na temat jednego posta z dzialu sprzedam

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 07 kwi, 2007 13:29

Nie myslisz chyba o samobiczowaniu :master:
Daj juz na luz Chrzanek666 :wink:
Pozdro :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

So 07 kwi, 2007 17:03

chrzanek666 napisał(a):hej adonis jestes cwaniak to po co pracujesz w wielkiej brytani??przecierz morzesz pracowac w polsce za 50pensów na godzine?he wiec ci wyjasniłem po krutce taka jest róznica pomiedzy kupowaniem ze sklepu nowego telefonu a urzywanego.wiec rusz makówa dziadzia i mi nierznij patrioty jestes nim to wracaj do polski wzmagac polskie szeregi bezrobocia i bezmyslnego rzadu a niepomyslałes o tym ze tez okradasz anglików zabierajac im miejca pracy?wiec uwazaj zebys sam w ryj niedostał od anglika za swoja polskosc i dobroc jaka robisz dlla jego przyszłosci.czytac niemusisz takich ogłoszen albo zamykaj oczy..pozdrawiam.. a kradziesz to przenosnia takie cos z polskiego albo metafora


...zajrzałem pod dywan i nic, wyszedłem do ogrodu i nic, zjechałem ulicą w dół i dalej nic, stałem nad brzegiem aż nadszedł odpływ i dalej kiszka, z poświęceniem dałem nura w lodowate morze ale i tam jeszcze się nie pojawił poziom do którego musiał bym się zniżyć żeby skomentować twój post w języku którym byłby przez Ciebie chrzanku zrozumiały.........


P.S Zadzwoń do Davida 07976603039. Szuka fryzjerki do metro center. Na pół etatu, na cały lub na wieczory, jak by twojej kobiecie pasowało. (Tak w ramach zajączka masz za darmo a nie za magiczne 150Ł :P )

Wesołych Świąt i mokrego poniedziałku :D

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

So 07 kwi, 2007 17:41

david poszukuje nastepnej tempej polki juz dwa miesiace znalezc niemorze wiem o nim dzieki LUCKY tak dla informacji innych

[ Dodano: Sob 07 Kwi, 2007 18:42 ]
zeby ktos sie tam niewtopił

[ Dodano: Sob 07 Kwi, 2007 18:49 ]
no zamykam temat przynajmniej było na co odpisywac przez te dwa dni nareszcie cos sie działo koncze z tym tematem.głupote wystawiłem wiecej niepije![w małych ilosciach]papa ps.a to kaleczenie polskiej ortografi zawdzieczam dyslekcji wiec sie niekrzywic prosze

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Powrót do POGADUCHY