Mecz Anglia U21 - Polska U21 Wolverhampton 25.III.2008

Wt 04 mar, 2008 03:25

W zwiazku z malym zainteresowaniem wyjazdem nie jestesmy w stanie zaryzykowac i zamowic autokaru, ja jade samochodem ale mam komplet, jesli jeszcze ktos bedzie sie wybieral tym srodkiem lokomocji to mozemy sie umowic i jechac razem. Do piatku zbieramy zapisy na bilety, jesli zbierze sie 15 osob zamowimy bilety po 5 funtow jesli nie, zamawiacie indywidualnie i koszt to 10 funtow. Szczerze to jestem conajmniej lekko zdegustowany posstawa Poloni z Newcastle, zeby na pare tys bo tyle jest nas w okolicach napewno nie znalazlo sie 50 kibicow :lol: Mam nadzieje, ze pojedziemy w 3-4 samochody badz reszta dostanie sie pociagiem. Zapisy na bilety jak wspomnialem do piatku w The Globe. Ruszcie swoje 4 litery :zly: i podopingujmy naszych, moze to i nie pierwsza reprezentacja, moze i mecz o nic ale ile razy mamy okazje pokazac sie tu na miejscu jako Polonia, jako kibice ktorzy nie zapomnieli o swojej narodowosci!!!!! ::piwo A po meczu znowu bedzie bal........ ::pijacy

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Wt 04 mar, 2008 14:38

heh faktycznie trochę ciężko tu z chętnymi na mecz, spodziewałem sie aż nadmiar osób, bo taka okazja nie trafia sie co tydzień lub nawet co miesiąc!! rozumiem osoby które nie mogą dostać wolnego, zdarza sie, ale nadal uważam ze mieszka nas tu wystarczająco dużo żeby zorganizować taki wyjazd!!!!!
powiedziałem o tym meczu mojemu znajomemu z pracy i mało sie nie zsikał ze szczęścia ze może jechać na mecz reprezentacji ::wales ::wales
I na pewno jest tu sporo osób które nie były na takim meczu, wystarczy tylko zachęcić!! każdy kto był wie jakie to uczucie!!!!! może nie będzie nas na stadionie tysiące, ale to bez znaczenia!!
nawet jeśli to młodzieżówka!!
WIEC W CZYM PROBLEM????? :gaah:

http://pl.youtube.com/watch?v=WLZwcMgqW28

ja osobiście zapłaciłem za siebie i za kumpla, ale jeśli nie uzbieramy odpowiedniej liczby osób to lipa bo nie mam transportu, ale będę kombinował

a wyjazd na pewno będzie rewelka ::pijacy ::pijacy ::pijacy :cool:

Avatar użytkownika
Stachu
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Wt 06 mar, 2007 17:10
  • Lokalizacja: Głogów/Newcastle

Śr 05 mar, 2008 16:00

siemka szkoda jednak ze ten wyjazd nie wypalil a tak chcialem pojechac;/ ja wlasnie mam tego samego bola pojechalbym ale nie mam transportu;/ehh jednym slowem wielka szkoda a moze ktos jedzie i ma wolne miejsce?? ::wales ::wales

Avatar użytkownika
wojtas177
Weteran

  • Posty: 344
  • Dołączył(a): Cz 06 gru, 2007 14:45
  • Lokalizacja: GC/NCL

Śr 05 mar, 2008 18:31

wojtas177 napisał(a):siemka szkoda jednak ze ten wyjazd nie wypalil a tak chcialem pojechac;/ ja wlasnie mam tego samego bola pojechalbym ale nie mam transportu;/ehh jednym slowem wielka szkoda a moze ktos jedzie i ma wolne miejsce?? ::wales ::wales


Qrwa :gaah: czlowieku to juz po wyjezdzie myslisz?? bo sie wyjazd nie udal? bo nie ma transporu?? kibic z Ciebie zaden!! Wyjazd pociagiem jest na wlasna reke ekipa sie zbiera kto ma wiedziec ten wie :):) ciesze sie na maxa! tak czy tak jechalbym pociagiem gdyz fajnie bedzie sobie przypomniec choc czesc atrakcji wyjazdowych sprzed nie tak dawna.. aahhh :horse:

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Śr 05 mar, 2008 22:43

Tak więc skoro wyjaz jest to może by ktoś zamieścił tu jakieś informacje bo pewnie prócz mnie znajdą się niedoinformowane osoby. z gory dzieX :) :master:

Avatar użytkownika
wojtas177
Weteran

  • Posty: 344
  • Dołączył(a): Cz 06 gru, 2007 14:45
  • Lokalizacja: GC/NCL

Cz 06 mar, 2008 02:41

heh :) Legia może pociągiem nie będzie tak dobrze jak w Polsce......no chociaż kto wie
:cool: eh te czasy w Polsce :cool:

no a skoro ekipa na wyjazd pociągiem sie tworzy to ja sie pisze na pewno!! na mecz dostanie sie w taki bądź inny sposób :D
::wales nieliczni którzy przetrwali ::wales

Avatar użytkownika
Stachu
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Wt 06 mar, 2007 17:10
  • Lokalizacja: Głogów/Newcastle

Pt 07 mar, 2008 18:43

ja tez sie pisze czekam na info pozdro

Avatar użytkownika
UNIA1938
Weteran

  • Posty: 274
  • Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 08:47
  • Lokalizacja: LESZNO

