prawko

Pt 01 gru, 2006 01:17

chodzi mi o sytuacje ,jezeli ktos wcale nie ma prawa jazdy .
ps.temat jest z lipca,ale sie obudziłam,bosze :D

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Pt 01 gru, 2006 07:47

Ania, takie same zasady, jak w Polsce. Idziesz do osrodka, ktory szkoli nowych kierowcow, placisz baaaardzo slono za te przyjemnosc i zaczynasz nauke.



Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Cz 08 lut, 2007 10:28

Witam!
Szukam osob ktore wymienialy tu polskie prawko na angielskie.
Ogolnie sprawa przedstawia sie tak że ponoć angielski urząd wbija kategorie na motory nawet jesli jej się nie miało w polskim prawku.czy to prawda???
pozdrawiam i z gory dzięki za pomoc

David17 napisał(a):Honorowane ale lepiej wymienic na angielskie koszt okolo 48 funtow

Tynent
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 06:32

Cz 08 lut, 2007 14:08

Tynent napisał(a):Witam!
Szukam osob ktore wymienialy tu polskie prawko na angielskie.
Ogolnie sprawa przedstawia sie tak że ponoć angielski urząd wbija kategorie na motory nawet jesli jej się nie miało w polskim prawku.czy to prawda???


Wbijaja dodatkowo cos co ma skrot - f.k.p
Na pewno nie jest to motor.

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Cz 08 lut, 2007 14:22

enigma napisał(a):
Tynent napisał(a):Witam!
Szukam osob ktore wymienialy tu polskie prawko na angielskie.
Ogolnie sprawa przedstawia sie tak że ponoć angielski urząd wbija kategorie na motory nawet jesli jej się nie miało w polskim prawku.czy to prawda???


Wbijaja dodatkowo cos co ma skrot - f.k.p
Na pewno nie jest to motor.


znajomy mowil mi ze jego wspołlokator wymienial i wstrzelili mu dodatkowo motor i jeszcze ze 2 inne.przyczepy czy cos takiego.najlepiej chyba bedzie jak wymienie i sam sie przekonam

Tynent
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 06:32

So 17 lut, 2007 00:16

niom fkp jest, ale na motor to nie wyglada....choc nie powiem ze bym nie chciala miec gratis A...;)niestety trzeba zdac...:)

Avatar użytkownika
eluni
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): N 26 mar, 2006 01:11
  • Lokalizacja: Fenham, Newcastle

Pn 12 mar, 2007 11:42

Chciałabym się dowiedzieć czy jeżeli nie mam prawo jazdy i chciałabym mieć w angli tymczasowe to moge jeździć samochodem. Oczywiście z osoba ktora ma prawko powyżej 3 lat. Egzamin chciałabym zdać w Polsce czy tak mogę zrobić. Dziękuję za odpowiedź :)

marlena_67


Pn 12 mar, 2007 21:56

Jak masz provisional licence to mozesz jezdzic, ale tylko z osoba, ktora ma pelne prawo jazdy przez conajmniej 3 lata i ma ponad 21 lat. Ta osoba musi byc "fit to drive" tzn. nie miec ponad limit alkoholu - jak Cie policja zatrzyma z jakiegos powodu, to oboje bedziecie sprawdzeni na alkohol.

Z tymczasowym prawkiem nie mozesz jezdzic na Motorway (drogi z oznaczeniem M).

Z tymczasowym prawkiem musisz miec znaczki "L" z przodu i z tylu.

W UK nie ma obowiazkowych "jazd z instruktorem" przed zdaniem egzaminu. Uczyc Cie moze rodzic, kolezanka, narzeczony :mrgreen: pod warunkiem, ze spelniaja wymagania wyliczone powyzej.

Mnie uczyl jezdzic moj chlopak, nigdy nie bylam na ani jednej lekcji, i zdalam egzamin w pierwszym podejsciu (ale to bylo w czasach, kiedy byl tylko egzamin praktyczny, zanim wprowadzili testy).

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do MOTO UK