na temat jednego posta z dzialu sprzedam

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 04 kwi, 2007 21:48

ludzie ... rece opadaja

http://www.ncl.to.pl/forum/viewtopic.php?p=16566


Wysłany: Dzisiaj 20:49 kupie kradziony telefon

kupie kradzony telefon moze byc nawet zablokowany.tylko niepołamany moj nr 07843859061.smsy z cenami albo na email prosze i co za marka.wiem ze takie zawsze taniej chodza a moja nokia umiera



zycze ci chrzanek666 by nic Tobie nigdy nie ukradli ....

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 05 kwi, 2007 09:03

Ja chcialam dopisac, ze przeciez o wiele prosciej byloby, gdyby sam komus ukradl telefon, wtedy mialby taki model, jaki chce, i bez posrednikow :twisted:

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Cz 05 kwi, 2007 10:35

hahahahahahahahahahahhahaha ach "ci polacy" chrzanek jestes moim idolem!!!
DZiwicie sie zatem ,ze ktos ma o nas potem "takie zdanie".................

Avatar użytkownika
Lord Maniek
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 16:22
  • Lokalizacja: "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

Cz 05 kwi, 2007 12:45

spoko spoko, jeszcze troche i wcale nie bedzie dziwnym jak do Rycha zadzwonia z policji z prosba o udostepnienie danych IP w sprawach o paserstwo :)

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Cz 05 kwi, 2007 16:40

A mnie zastanawia jedno. Jak dam Ci telefon i powiem, ze nie jest kradziony, to juz nie bedziesz zainteresowany?????

Czym kradziony telefon rozni sie od nie-kradzionego????? Przeciez cena nie gra roli, jak umiesz sie dogadaci troche potargowac.....

:? :? :?

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Cz 05 kwi, 2007 18:42

kradziony zawsze lepszy pozdro dla chrzanka :D

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

Cz 05 kwi, 2007 19:24

ok przepraszam urazonych heheh.ale własnie kupiłem sony eriksona k800i za 10f wiec jak komus zginoł dajcie znac .pozdrawiam sflustrowanch scotfildów proboszczy i aniołka.a mój mi dawno temu zaje... wiec sie wrucił w promocji.. :master:

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Cz 05 kwi, 2007 20:31

chrzanek666 napisał(a):ok przepraszam urazonych heheh.ale własnie kupiłem sony eriksona k800i za 10f wiec jak komus zginoł dajcie znac .pozdrawiam sflustrowanch scotfildów proboszczy i aniołka.a mój mi dawno temu zaje... wiec sie wrucił w promocji.. :master:


chrzanek .. powiem krotko :D chrzan sie :P hyhyhy zarcik

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 05 kwi, 2007 20:56

Dopisze male ostrzezenie na temat kradzionych telefonow komorkowych.
Otoz w dzisiejszym wydaniu "Metro"na drugiej stronie znajduje sie artykul o nielegalnym odblokowywaniu telefonow komorkowych oraz zmianie oprogramowania w tychze na terenie uk.
Wlasciciel sklepu oferujacy odblokowanie moze zostac skazany na wiezienie.Kara za przeprogramowywanie telefonow do 5 lat wiezienia albo kara pieniezna bez ograniczen.
W ten sposob rzad chce ograniczyc kradzierze tel.kom.gdyz w ub.roku co 12 sekund byl kradziony tel.kom.co oceniaja na £390 milionow.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pt 06 kwi, 2007 17:39

chrzanek666 napisał(a):ok przepraszam urazonych heheh.ale własnie kupiłem sony eriksona k800i za 10f wiec jak komus zginoł dajcie znac .pozdrawiam sflustrowanch scotfildów proboszczy i aniołka.a mój mi dawno temu zaje... wiec sie wrucił w promocji.. :master:


wlasnie mnie ktos ukradl taki telefon :!: i co, oddasz mi :roll: :?:

a argumentacja, ze Tobie tez "zaje..." jest dla mnie smieszna...
czyli jak ktos da Ci za przeproszeniem w morde to by bylo sprawiedliwie pojdziesz walnac pierwsza lepsza osobe na ulicy :?:

ludzie myslcie, bo wstyd przynosicie nam Polakom... :oops:

jakos nie wyobrazam sobie by np. na angielskim lokalnym forum w dziale ogloszenia ktos cos takiego napisal... przeciez to paserstwo i jest to karalne...
Z reszta w regulaminie forum jest o tym mowa - za lamanie prawa grozi skasowanie konta i powiadomienie wladz z udostepnieniem IP uzytkownika

Adonis


Pt 06 kwi, 2007 18:18

ale to nie on alamal prawo przeciez nie on wycial ten letefon a kupujac napewno nie wiedzial ze jest kradziony :D

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

Pt 06 kwi, 2007 20:38

hej adonis jestes cwaniak to po co pracujesz w wielkiej brytani??przecierz morzesz pracowac w polsce za 50pensów na godzine?he wiec ci wyjasniłem po krutce taka jest róznica pomiedzy kupowaniem ze sklepu nowego telefonu a urzywanego.wiec rusz makówa dziadzia i mi nierznij patrioty jestes nim to wracaj do polski wzmagac polskie szeregi bezrobocia i bezmyslnego rzadu a niepomyslałes o tym ze tez okradasz anglików zabierajac im miejca pracy?wiec uwazaj zebys sam w ryj niedostał od anglika za swoja polskosc i dobroc jaka robisz dlla jego przyszłosci.czytac niemusisz takich ogłoszen albo zamykaj oczy..pozdrawiam.. a kradziesz to przenosnia takie cos z polskiego albo metafora

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Pt 06 kwi, 2007 21:10

Po co sie tak denerwowac chrzanek666 :wink:
Troche przedobrzyles z tym ogloszeniem i lepiej pozwol umrzec temu tematowi smiercia naturalna,jak wielu innym,bardziej istotnym dla spolecznosci polskiej,niz jatrzyc go bez konca i niepotrzebnie.Po co Ci to :wink:
Pamietaj jedna stara prawde(powtorze ktorys raz na tym forum)"Polak,Polakowi wikiem".
Pozdro :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

So 07 kwi, 2007 09:46

chrzanek666 napisał(a):hej adonis jestes cwaniak to po co pracujesz w wielkiej brytani??przecierz morzesz pracowac w polsce za 50pensów na godzine?he wiec ci wyjasniłem po krutce taka jest róznica pomiedzy kupowaniem ze sklepu nowego telefonu a urzywanego.wiec rusz makówa dziadzia i mi nierznij patrioty jestes nim to wracaj do polski wzmagac polskie szeregi bezrobocia i bezmyslnego rzadu a niepomyslałes o tym ze tez okradasz anglików zabierajac im miejca pracy?wiec uwazaj zebys sam w ryj niedostał od anglika za swoja polskosc i dobroc jaka robisz dlla jego przyszłosci.czytac niemusisz takich ogłoszen albo zamykaj oczy..pozdrawiam.. a kradziesz to przenosnia takie cos z polskiego albo metafora


Twoja argumentacje pozostawie bez komentarza :twisted:
Ale mimo wszystko - Wesolych Swiat

Adonis


So 07 kwi, 2007 12:09

wzajemnie Wesołych Swiat szkoda jedynie ze niema tych lanych poniedziałków :lol: pozdrawiam

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do POGADUCHY