Klub Kibiców

Pn 13 mar, 2006 14:30

Wpadł mi dzisiaj pewien pomysł.. Na pewno wielu z Was kocha piłke nożną. Mam propozycje do sympatyków różnych klubów piłkarskich ?? Co powiecie na wspólne wyjścia na meczyki ?? Wiadomo, ze w grupie razniej.. A miłoby było zobaczyc obrazek, gdzie kibice Lecha, Legii, Pogoni czy Wisły razem spędzają czas.. To może być naprawde świetna sprawa i ciekawe doświadczenie.. Pomyślałem o tym po pracy.. Czesto w pracy z kolegami Polakami poruszamy temat piłki.. Ja jestem kibicem Lecha Poznań a moi koledzy symatyzują z Pogonią Szczecin, Arką Gdynia, Zagłębiem Sosnowiec - nasze rozmowy są naprawde smieszne i nikt (jesli jest człowiekiem powaznym) nie bierze sobie nic do siebie. Swoją drogą.. jesli lubicie football, napiszcie z jakimi klubami sympatyzujecie :-) i czy jestescie zainteresowani wspólnymi wyjsciami na mecza i pint'a.. Pozdr.

Avatar użytkownika
Mieras
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 03:38
  • Lokalizacja: Poznań/Gateshead

Pn 13 mar, 2006 15:02

gwardia koszalin, arka gdynia


pintem piwka zainteresowany jestem zawsze :P

dudek


Pn 13 mar, 2006 18:11

Pomimo, ze kojarze ARKE GDYNIA tylko z epitetami typu KUR.. , SWINIA chetnie sie przylacze! a nawet poszedl bym dalej- wiem ze wiele osob pracuje w weekendy,albo odpoczywa ale moze znajdzie sie "paka" do zorganizowania jakiegos sparingu (oczywiscie nie przy obecnej pogodzie).
Wiem ze istnieja jakeis rozgrywki miedzy ekipami pubow moglibysmy tez wystawisc swoja druzyne...

Avatar użytkownika
kolysh
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 11:26
  • Lokalizacja: NE6

Pn 13 mar, 2006 20:36

Ja i moj brat kibicujemy Zaglebiu Sosnowiec i chetnie sie przylaczymy do ekipy kibicow. Co prawda mieszkamy w Consett ale to prawie rzut beretem wiec nie ma problemu. Jesli chodzi o rozgrywki to mysle ze to dobry pomysl. Tutaj w consett jest wielu Polakow ktorzy graja regularnie w pilke a jakis miesiac temu nawet dalismy niezly wycisk anglikom z naszej fabryli ktorzy strasznie sie przechwalali jaka to angielska pilka dobra a polska do bani:) Czy jedzie ktos z was na mistrzostwa do Niemiec? Ja wybieram goraca plaze w Chorwacji lub Bulgarii ale moj brat ma swietna opcje i jeszcze jedno wolne miejsce na wyjazd. Jesli ktos jest zainteresoawny to czekam na pytania.

Robert80
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 17:35

Pn 13 mar, 2006 22:32

ja z checia pogram bez roznicy na pogode.mysle ze niedziele to fajny termin.(LEGIA!!!)

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

Wt 14 mar, 2006 00:41

Apropos nadchodzacego mundialu-co myslicie o nowych koszulkach reprezentacji?- http://sport.wp.pl/kat,1728,wid,8204544,wiadomosc.html
zadebiutowali w nich w meczu z USA. mi osobiscie pomysl z logo Husarza na przodzie bardzo sie spodobal (Fifie nie do konca:| - nie wiem od kiedy wchodza do sprzedazy i pewnie raczej ciezko bedzie je na wyspach dostac, ale jak by ktos przypadkiem natrafil-DAJCIE ZNAC!

