Kościół Online

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 08 cze, 2010 21:39

http://www.kosciolonline.tv/
A oto link do tego czym jest ten kosciolonline
http://www.kosciolonline.tv/okosciele

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

Śr 09 cze, 2010 06:58

Praktykujący Ateista? :D Jak można praktykować coś, w co się nie wierzy? :oczy:

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Śr 09 cze, 2010 07:06

widze, ze kosciol protestancki dokazuje w zyciu wirtualnym. ciekawy jestem tylko, jaka bedzie odpowiedz kosciola katolickiego.

Avatar użytkownika
kazio79
Weteran

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Wt 04 gru, 2007 20:27
  • Lokalizacja: rudapabianicka.com.pl

Śr 09 cze, 2010 07:12

Wybieraj, przebieraj, z której chcesz kamery? :D

http://liturgia.ovh.org/mszaonline.php

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Śr 09 cze, 2010 07:26

nie chodzi mi o transmisje z mszy, ale o to, co oferuje kosciol online. tutaj sa o krok przed kosciolami katolickimi (sposob podejscia do wiernych, do sakramentow itp)

Avatar użytkownika
kazio79
Weteran

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Wt 04 gru, 2007 20:27
  • Lokalizacja: rudapabianicka.com.pl

Śr 09 cze, 2010 07:35

Sposobu podejscia do sakramentow raczej nie zmienisz, bo tak już jest od samego początku chrześcijaństwa. I to według mnie jest zaletą.
Nie brakuje też stronek katolickich, z ludźmi autentycznie zainspirowanych Duchem S.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Śr 09 cze, 2010 13:30

A jednak jest z kim rozmawiac:) trudno odpowiedziec jednym zdaniem jak mozna nie wierzyc myslac ze wszystko jest ok,poprostu zapraszam na te wyklady,tam nikt nikogo do niczego nie namawia,wyklady sa tlumaczone na jezyk pl,a na poczatku gra grupa z kosciola zielonoswiatkowego w czestochowie.moim zdaniem sa swietni-swoja droga sluchacie czasem jakiejs muzy chrzescijanskiej?

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

Śr 09 cze, 2010 13:44

Pyratic napisał(a):swoja droga sluchacie czasem jakiejs muzy chrzescijanskiej?


Dla mnie taka muza za nudna i nijaka, wole reggae, rock steady, ska, punk rocka :cheer:
Jeśli już o gustach muzycznych rozmawiamy :gwizd:

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Śr 09 cze, 2010 15:04

jak przyjrzalem sie blizej LifeChurch.tv, widze, ze chrzest czy spowiedz juz byla.
technika sie rozwija, wiec dlaczego by i duchowe sprawy mialy w tyle pozostac. wirtualne malzenstwa juz byly. ciekawe jaki bedzie nastepny krok w tym kierunku.

Avatar użytkownika
kazio79
Weteran

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Wt 04 gru, 2007 20:27
  • Lokalizacja: rudapabianicka.com.pl

Śr 09 cze, 2010 16:06

http://www.youtube.com/watch?v=ttNapPT7mnk
http://www.youtube.com/watch?v=LXFiBe_x ... playnext=1 jawik slyszales ta kapele, z kawalkami Sex pistols(przerobionymi oczywiscie) koncertowala dla gangow, wogole jej historia jest zaczepista:) w polsce co roku organizowany jest slot art festiwal, tam graja fajne kapele-http://www.slot.art.pl/, poza tym jest mnostwo ale to mnostwo dobrej chrzescijanskiej muzy, nie koniecznie w formie spiewnikowej:)
kazio nie czaje o co kaman z tym chrztem i spowiedzia mozesz jasniej?

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

Śr 09 cze, 2010 17:08

wrzucasz link do kosciola online i nie zastanawiasz sie co ten kosciol oferuje poza liturgia (mam na mysli chrzest, spowiedz, udzielanie malzenstw czy komunie itp).

Avatar użytkownika
kazio79
Weteran

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Wt 04 gru, 2007 20:27
  • Lokalizacja: rudapabianicka.com.pl

Śr 09 cze, 2010 17:29

Wrzucam ten link do jakiegos kosciola i nie oczekuje ze zaraz ktos bedzie chcial sie chrzcic czy brac slub, poprostu zapodaje alternatywe. Jezeli mamy rozmawiac na temat dogmatow to wolal bym nie. Nie interesuje mnie to czy jestes zagorzalym katolikiem czy masz moze inna racje. Posrod tylu tematow na forum wrzucam cos innego, byc moze kogos to zainteresuje.Jezeli chodzi o to co dalej, to nie wiem niech robi jak uwaza ja nikogo nie rekrutuje:)

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

Śr 09 cze, 2010 18:32

jestem ateista. te pytania to tylko moja ciekawosc. sadzilem, ze jak wrzuciles tutaj link, to bedziesz mial wiecej informacji na ten temat (skoro zapraszasz na wyklady). temat jest dosc ciekawy...

Avatar użytkownika
kazio79
Weteran

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Wt 04 gru, 2007 20:27
  • Lokalizacja: rudapabianicka.com.pl

Śr 09 cze, 2010 18:51

Jest bardzo ciekawy, ale nie wiem czy jest skierowany do ciebie, bo raczej mowa tu o ludziach ktorzy mowia ze wierza w Boga a ich serce jest gdzie indziej. Nie pamietam zebym dyskutowal kiedys z Ateista, a gadalem nawet z satanistami:)Powiedz jak to jest myslec ze nie ma nic po smierci, ze sny, plany, marzenia zawodza kiedy umieramy?... swoja droga to ogladalem kiedys program jak ateista z jakas baba zajmowali sie nawiedzonym domem, on wykazywal ze to czysta ludzka fantazja ze cos tam... a ona ze wypedzila zlego ducha za pomoca swojego przyjaciela tez ducha:)

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

Śr 09 cze, 2010 21:19

to, ze jestem ateista, nie oznacza, ze jestem zamkniety na rozmowy o religiach badz duchowych potrzebach ludzi.
dla czesci ludzi wiara (bez wzgledu w kogo lub co sie wierzy) jest wazna w zyciu. zaspokaja ona ich duchowe potrzeby. dla mnie jako ateisty ta potrzeba nie istnieje, a o zyciu po smierci nie mysle... bo w to nie wierze.
co do wyjasniania tego, czy dom byl nawiedzony, czy byla to ludzka fantazja, to 50 lat temu telefonia komorkowa byla fantazja, teraz jest faktem. niewykluczone wiec, ze za jakis czas bedzie mozna to wytlumaczyc. mozna by przypisac to infradzwiekom (bardzo niskie dzwieki, powodujace uczucie ucisku, niepokoju i zinterpretowac to jako obecnosc jakiegos ducha).

Avatar użytkownika
kazio79
Weteran

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Wt 04 gru, 2007 20:27
  • Lokalizacja: rudapabianicka.com.pl

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do POGADUCHY