jak na angielskich lotniskach?

Wt 29 mar, 2011 05:45

Ja zawsze brałam 2 butelki po 240ml i w pojemniku mleko...nigdy nie było problemów. Kazano spróbować wodę i chyba raz sprawdzali mleko. Ale bez żadnych ekscesów czy jakiś niedomówień. Tak jak poprzednik pisze możesz w samolocie poprosić o wodę i też dostaniesz.

peska
Rozkręca się

  • Posty: 76
  • Dołączył(a): Pt 05 lut, 2010 17:19

Wt 29 mar, 2011 15:25

A czy mozna miec wode w termosie?

Jasmin
Bywalec

  • Posty: 121
  • Dołączył(a): Wt 11 maja, 2010 06:36

Wt 29 mar, 2011 16:50

hej dziewczyny powiem wam ze akurat z tym tematem jestem dobrze zapoznana bo od sierpnia lecialam juz 3 razy wiec wiem jak to wyglada po stronie Polskiej Niemieckiej i Angielskiej...a wiec tak z Polska to zawsze idzie sie dogadac ja latalam z Poznania i Goleniowa i musialam tylko sprobowac..poza tym znacie jezyk wiec zaden problem:)potem mialam nie mila sytuacje na jednym lotnisku w Uk chodzi dokladnie o East Midlans tam nie chcieli mnie przepuscic z termosem poniewaz zawsze mam puszke z mlekiem i termos z woda aby na cala podroz ktora wynosi ok10godz dziecko mialo ciepla wode...i tu byl problem rozchodzilo sie o termos...zaczelam sie klocic a on do mnie ze po odprawie moge sobie kupic wode..a ja na to ze nie moge bo nie wiem jakiego pochodzenia jest ta woda(nigdy nie probowalam z mineralna,zawsze w przygotowana)a poza tym moje dziecko ma problem z zoladkiem i musi miec specjalna wode...facet skonsultowal sie z kierowniczka i powiedzial ze to ost raz....a w Liverporze to wyrzucili mi sok bobovity z reszta ok...najwiekszy szok przezylam w Niemczech myslalam Szwaby to dopiero mi pokaza a tu ZONK:)torba przejechala przez ta maszyne i nic kompletnie nie otwieralam nie probowalam!!!!!nie wiem czy zawsze tak postepuja jak widza dziecko czy teraz bo byla kolejka na odprawie!!!!takze polecam Berlin:) pozdrawiam

meduza2303
Rozkręca się

  • Posty: 30
  • Dołączył(a): Śr 23 mar, 2011 01:04

N 14 sie, 2011 10:12

A czy mleko w proszku musi byc w oryginalnej puszcze czy np moge je miec w mniejszym plastikowym pojemniku?czy mozna tez miec w torbie jogurcik albo chrupki dla dziecka?nie doczepia sie?glownie chodzi mi o lotniska w gdansku i poznaniu.
z gory dziekuje

Jasmin
Bywalec

  • Posty: 121
  • Dołączył(a): Wt 11 maja, 2010 06:36

N 14 sie, 2011 11:39

Mozesz miec mleko w proszku w jakimkolwiek opakowaniu i jedzenie tez mozesz wziasc ze soba.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do RODZICE

cron