Avatar użytkownika
kolysh
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 11:26
  • Lokalizacja: NE6

Śr 15 mar, 2006 01:44

Koszulki git - mnie pasuja.
Na meczyk chetnie sie wybiore- ale czy jest szansa na kupno biletu???
(bo rozmawiamy o meczu Newcastle, tak?)
Na mistrzostwa (prosze wybaczyc, ze sie chwale:-) sie wybieram - na dwa pierwsze mecze.
No i last but not least - Forza Wiselka!:-) (ta z Krakowa of course:-)
Pozdrawiam kibicow!
Piotrek vel cosmita

cosmita


Śr 15 mar, 2006 11:26

SLASK,WISELKA,LECHIA GDANSK!!! :)
kazda wyjscie zwiazane z mozliwoscia kulturalnej:) rozmowy przy browarze o footballu wchodzi w gre (a najlepiej co by kazdy jeszce kolezanki przyprowadzil:). ja np. chetnie bym ustawil sie na lige mistrzow w jkims pubie-jednak to zawsze inaczej sie taki mecz przezywa niz samemu przed tv.
Co do meczow na St. James` Park wiem,ze sa problemy z biletami- lepszym rozwiazniaem bylyby chyba wypady na mecze SUNDERLANDU- po tym co prezentuja w tym sezonie wnioskuje, ze raczej zdobycie biletu w przyzwoitej cenie nie stanowi problemu...
zawsze mozna cos pokombinowac-np. anglicy z mojej pracy proponuja wypozyczeine swoich karnetow na dany mecz NU-zazwyczaj chca za to okolo £15...
tak czy inaczej JESLI KTOS SIE DOBRZE ORIENTUJE W KWESTII BILETOW NIECH PISZE...

Avatar użytkownika
kolysh
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 11:26
  • Lokalizacja: NE6

Śr 15 mar, 2006 15:29

Witam
Stary kibol pozdrawia ziomkow z Pogoni Szczecin I oczywiscie Legii Warszawa. Jak by ktos chcial przylaczyc sie do wspolnego ogladania meczy ligi polskiej wyzej wymienionych ekip na c+ jest taka mozliwosc to zapraszam na pw.
Acha jak tu ktos wspomnial o wypozyczaniu karnetu na mecze newcastl to byl bym chetny np na meczyk z liverpoolem :)

Avatar użytkownika
pila_senior
Rozkręca się

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 11:42
  • Lokalizacja: NE2 1RE

Pt 17 mar, 2006 15:23

mi bardziej chodziło bardziej o oglądanie niz o granie.. zdrówko mi nie pozwala.. Tylko KOLEJORZ !! :lol:

Avatar użytkownika
Mieras
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 03:38
  • Lokalizacja: Poznań/Gateshead

Pt 17 mar, 2006 17:13

po paru meczykach wroci ci zdrowie.zreszta zawsze jest problem z bramkarzem,a teraz polscy w UK sa na topie :D

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

Pt 17 mar, 2006 17:46

Ty Mieras to zajmiesz sie dopingiem i oprawa naszych meczow- zorganizuj "sekcje gimnastyczna"- wam to podobno w Poznaniu wychodzi... :)

Avatar użytkownika
kolysh
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 11:26
  • Lokalizacja: NE6

So 18 mar, 2006 14:26

Tez bym sie przeszedl na jakis meczyk..a kibicuje Jagielloniii Bialystok...jakby co to dajcie znac 07783364962..

Avatar użytkownika
Radek_uk
Rozkręca się

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Pn 20 lut, 2006 12:10

So 18 mar, 2006 17:47

Idea jest przednia, rozmawiałem wczoraj z kumplami i pomysł pogrania w piłke bardzo im sie spodobał, ale zamiast gdybać to zgadajmy sie i zorganizujmy coś myśle że była by spora grupka chętnych pokopać piłke w weekend, a i kondycja by sie poprawiła :) :D :)

Avatar użytkownika
arGTI
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 22:38
  • Lokalizacja: NE6

N 19 mar, 2006 00:51

git - po pierwsze lokalizacja. Gdzie gramy? Po drugie w sobote - o ktorej? Po trzecie - gdzie idziemy pic po meczu :))))

dudek


Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do SPORT