Problemy z praca

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 12 paź, 2006 12:16

Jak nie ma tutaj IBMa to gdzie mam wyskoczyc z tym ze jestem informatykiem?.Taki swiezy po studiach, moze ktos mial podobne doswiadczenia.W ILE CZASU PRIME ZALATWIA ROBOTE W FABRYCE??.Dzisiaj mnie wreszcie zapisali i mam nadzieje ze cos znajda.Wszystkie oferty z jobcenter plus albo z ogloszen koncza sie standardowa gadka.. odzwonimy i koniec :(

Avatar użytkownika
butcho
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pt 22 wrz, 2006 11:08
  • Lokalizacja: Dolny Śląsk

So 14 paź, 2006 08:25

Racja, w sklepie komputerowym informatyk się marnuje. Tu, w takich sklepach zatrudniają ludzi, którzy się kompletnie nie znają na tym co sprzedają. Jak o coś ich zapytasz, to oni szukają informacji... na pudełku... pathetic.

Newcastle, z tego co wiem, nie jest rajem dla informatyków i trudno tu będzie znaleźć pracę w tym kierunku...

Avatar użytkownika
Tmn
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 14:30
  • Lokalizacja: NE

So 14 paź, 2006 14:22

Tmn napisał(a):Tu, w takich sklepach zatrudniają ludzi, którzy się kompletnie nie znają na tym co sprzedają. Jak o coś ich zapytasz, to oni szukają informacji... na pudełku... pathetic.

nie zgadzam sie z toba ja bylem w trzech we wszystkich skladaja kompy ale zajmuja sie tez ich serwisowaniem, nie tylko swoich , niektore naprawiaja tez laptopy wiec?
tylko ceny!

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

So 14 paź, 2006 23:14

Zgadzam sie i twierdze,ze nie wszedzie sa niedouczeni pracownicy.
Doswiadczenie mozna zdobyc wszedzie,ale tak naprawde to tego nikt nie jest w stanie sprawdzic,gdyz nie ma nikt do tego uprawnien na wyspach...

bary


N 15 paź, 2006 10:42

No to ja miałem pecha, jak widać.
A ceny? Jak to ceny, dużo niższe niż w Polsce (takie same, ale w przeliczeniu na zarobki: 5 razy niższe) więc nie ma co narzekać. Ale ja się już nie nastawiam na uzyskanie jakiejkolwiek konkretnej informacjiw sklepie... :P

Avatar użytkownika
Tmn
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 14:30
  • Lokalizacja: NE

N 05 lis, 2006 18:05

z ktorych polskich agencji najlepiej skorzystac??

CzAkOtEy


Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do Forum ogólne