Do wszystkich SIATKOWICZÓW!!!

N 16 paź, 2011 13:53

Cześć Wam. W związku iż sala została zabukowana tydzień temu, post na forum był od środy i wciąż brakowało wpisów jak to ostatnimi czasy bywa że nikt się nie wpisuje. Dziś pojechaliśmy na siatke tak jak było ustalone w zeszłą niedziele i było nas tylko trzy osoby: Ja, Adam i jego kuzyn Grzesiek, musieliśmy zapłacić za dwie godziny hali. Zapłaciliśmy, ponieważ nie chcieliśmy stracić miejsca do grania na przyszłość i być fer w stosunku do tych ludzi którzy i tak nam już idą na rękę na recepcji. Myślę że wszyscy którzy nie wpisali się na forum są temu wszystkiemu odpowiedzialni, ponieważ jeśli byśmy wiedzieli że nikt z Was się nie pojawi to w sobote można było zadzwonic i odwołać sale. Jednakże tak się nie stało, liczymy na rekompensate z Waszej strony i podzielenie tej kwoty na Nas wszystkich. Bardzo jest mi przykro pisać o tym ale tak stać się nie powinno. Nie chciałbym żebyście nas posądzali o sknerstwo lub tego typu osądy, zrobiliśmy to dla nas Wszystkich mogliśmy równie dobrze odjechać za nic nie płacąc i stracić miejsce do gry.

Dalszą rzeczą jest fakt iż brak jest chętnych do gry, więc jak na razie nie bukujemy hali chyba, że zgadamy się wszyscy i umówimy się na jakiś termin, póki co za tydzień nic nie jest zabukowane i jeśli są jacyś chętni to proszę się wpisywać i proponować termin.

Pozdrowienia dla Wszystkich

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

N 16 paź, 2011 17:28

Hej, sory ze tak wyszlo. Jesli chodzi o mnie, to zupelnie popieram powyzsza wypowiedz, bo sama bylam w tej sytuacji kilka ostatnich tygodni. W kazdym razie rozliczymy sie przy nastepnym spotkaniu. sorki!

mokka
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Śr 20 kwi, 2011 10:18

N 16 paź, 2011 20:01

Był założony post żeby wpisywały się osoby chętne (zainteresowane) grą. My się nie wpisywaliśmy gdyż nam nie pasowało dzisiaj iść na grę, w związku z tym logiczne, że nas nie miało być...
Z tego co widziałam, widzieliście wcześniej że nikt oprócz Mastersa się nie wpisał więc wiedzieliście wcześniej, że nikogo nie będzie...
Pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
annika
Bywalec

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Pn 19 sty, 2009 16:32
  • Lokalizacja: Poznań/Washington

N 16 paź, 2011 21:01

dlatego jak nie było wpisów to napisałem ze nie jade i po rozmowie telefonicznej z Marcinem to potwierdziłem nie widze problemu by sie złorzyc ale następnym razem musimy jakies proste reguły ustalic bo czasem wpisywało sie po pare osób a przyjeżdżało dziesiec nie było by problemu gdyby sala była za darmo ale nie jest czesc ludzi dojeżdża i to nie mały kawałek miejmy nadzieje ze taka sytuacja sie juz nie powtórzy pozdrawiam

Avatar użytkownika
MASTERS
Bywalec

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Wt 31 lip, 2007 12:05
  • Lokalizacja: Newcastle

N 16 paź, 2011 21:47

Anniko niejednokrotnie była taka sytuacja że ludzie wpisywali się w sobotę wieczorem a nawet i w niedzielę na forum więc zawsze czekaliśmy do ostatniej chwili, teraz już będziemy wiedzieć na przyszłość że nie ma co czekać na wpisy od ludzi. Jednakże skoro post był już od środy to dlaczego nikt nie zaiteresował się ażeby poinformować innych chętnych, my również mogliśmy zaplanować sobie innaczej niedzielne popołudnie odwołując halę. Zaledwie kilka minut poświęcone na wpis, iż ktoś nie jesteśmy chętny do gry lub nie ma czasu mogło wyjaśnic całą tą zaistniałą sytuację. Karol Master ma rację iż powinniśmy mieć jakieś zasady odnośnie wpisów na forum, ale jak do tej pory one nigdy nie działały bo czasem ludzie się nie wpisywali a przychodzili. Dlatego pomimo braków wpisów pojechaliśmy mimo spodziewanego rezultatu i próbie odwołania choćby godziny. Sorki ale trzeba być fer dla wszystkich.

