Niech mi ktos powie, ze Newcastle to przyjemne miejsce.

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 23 lis, 2006 12:13

Jak na mój gust to zatrudnianie ma raczej załagodzić napięcia na linii Policja-polska społeczność i uniknięcie wendetty wkur...ych Polaków. Żeby Polacy nie psioczyli, że nikt ich nie traktuje poważnie.
btw...@bary...sorry,
To mnie martwi,gdyz ostatnio pisano o napadach na Polakow wlasnie w Irlandii Polnocnej.W takim razie i ci w Walii widac nic nie pomoga..
ale to bzdury. Co ma zatrudnianie do prewencji?! Zaczęli zatrudniać PO atakach. Ech...

Zorro


Cz 23 lis, 2006 21:46

Pewnie masz racje z tymi policjantami,ze to "musztarda po obiedzie"czyli zwykla sciema.Z tego Brytyjczycy sa doskonale znani.
To,czy Polacy sa zdolni sie zbuntowac;ja osobiscie w to watpie.Obym sie mylil.
Ja myslalem,ze Polski policjant potrafi zrozumiec Polaka i jego mentalnosc oraz przetworzyc to na tutejsze prawo,ale jesli sie myle to trudno.Kolejna mydlana banka peka i nie bedzie "Szklanych domow".

bary


Cz 23 lis, 2006 22:03

Pytanko do barego.
Sorki że z innej beczki, ale spieszy mi sie.
Jak się nazywa region w którym znajduje się ncl?-odpowiednik naszego wojewodztwa

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 23 lis, 2006 22:51

Chca zatrudnic polskich policjantow nie z powodu atakow na Polakow (bo to jest marginesowe zjawisko), tylko przede wszystkim dlatego, ze Polacy stanowia dosc spory odsetek ludzi wchodzacych w UK w konflikt z prawem - poczytajcie sobie statystyki narodowosci wiezniow w UK - Polacy na drugim miejscu wsrod obcokrajowcow obywateli EU w brytyjskich wiezieniach.

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Pt 24 lis, 2006 13:07

Walijski policjant Keith Sinclair, który nie ma żadnych związków z Polską, otrzymał prestiżową, doroczną nagrodę za to, że nauczył się polskiego. Dzięki swoim umiejętnościom m.in. zidentyfikował osoby powiązane w Walii z przestępczym półświatkiem w Polsce.

Czytaj: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=8616494&rfbawp=1164373590.056

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 24 lis, 2006 19:44

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

Powrót do Forum ogólne