Pn 10 mar, 2008 07:06

Bilety zamawiajcie indywidualnie, ja juz niczego podobnego na tym podworku sie nie podejme, wiekszosc to internetowi kibice ktorzy snuja plany i machaja szalikiem z przed monitora. Nie ma autokaru tu kaprys juz nie pojedzie bo jak to pociagiem....... Widac od razu kto jest na dobre i na zle. Jest nas tu potecjal ktory jest nie wykozystany bo xhyba wiekszosc to mamin cycki. jakby byl autokar to pojechal by dla lansu, zrobil pare fotek, wkleil na Nasza Klase i szpanował. Kto ma pojechac ten pojedzie. Pozdro Legia święta racja!!!!!! Nie znam Cie ale mamy podobne podejscie do kibicowskich spraw.
P.S. Ogladales Zagłębie-Legia? ::pijacy ::wales aż mnie serce bolało, że nie ma mnie tam!!!!

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Wt 11 mar, 2008 21:44

czeladzianin odezwij sie do mnie na gg!! jak możesz dzięki
mój nr gg 6190552

Avatar użytkownika
Stachu
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Wt 06 mar, 2007 17:10
  • Lokalizacja: Głogów/Newcastle

Cz 13 mar, 2008 22:07

Poniewa kin musiala zrezygnowac z podrozy na meczyk mam jedno wolne miejsce i bilet juz zakupiony w cenie £10.50 w pierwszej kolejnosci zapraszam ziomow po szalu, Zaglebie S., Legia, BKS, Olimpia E. i reszte mniejszych zgod. Reszta oczywiscie powiedzmy od pon, jesli miejsce zostanie ::admin Sorrki, ze taki podzial wprowadzam ale trudno, co robic :horse: pw prosze

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Cz 20 mar, 2008 20:57

czeladzianin napisał(a):Poniewa kin musiala zrezygnowac z podrozy na meczyk mam jedno wolne miejsce i bilet juz zakupiony w cenie £10.50 w pierwszej kolejnosci zapraszam ziomow po szalu, Zaglebie S., Legia, BKS, Olimpia E. i reszte mniejszych zgod. Reszta oczywiscie powiedzmy od pon, jesli miejsce zostanie ::admin Sorrki, ze taki podzial wprowadzam ale trudno, co robic :horse: pw prosze


A CO POWIESZ O TKP ELANIE TORUŃ ::admin ::admin ::admin
w ogole co to jest czeladz... LEgia, Skadi... Wy macie z nimi zgodne :gaah:

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pt 21 mar, 2008 01:55

damian_oki napisał(a):
czeladzianin napisał(a):Poniewa kin musiala zrezygnowac z podrozy na meczyk mam jedno wolne miejsce i bilet juz zakupiony w cenie £10.50 w pierwszej kolejnosci zapraszam ziomow po szalu, Zaglebie S., Legia, BKS, Olimpia E. i reszte mniejszych zgod. Reszta oczywiscie powiedzmy od pon, jesli miejsce zostanie ::admin Sorrki, ze taki podzial wprowadzam ale trudno, co robic :horse: pw prosze


A CO POWIESZ O TKP ELANIE TORUŃ ::admin ::admin ::admin
w ogole co to jest czeladz... LEgia, Skadi... Wy macie z nimi zgodne :gaah:


Po pierwsze nie mam nic do samej Elany
:P
Po drugie miejsce juz dawno poszlo :gaah:

Po trzecie gdybys mial cokolwiek pojecia o polskim swiatku kibicowskim nie zadawal bys pytania co to jest Czeladz bo to nie rzecz tylko klub o ktorym slyszal kazdy ktory orientuje sie chocby troche w tematach o kibicach pod kazdym wzgledem. (Jesli piszesz nazwe swojego klubu piszesz ja drukowanymi a Czeladz juz nie warto..... :? :evil:

Po czwarte z Legia zgody nie mamy poniewaz jestesmy zbyt malym klubem by miec z nimi zgode ale jestesmy zawsze mile widziani przy Lazienkowskiej i za czasow III ligowych pamietam jak Legionisci byli witani przez nas, poza tym mamy uklad z Olimpijczykami z Warszawy a oni sa FC Legii wiec sam sobie odpowiedz na swoj post. :blahblah:
fcuk CKS-u Czeladz

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

So 22 mar, 2008 12:20

damian jesli chcesz pozycze ci styczniowy numer TO MY KIBICE tam opisany jest CKS CZELADZ

Avatar użytkownika
UNIA1938
Weteran

  • Posty: 274
  • Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 08:47
  • Lokalizacja: LESZNO

So 22 mar, 2008 19:59

Dawid ! jak chcesz to moge pozyczyc Ci marcowe "Poczytaj mi mamo" ;)

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

So 22 mar, 2008 21:04

damian_oki napisał(a):Dawid ! jak chcesz to moge pozyczyc Ci marcowe "Poczytaj mi mamo" ;)

Bez urazy ale tam wlasnie sie zatrzymales ::aplauz
A jesli nie bedziesz mail szacunku do innych klubow, nikt nie bedzie mial do Twojego, mozna kogos nie lubic ale szacunek to podstawa. Pamietaj.
Tak poza tym gratulacje wywalczenia historycznej nazwy klubu TKP ::aplauz

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do SPORT

cron