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

N 16 paź, 2011 22:08

fina4 napisał(a):. Myślę że wszyscy którzy nie wpisali się na forum są temu wszystkiemu odpowiedzialni, ponieważ jeśli byśmy wiedzieli że nikt z Was się nie pojawi to w sobote można było zadzwonic i odwołać sale.


Dobre ::aplauz ::aplauz ::aplauz

A tak po za tym myślę ze to Wy jesteście odpowiedzialni za to ze nikt nie chce przychodzić... zapowiadało się fajnie gra dla przyjemności milo spędzona niedziela a tu "bum" po kilku tygodniach nam się "gwiazdy" porobiły z nie którymi osobami wyglądało jakbyście za kare musieli grac i jakieś miedzy sobą chore docinki typu "no to spoko teraz to na pewno wygramy""hmm nie zły skład co nie Adam"itd. (Monika wiesz o czym pisze). i do tego wyrazy twarzy jak po zjedzeniu cytryny , przychodziły "Nowe" osoby ile razy pozwolono im odbić piłkę? (pomogę Wam) odbijali tylko przy serwowaniu ....wiec w 90% jest to wasza wina a w 10% tej ponurej hali ze nie ma ludzi do grania........, osobiście przychodziłem bo lubię sporty zespołowe myślałem ze będzie to wyglądało troszkę inaczej nie którzy zapomnieli ze po przeciwnej drużynie graja również delikatne kobiety ze przyjecie piłki czy trafienie piłka w taka osobę wiąże się z bólem (Adam to do Ciebie) ....nie wiem może to wygórowana ambicja
wiec ja osobiście dziękuje Wam za grę życzę powodzenia ...(jeśli myślicie ze powinienem Wam to powiedzieć prosto w twarz a nie opisywać na forum,to jak znajdę chwile czasu w którąś niedziele to mogę przyjechać i to powiedzieć )

No własnie i trzeba być fair...

Avatar użytkownika
Xm-S
Weteran

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): So 12 wrz, 2009 19:46
  • Lokalizacja: NE

N 16 paź, 2011 22:16

Wyprzedziłeś mnie ::aplauz

Bądźmy fair dla WSZYSTKICH !

Avatar użytkownika
OoLiViaA
Bywalec

  • Posty: 189
  • Dołączył(a): Wt 29 sty, 2008 13:14

N 16 paź, 2011 22:19

fina4 napisał(a):Jednakże skoro post był już od środy to dlaczego nikt nie zaiteresował się ażeby poinformować innych chętnych, my również mogliśmy zaplanować sobie innaczej niedzielne popołudnie odwołując halę.


Skoro był post od środy...trza było sobie śmiało zaplanować coś na niedzielne popołudnie...my widzieliśmy , że chętnych nie ma...mamy daleką drogę ...dwójkę małych dzieci które się nudzą, a ja boję się by nie dostały piłką...i jakoś dało nam to do myślenia, że to strata pieniędzy, i czasu. Widząc , że nikt się nie wpisuje naturalną rzeczą jest, że coś jest nie tak i , że nikt nie przyjdzie...(bynajmniej naturalną rzeczą jak dla mnie).
Xm-S ::aplauz o to właśnie chodzi....
Bądźmy fer dla WSZYSTKICH...

Avatar użytkownika
annika
Bywalec

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Pn 19 sty, 2009 16:32
  • Lokalizacja: Poznań/Washington

Pn 17 paź, 2011 07:52

widze ze ekipa nam sie podzieliła kazdy z was ma racje mielismy grac dla zabawy a z amatorów zrobiły sie nam gwiazdy na boisku hehe mnie juz dawno nie było ale najbardziej podobało mi sie na poczatku mysle ze na spokojnie mozna by sie spotkac i omówic pewne kwestie

Avatar użytkownika
MASTERS
Bywalec

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Wt 31 lip, 2007 12:05
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 17 paź, 2011 15:05

Wiecie co trzeba było porozmawiac o tym wszystkim wczesniej a nie teraz po fakcie dokonanym. Anniko od środy był post i wyobraź sobie że nikt nie przypuszczał iż obawiasz sie o dzieci bo nikt z Was nigdy nic nie wspomniał o tym problemie. Jeśli ktoś z Was poruszył by ten temt wczesniej moglismy go omówić ale jak widzę przemyśleliście to sami i zdecydowaliście się już wcześniej nic nikomu nie mówiąc lub za plecami.
Przepraszamy że po ponad pół rocznej grze poziom się podniósł, ale to chyba normalne że umiejętności się podnoszą a nie obniżają. Żadna z dziewczyn nigdy nie zwróciła uwagę na to że za mocno ktoś serwuje, że ktoś lepiej gra, że takie składy (to do Ciebie Bogdan) wybieraliśmy a nie inne, dlaczego nikt nic nie mówił ? Mogliście nam napisać że nie zamierzacie się pojawić i po sprawie, można było porozmawiać o tym że gra jest coraz mniej przyjemna. Mogliśmy porozmawiać o tym wszystkim i dojść do porozumienia ale tak się nie stało. I kto tu jest FER. Wielkie dzięki, może pogadamy w cztery oczy kiedyś bo na forum każdy odważny a na hali cichutko siedzicie i nie potraficie powiedzieć czegoś wprost!!!!!

