Problem-Prosze o poradę

Wt 21 lip, 2009 19:45

izolda masz rację
Jeżeli nie ma się pewności to najlepszy jest telefon i rozmowa,która wszystko powinna naświetlić

mareq
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Pt 20 paź, 2006 11:21
  • Lokalizacja: tychy/sunderland

Wt 21 lip, 2009 19:58

HA!!!!
no i sprawa jasna robaczki!
wlasnie rozmawialam z konsultanka firmy w ktorej mam polise i co mi powiedziala????
NIE MA ZNACZENIA CZY POSIADASZ POLSKIE CZY ANGIELSKIE PRAWO JAZDY
to jest to samo.spytalam czy jesli zaznaczylam ze mam angielskie a tak naprawde mam polskie ,czy stworzy to problemy w razie "W ".odpowiedzila,ze nie.......
jak myslicie ?wierzyc,czy nie wierzyc?chyba wierzyc..............u zrodla najpewniej.....
tak wiec Solmyr -nie ma co sluchac kolegow kolegi kolegi i isc tam gdzie informacje sa prawdziwe.zadzwon sobie do firmy w ktorej masz polise i zapytaj sie sam czy sa jakies konsekwencje tego ze podales ze posiadasz prawo jazdy uk a tak naprawde go nie masz..dla pewnosci.
pozdrawiam serdecznie

izolda
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Śr 09 sty, 2008 21:48
  • Lokalizacja: koszalin/consett

Wt 21 lip, 2009 20:38

U zrodla najpewniej... nie powiedzialabym. Z tymi paniami przy tel to roznie bywa, czasem same nie wiedza jak powinno byc itp. Nie chodzi mi konkretnie o sprawe z prawkiem i ubezpieczeniem. Przykladowo - kolege zatrzymala policja i funkcjonariusz oznajmil mu, ze prawko trzeba wymienic na angielskie, a przeciez nie ma takiego nakazu. Niby tez mozna powiedziec, ze u zrodla..

abcd23
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): N 17 sie, 2008 06:55

Wt 21 lip, 2009 21:28

Nie mowiac juz o tym, ze nie wszyscy np. urzednicy wiedza, ze Polska jest czlonkiem UE ...

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Wt 21 lip, 2009 22:08

abcd23 napisał(a):U zrodla najpewniej... nie powiedzialabym. Z tymi paniami przy tel to roznie bywa, czasem same nie wiedza jak powinno byc itp. Nie chodzi mi konkretnie o sprawe z prawkiem i ubezpieczeniem. Przykladowo - kolege zatrzymala policja i funkcjonariusz oznajmil mu, ze prawko trzeba wymienic na angielskie, a przeciez nie ma takiego nakazu. Niby tez mozna powiedziec, ze u zrodla..


no bywa roznie-owszem....zdarzaja sie niekompetentni konsultanci,prawda wychodzi zawsze kiedy cos sie dzieje....
niemniej jednak nie ma tez co sluchac ludzi,ktorzy gdzies cos od kogos uslyszeli i z kazda osoba powtarzajaca dana informacje cos jest dodawane i odejmowane i tworzy sie bajki z mchu i paproci.dlatego uwazam,ze jezeli ma sie jakies watpliwosci to jednak do zrodla isc..nawet kilka razy.ktos rzetelny w koncu prawde powie.mam nadzieje...........

izolda
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Śr 09 sty, 2008 21:48
  • Lokalizacja: koszalin/consett

Śr 22 lip, 2009 20:47

Witam
Około 3 tygodni temu byłem z kolega w salonie Citroena wybrać auto dla niego z Motability. stanęło na Grand Picassa, cena trochę wysoka bo ponad 20k i sprzedawca miał obiekcje do mojego prawka jako że polskie ( ja jako kierowca, ubezpieczenie jest opłacane przez nich) i pierwszą propozycją była wymiana na angielskie. Gość nie potrafił przyjąć do wiadomości że jesteśmy na tych samych prawach ale zadzwonił do swoich ubezpieczycieli i oni go uświadomili że mogę na naszym prawku mieć takie samo ubezpieczenie jak Oni i nie trzeba wymiany.

Nowy
Bywalec

  • Posty: 102
  • Dołączył(a): So 07 kwi, 2007 12:13
  • Lokalizacja: PABIANICE/BYTOM/z TĄD

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do MOTO UK