze jest to że ekipy brak bo wy jesteście częścią niej i to aż 4 osoby licząc was i Monike oraz Bogdana. Annucha powiedziała że wraca do pracy i nie będzie mieć już czasu ale powiedziała, innym nie pasuje bo mają pracę w weekendy. Jak pamiętam mieliśmy stałą ekipę która składała się z 8 do dziesięciu osób reszta to ludzie przychodzący okazyjnie, dlatego wydaję mi się że jako ekipa która zawsze gra powinna wpisywać się. Była mowa o tym wielokrotnie po grze. O awaryjnych sytuacjach nie mówię takie zdarzają się, ale z tego co piszesz wynika że śledziłaś rozwój wydarzeń na forum i to jest nie fer. Jeszcze inną rzeczą jest, że po to wymieniliśmy się numerami żeby w razie czego skontaktować się i powiedzieć co jest grane.

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

Pn 17 paź, 2011 16:59

No tak a jeśli większość wpisów było w sobotę wieczorem i w niedzielę do 12ej się zdarzały, a żeby odwołać salę trzeba przynajmniej 24 godziny wcześniej zadzwonić. Z widoczkiem jest tak że nic nie bukujecie i tylko ryzykujecie brakiem chętnych, z halą jest innaczej nie da się nie przyjechać i powiedzieć że nie gramy bo nie ma chętnych. Mokka ma tam kartę założoną i mamy dzięki temu zniżki, prócz tego gra tam w tygodniu, nie chcieliśmy aby ona miała problemy z tego powodu. W recepcji ostatnio już nam kilkakrotnie anulowali godzinkę i szli nam na rękę.

Ps. Jestem za tym ażeby porozmawiać o tym jak się kiedyś spotkamy.

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

Wt 18 paź, 2011 23:14

Jeśli pozwolicie... :P
Faktycznie, może i gra zaostrzyła się troszeczkę, ale wydaje mi się, że wynika to z zaangażowania się w tę grę. Ja osobiście lubię grać, ''siatka'' sprawia mi przyjemność i wcale nie są to jakieś wygórowane ambicje Bogdanie.
Ale rozumiem, także jeśli chodzi o mnie, to nie ma sprawy, ja postaram się powstrzymywać, czasem ;) Zwłaszcza, że przychodzicie z dziećmi! Chociaż wierzcie lub nie, zawsze starałem się uważać na Wasze dzieci.
No, ale jeśli chodzi o samą grę, to raczej bym nie przesadzał. Szkoda, że tak mówicie, bo wydawało mi się, że fajnie sie gra i że zawsze fajna atmosfera panuje na siatce.

A co do spraw organizatorskich, to ja osobiście uważam, że ważniejśzym jest dać znać, że się właśnie NIE przyjdzie :) Tyczy się to oczywiście stałych bywalców ;)

adamk
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): N 06 cze, 2010 09:17
  • Lokalizacja: Low Fell <-> Szczecin

Śr 19 paź, 2011 15:49

adamk napisał(a): ... No, ale jeśli chodzi o samą grę, to raczej bym nie przesadzał. Szkoda, że tak mówicie, bo wydawało mi się, że fajnie sie gra i że zawsze fajna atmosfera panuje na siatce ...



Owszem atmosfera była bardzo fajna , można było się pośmiać , pożartować ale ... to wszyscy sobie wyjaśnimy w twarzą w twarz jak się spotkamy trochę będę miała do powiedzenia ... ::admin

Avatar użytkownika
OoLiViaA
Bywalec

  • Posty: 189
  • Dołączył(a): Wt 29 sty, 2008 13:14

Śr 19 paź, 2011 22:07

To jak, umawiacie się na niedzielę? Ja niestety nie mogę tym razem, wyjeżdżam. Nie nie, nie próbuje się wykręcić :P już wcześniej miałem to zaplanowane. Przeciwnie, z chęcią bym przyszedł ;)

adamk
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): N 06 cze, 2010 09:17
  • Lokalizacja: Low Fell <-> Szczecin

Cz 20 paź, 2011 08:08

Adamk Tłumaczą się winni :D :D :P (żart oczywiście ;) )

Avatar użytkownika
annika
Bywalec

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Pn 19 sty, 2009 16:32
  • Lokalizacja: Poznań/Washington

Cz 20 paź, 2011 19:08

W tą Niedziele nie bukowaliśmy hali więc się nie spotkamy, ale jeśli będą chętni na grę to wspólnie wybierzemy jakąś datę i się dogadamy.

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

N 06 lis, 2011 00:12

Czesc ;))))) chetnie zagram jak tylko ustalicie jakas date jestem chetna i bede zagladac regularnie z nadzieja ze cos sie wydarzy!! Widze ze sie druzyna sypie ;// i jakies dziwaczne konflikty powstaja. Moze czas sie zebrac w grupke i cos pograc ?? :) Pozdrawiam !! :))

Anna86
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): Śr 20 kwi, 2011 08:19

Pn 07 lis, 2011 19:44

I ja bym z chęcią zagrał, potrzebni więc są chętni do gry. Jak narazie jest nas dwóch może coś kiedys wykiełkuje znowu, wpisujcie się chętni do gry. Pozdrawiam Wszystkich

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

Pn 07 lis, 2011 22:34

Ja z chęcią też zagram :P

adamk
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): N 06 cze, 2010 09:17
  • Lokalizacja: Low Fell <-> Szczecin

Śr 09 lis, 2011 22:08

To co, może zabookujmy sale na niedziele? Monika, mógłbym Cie prosić..?
Ja będę na pewno z Grzeskiem i prawdopodobnie z kumplem. Aha, no i chyba z Marcinem, bo nawet piłki nie mam ;)
Ktoś jeszcze?

adamk
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): N 06 cze, 2010 09:17
  • Lokalizacja: Low Fell <-> Szczecin

Cz 10 lis, 2011 08:19

HEJ KOLEDZY JESTEM TU NOWY :0MAM PYTANKO GDZIE OGONIE GRACIE W SIALKE ALBO W PILKE NOZNA,BARDZO CHETNIE POBIEGALBYM TU:)POZDR DLA RODAKÓW ::wales ::wales ::wales

fabi11
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Cz 10 lis, 2011 08:11
  • Lokalizacja: stockton on tees

Cz 10 lis, 2011 17:28

Gramy na Kenton w siateke, gralismy prawie co tydzień w niedzielne południe teraz mamy małą przerwę aż ludzie się zbiorą znowu. Zapraszamy do gry.

Ps. nie wiem czy w tym tygodniu coś wypali bo już w sumie piatek jest, ale moge zapytać mokki zobaczymy co powie.

A ty Anno będziesz w ta niedziele jak by co? Pozdrowionka

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

Cz 10 lis, 2011 17:55

Hej! Kurcze, ja w ta niedziele niestety nie moge :-( Za to w przyszla, jak najbardziej. Jesli byscie sie jednak zdecydowali na te niedziele, to nie ma sprawy, moge zamowic (jesli jeszcze cos maja). Papa

mokka
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Śr 20 kwi, 2011 10:18

Cz 10 lis, 2011 18:32

No nic w tą niedziele to pewnie nie wyjdzie, ale na przyszłą sie można wstępnie umówić. Choć mnie prawdopodobnie będzie brakowało ale zawsze jak zbierze się ekipa to możecie pograć. Siateczke oczywiście wczesniej się przekaże do odpowiedniej osoby, która będzie jechać na hale. Pozdrawiam.

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do SPORT