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

Pn 17 paź, 2011 15:12

Nawet jeśli nie zamierzaliście się pojawić anniko to bynajmniej fer było poinformować resztę o tym, a nie wygodnie czekać na rozwój sytuacji czy będą wpisy lub tez nie. Bo jeśli nie będzie nas dużo do gry to nie pojedziecie a jeśli będą ludzie do gry to się wpiszecie choćby w niedziele o 10ej. Dwie minuty poświęcone na wpis mogły zmienić wiele.

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

Pn 17 paź, 2011 15:39

widze ze zaczelo sie dobrze a skonczylo jak zawsze .....

Avatar użytkownika
Lucretia
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): N 05 gru, 2010 20:44
  • Lokalizacja: Tyne and Wear

Pn 17 paź, 2011 15:47

[quote="fina4"] Anniko od środy był post i wyobraź sobie że nikt nie przypuszczał iż obawiasz sie o dzieci bo nikt z Was nigdy nic nie wspomniał o tym problemie.


Marcinie...brak słów po prostu...Czy tego nie było widać???? Na całe szczęście nic się nie stało...ale nie raz było blisko gdzie jakiekolwiek dziecko mogło dostać piłką...Czy musi dojść do nieszczęścia ażeby każdy mógł dojrzeć, że tak to się nie gra kiedy dzieciaki są??? I czy trzeba o tym mówić głośno??? Wydaje mi się, że nie.
I nie rozumiem o co Ci chodzi...
Niecałe 2 czy 3tygodnie temu byłam tylko ja z Tomkiem, Monika i Adam. Czy my się czepiamy kogoś??kazaliśmy komuś kasę oddawać??? Było jak było. Każdemu może jakiś problem nagle wyskoczyć i może nie mieć jak napisać posta czy kiedy...Zdarza się...
Jeśli się spotkamy to ja nie widzę problemu żeby w cztery oczy porozmawiać, choć wydaje mi się, że były to czytelne sytuacje, nie raz wypowiedziane głośno. Bo w takim razie dlaczego nagle z fajnej drużyny zostały 3,4osoby???a gdzie reszta?? Dlaczego nie przychodzą inni??
Dlatego napisałam by być fair dla WSZYSTKICH....
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
annika
Bywalec

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Pn 19 sty, 2009 16:32
  • Lokalizacja: Poznań/Washington

Pn 17 paź, 2011 16:22

Widocznie nie były dośc oczywiste sygnały dla niektórych z nas i uwierz mi że zaskoczyliście mnie tymi osądami względem innych. Widocznie wy macie większe pojęcie o bezpieczenstwie ale nie każdy z nas ma rodzinę i nie myśli tak jak wy. Najprościej było porozmawiać a nie domyślac się czy powinni to wiedzieć badź też nie, fer jest rozmawiać o problemach! Jak ostatnio byliście we czterech to płaciliście za godzinkę gry a nie za dwie co jest zasadnicza różnica tym bardziej że było nas trzech.

Nowy forumowiczu masz racje że zawsze się kończy w ten sposób jeśli nie rozmawia się o problemach w grupie tylko poza jej szeregami i w domu. Przykro mi.

fina4
Bywalec

  • Posty: 147
  • Dołączył(a): So 26 gru, 2009 10:49

Pn 17 paź, 2011 16:41

moim zdaniem anika ma racje no jak ktos nie ma ochoty nie pisze czy przyjedzie jesli ktos pisał jak w moim przypadku ze bedzie a pozniej z jakis powodów nie moze lub nie chce powinien napisac ze go nie bedzie inna sprawa jest nie wpisywanie sie a przybywanie na sale tutaj zawsze jest niewiadoma tak samo na widoczku jest i bedzie nie kazdy ma konto i czas by pisac czy bedzie czy nie wpisało sie pare osób wiec swiadomie ryzykowały ze moze byc pare osób na sali a ze nikt nie dojechał to juz inna sprawa to moje zdanie ale chyba lepiej zeby to załatwic na sali a nie oskarzac sie na forum

Avatar użytkownika
MASTERS
Bywalec

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Wt 31 lip, 2007 12:05
  • Lokalizacja: Newcastle

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do SPORT